Jupitera ieiešana Jaunavas zīmē

 Dažas skices, gaidot Jupitera ieiešanu Jaunavas zīmē

Ja mēs latvieši esam Jaunavas, par ko personiski man šaubu nav, tad no tā izriet vairāki secinājumi, kurus apstiprina ne tik sena vēsture.
Kopš pēdējo reizi Jupiters bija Jaunavas zīmē (2003./4.gads) būs pagājis 12 gadu cikls. Latviešu iestāšanās Veneras un Jupitera Leiputrijā –Eiropas Savienībā ļauj izdarīt dažus secinājumus.
Jaunavai ir labi kalpot, strādāt, būt kalpiem(6.māja, Merkurs). Kļūstot par kungiem(Jupiters izraidīts), saņemot naudu(Venera kritusi)Jaunava rezultātā cieš. Indivīda līmenī iegūst, bet egregora līmenī cieš. Simtiem gadu mēs esam vairojušies, taču divpadsmit gadu laikā katastrofāli samazinājušies.
Tātad secinājums ir, ka Jaunavai ir slikti visādi maksājumi un pabalsti(12.māja), baudas un relaksācija(12.māja), būt par kungiem(Jupiters), tikt pie vieglas eiropas naudas(Venera).
Es jau kā vairāk Jupitera cilvēks esmu daudziem latviešiem teicis: mācieties no Zivīm-lūdziet, ticiet un Jums taps dots. Piemēram ebreju biznesa gudrību apkopojumā , kuru nesen lasīju, kā otrā gudrība ir minēt sekojoša doma: neesi lepns, ja tev kaut ko vajag, palūdz. Taču kopumā sanāk, ka latvietim tas nestrādā.
Tas ir apmēram kā astrologs gudri varētu ieteikt Aunam kļūt savaldīgam.
Daudz pēdējos gados mācis no dabas. Lūk dārza kopšanā esmu sapratis elementāru lietu: vairums augu izlaižas un nīkuļo , ja tos neapgriez vai iedod pārāk labu augsni. Jā ir izņēmumi, tacu pēc visa spriežot, latvietis nepieder pie tiem. Latvietim ir labs darbs, pieticība un čaklums.
Ko darīt? Būt gudriem, mācīties no iepriekšejām kļūdām un izmantot Jupitera dotas iespējas pareizi-Merkuriski apķērīgi un gudri. Lai sprīdītis rullē Lutaušu Leiputrijā. Māsim ar galvu Lielajai Mammai(Merkelei) un darīsim pa savam!

2015.g.16.jūlijsAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook