Par vīru un sievu horoskopā

 Skaņa un bilde, jeb kā horoskopā atrast sievas un vīra planētas.

Daudz domāju par audio un vizuālo uztveri. Tas tādēļ, ka piecu elementu pārvaldījumā Ētera(Akaša) pārvaldnieks senajā (klasiskajā/vēdiskajā) astroloģijā ir Jupiters. Savukārt apgūstot vēdisko astroloģiju, mēs saskaramies ar skaidru norādi par planētu vīra un sievas planetāro apzīmējumu: Jupiters-vīrs, Venera-sieva.
Sākotnēji es to uztvēru kā kultūras un garīgās dzīves atšķirību-Venera kā vienīgā sieviete, ietverot mīļāko un draudzeņu lomu, savukārt Jupiters ka sievietes laime-laulības un ieziešana labākā dzīvē, jo sieviete bez laulības tradicionāli ir nelaimīga. Mēs zinām, ka rietumu modernajā astroloģijā tiek operēts ar Veneru kā sievieti(latviski-meitu) un Marsu kā vīrieti(latviski- puisi), savukārt Sauli kā vīru un Mēnesi kā sievu. Kādēļ tāda atsķirība?
Tagad padalīšos ar savām pārdomām par to, ka vēdiskās astroloģijas uzstādījums tomēr iespējams ir pareizāks.Un tam par pamatu ir patiesība, ka sieviete mīl ar ausīm, bet vīrietis ar acīm. Šo patiesību mūsdienās apstiprina dažādi psihologu petījumi. Es no savas puses varu teikt, ka daudzu tūkstošu klientu vēlmes viennozīmīgi apstiprina to,ka tieši sieviete mīl ar ausīm.Es nevaru saskaitit to lielo daudzumu klientu-sieviešu, kuras ir nelaimīgas tikai viena iemesla pēc-viņas nedzird no vīrieša sarunas, nedzird saturiski pilnvērtīgas sarunas. Savukārt no klientiem- vīriešiem esmu dzidrējis par to, ka tā ir problēma tikai divas(!) reizes. Abos gadījumos vīrieši bija ļoti ekstraverti(uguns, gaiss) un partneres intravertas(ūdens, zeme). Es pieļauju, ka vīrieša izskats sievietei ir svarīgs, taču to kā izšķirošu faktoru attiecību pastāvēšanai lāgā neatceros pieminam.
Atgriežos pie Jupitera un Veneras. Vīrieti pie sievietes vilina VIZUĀLAIS skaistums, noslēpums, miers, maigums-visas Veneras parvaldītā ūdens elementa izpausmes.
Savukārt runājot par Jupiteru, jāaatcers Ētera izpausmes. Tās nav manāmas vizuāli, taču tiek teikts, ka Ēteris ir saistīts ar SKAŅU.
Mēs zinām, ka arī Marss rada skaņu, piemēram kliegšana, rēkšana, atraugas, elšana, gaudošana, pirdēšana, lamāšanās, primitīva leksika, primitīva, uzbudinoša mūzika. Sieviete par pavilkties uz to īslaicīgam sakaram, taču ne mūža kopdzīvei(vīrs).
Jupitera skaņas ir cēlas, piemēram garīgas dziesmas, mantras, visu vienojoši apsolījumi(vienojošais ir Ēteris). Jupiters rada nevis uzbudinājumu, bet laimi. Laimes augstakā(eksaltācija) izpausme ir Vēža zīmē-miers, ģimene, kopības un piederības sajūta vienmēr, mūžīgi, mājas. Tieši šī ir enerģijas, kuras ļauj sievietei atslābt un paļauties. Tieši tas un tikai tas ir pamatā gribētam bērnam(jo Marsa bērni ir negribēti-kaislībā vai izvarošanā ieņemti), bez kura mēs nevaram runāt par ģimeni.
Kura frāze uzrunā sievieti laulībam vairāk: Marsa-es tevi ļoti gribu vai Jupitera-es tevi mīlēšu mūžīgi?
Man nav atbildes uz visiem jautājumiem, es daudz ko vēl nezinu, piemēram par Sauli un Mēnesi. Taču viena lieta jau gadiem astroloģiskajā praksē man ir pilnīgi skaidra- Jupiters jāņem vērā sievietes horoskopā ka ģimenes rādītājs, jo tieši tas parādīs laimes (un kā jau tika norādīts, laime ir turpat kur ģimene-4.mājā, simboliski Vēža zīmē). Nekur nav tika labi kā mājās...
P.S. Man vienmēr ir bijis viegli sintezēt horoskopa detaļas, pieņemu, ka kādiem citiem kolēģiem gribas visu klasificēt. Respektīvi, skatoties ko sieviete meklē savā potenciālajā vai esošajā vīrā, es ņemu vēra gan Marsu(attiecību sākumam), gan Sauli(attiecību vidum, kad dzimst bērni) un Jupiteru (visam mūžam).

Andris Račs 2015.g.4.jūlijāAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook