Bērziņa un Seisumas laulības epopeja

 Eksprezidenta Andra Bērziņa un viņa bijušās sievas Daces Seisumas laulības epopeja ir kā vesela mācību grāmata astroloģijas interesentiem. Tajā mēs varam mācīties gan natalās kartes analīzi un gaidāmo uzvedību, gan sinastrijas, gan tranzītus, gan direkcijas, gan elektīvo astroloģiju.
Īsumā esmu pieskāries dažiem interesantiem faktoriem.

Andris Bērziņš

Šī stāsta sakarā man liekas zīmīgi vājais Saturna izvietojums un Veneras karmiskais aspekts ar Sauli.Iespējams arī Urāna opozicijas
Dace Seisuma

Stāsta sakarā liekas interesanti vairāki faktori, kuri ir nostrādājuši. Dace gan ar savi bijušo vīru, gan pēc tam ar mīļāko ir iepazinusies slimnīcā. Ļoti, loti, ļoti iespējams , ka pie vainas 12.māja, taču man nav viņas dzimšanas laika. Interesanti: Marsa Neptūna precīzais savienojums, Mēness Zivju zīmē,Saturma-Marsa opozīcija un vissvarīgakais-Saules-Urāna kvadratūra, kura nostrādāja precīzi pēc instrukcijas-pusmūža(Urāna) krīzē.

Sinastrijas

Kā no mācību grāmatas par pāriem-mīļākajiem: Marsa-Marsa savienojums, Saules un Mēness mezglu apgrieztie savienojumi(še tev!), un vecais stāsts par Bērziņa Veneru Mežāža zīmē (satiek sievieti-Mežāzi) un Marsu Strelnieka zīmē(satiek vīrieti-Strēlnieku). Merkura-Merkura precīzs savienojums un tam visma pāri divi Saturni...

Kāzas


Kāzu horoskopā tukšs Mēness ir čika laikā, Saules-Saturna precīzs kvadrāts...

Bērziņa tranzīti kāzu dienā

Saules-Saturna kvadrāts trāpa tiesi uz Bērziņa Saturna. Tāpat arī Saule un Mēness ir kvadratūra ar Bērzina Mēnesi. Marss ir opozīcijā Marsam. Venera ir kvinkonsā ar Veneru.

Seisumas tranzīti kāzu dienā

Veneras-Veneras opozīcija. Saules un Mēness opozicijas Saules zīmei ar trim planētām. Saturna kvadratūra Saules zīmei ar trim planētām, Marsa-Marsa opozīcija.

Seisumas direkcijas kāzu dienā ir visumā patīkamas

Jupitera-Veneras sekstils,Saules-Veneras sekstils, Veneras-Marsa sekstils.

Seisuma kā šķiršanās iniciatore.
Seisuma un tranzīti sķiršanas dienā.

Klasiskāk nemēdz būt-pusmūža krīze-Saturna –Saturna opozīcija, Saturna tranzīts pār Marsu, Urana-Urāna opozīcija. Neptūna kvadrāts pret Neptūnu(un Marsu)

Seisuma un direkcijas škiršanas dienā

Direkcijas: Marsa un Neptūna savienojums ar Jupiteru un Sauli
Saturna kvinkonss ar Veneru

Bērziņa tranzīti šķiršanās laikā

 

Saturns Strēlniekā pār Marsu un tuvu Saulei.
Secinājums pie katras kartes varat izdarīt paši-viss notika tā kā tam jānotiek.

Andris Račs
2.03.2016Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook