Kā astrologi pēta cilvēku saderību?(Papildināts 9.09.)

Kā astrologi pēta cilvēku saderību?

     Ikviens astrologs vai ik dienas lūkojas uz zvaigžņu kartēm lai censtos izprast cilvēku attiecības. Es to daru vismaz 3 reizes dienā. Gribas pastāstīt par to kā tas notiek. Tas, protams, ir ļoti komplicēts process, taču aptuvenu priekšstatu pacentīšos jums radīt.
Tā saucamās saderības izpēte sākas ar paša cilvēka individuālo karti. Vispirms ir jāsaprot ko cilvēks patiesībā vēlas un spēj. Mūsu pamat motivācijas ir iekodētas mūsu dzimšanas brīdī. Varam saukt to arī par likteni, taču liekas, ka apzīmējums motivācijas ir korektāks.
Pamat motivācijas nosaka galvenie elementi, jeb temperamenta tipi. Tie ir četri. Tas ir vienkāršākais līmenis. Viens ir vairāk holeriķis, cits melanholiķis,  sangviniķis vai flegmātiķis, kas astroloģija tiek noteikts ar elementu kombināciju palīdzību. Tādu kombināciju būs vismaz 16.
Lidzīgi pievelkas līdzīgiem. Pat ja kādu laiku jums var būt interesanti sadzīvot ar citāda temperamenta cilvēku, ilgākā laikā tas radīs enerģētisku diskomfortu, var gadīties, ka pat ļoti spēcīgu. Tādiem pāriem vienīgais risinajums ir mazak būt kopā- vai nu apzināti vai neapzināti atrast darba un atputas režimu, kurš neļautu par daudz būt kopā. Tā dara daudzi. Tie, kuri patiesi velas but daudz kopā, arī ir daudz kopā. Nav jābūt lielam astrologam, lai, piemēram saprastu, ka ūdens elements slāpē uguns elementu. Kā man sūdzējās viens ugunīgs,sportisks klients: viņs pilns entuziasma aizved savu ūdeņaino meiteni uz dienvidu salu, bet viņa tā vietā lai priecātos un sportotu, sēž un skumjām acīm noraugās zilajās tālēs, pa laikam nobirdinot kādu asariņu. Absolūta nesaderība! Puisim viss davināšanas -aplaimošanas entuziasms protams ātri pazūd.Šādām attiecībam nav nākotnes. Pēc kāda laika viņs piezvanīja, ka saticis citu-ugunīgu sportsmenku-komsomolku un ir laimīgs.
      Ir cilvēki, kuri labāk jūtas neatkarīgi. Viņus var atpazīt pēc tā, ka tie bieži lieto vārdus es, man, priekš kam man tas vajadzīgs, kāds man labums, es gribu, man pienākas, es domāju, es vēlos.... Saprotams, ka astrologs nevar piemeklēt tādam cilvēkam nevienu piemērotu partneri, jo viņam der tikai tāds, kurš pielāgosies viņam. Šodien viena smalka kundze, kura atnāca uz konsultāciju ar nodomu apspriest savu iespējamo šķiršanos no vīra, jautāja: vai tad es pēc tam palikšu viena? Izskatījās, ka nē, jo viņai blakus varētu visticamāk atrasties...suns, tas vismaz viņu klausīs un pretī nerunās, skatīsies tikai uz viņu. Ja es gribu darīt tikai to ko es gribu, tad visticamāk es palikšu viens. Pilnīgi iespējams, ka viens un laimīgs. Vēlmju vai vājuma brīdī es atradīšu kādu, kurs mani apmierinās un sapratīs. Cilvēkiem, kuriem piemīt patstāvība, parasti pietiek naudas lai uzmanību nopirktu, nereti tie izmanto savu paša pievilcību. Kā Jums patīk kādas citas līdzīgas klientes teksts: es esmu skaista, gudra, laba, man taču pienākas laimīgas attiecības! Hm, interesanti, kāpēc? Ko Tu esi gatava dot otram? Tikai sevi vai tomēr arī laiku, enerģiju, uzmanību?
    Ir savukārt cilvēki, kuri nekad nav vieni. To laime ir attiecībās. Laimīgākie no viņiem padomus neprasa, vienkārši dzīvo savās ģimenēs. Mazāk laimīgie uztraucas par bijušajiem un esošajiem, izdzīvo viņu dzīves. Strādājot ar šādu klientu, astrologam vienmēr jāatceras, ka šo cilvēku laime ir padarīt otru laimīgu, tādēļ jēdziens man ir labi, šeit nozīmē: man ir labi, jo mums ir labi. Tipiska šīs grupas kliente reiz sāka sarunu ar vārdiem: sakiet, lūdzu, ko man darīt, mani abi bijušie vīri man nedod mieru... Raksturīga ir nespēja attiecības pārtraukt pilnībā. Bet ģimenes jau tiek dibinātas, lai būtu kopā, vai ne?
Jā, kopā... Redziet, ir divu veidu cilvēki. Vieni grib paši(ir izteikts vīrišķais Marsa princips horoskpā), bet citi grib kopā(ir izteikts sievišķais Veneras princips horoskopā). Ar to tad arī sākas attiecību analīze- Tu gribi pats vai kopā? Un viņš ko grib?
Savā rakstā Cikos piedzimi, tāds Tev liktenis jau esmu populāri pieskāries tēmai par mūsu pamatvērtībām.
Tālāk astrologs izpēta katra partnera iedzimtos(un nemainīgos!) priekšstatus par svarīgākajām ģimenes dzīves lomām:
1)Sievietes
2)Vīrieša
3)Sievas-bērna mātes
4)Vīra-bērna tēva
Katram no šīm lomam ir vismaz 144 varianti. Patiesībā to ir vairāk, taču vismaz šajā variantu kombinācijās astrologam ir jāmāk orientēties. 144 varianti, kurus reizinām ar 144 trīs reizes, noved mūs pie skaitļa 429.981.696 katram no partneriem. Tas iespējamo lomu sadalījuma variantu kopīgais skaits. Ja mēs gribam uzzināt, cik pastāv variantu skaitu partnerattiecībām, tad mums šis skaitlis jāpareizina ar tādu pašu skaitli. Mans mobilā telefona kalkulators atbildēja, ka skaitlis esot ārpus viņa spēju diapazona...
Cilvēkiem gados partnera izvēlē vēl nāk klāt tādi kritēriji kā:
Intelekts
Sociālie mērķi
Stabilitāte
Tiem, kuriem jaudīgāki kalkulatori, var pievienot vēl katram pa 144 tipiem.
Ir pilnīgi skaidrs, ka mūsu partnerattiecību modeļi ir unikāli, un pirms kādam par tiem spriest, ir labi jāsaprot milzīga nianšu dažādība. Turklāt astrologs vēl ņem vērā aktuālo laika periodu vai periodus nākotnē. Tie ar savām neatkārtojamām kombinācijām (ap 120) arī ienes būtiskas izmaiņas. Piemēram: kādu cilvēku, kurš ir dzimis atkarīgām attiecībām, tas var būt uz laiku nogurdinājis un viņš domā, ka jāšķiras un jāmeklē attiecības, kurās viņš vairāk saņems. Jā, uz laiku tas viņam patiks, bet pēc kāda laika viņš atkal meklēs iespēju vairāk dot, nekā saņemt. Un tad viņš meklēs vai nu ceļu atpakaļ pie bijušā partnera vai pie līdzīga.

Kā tad saprast, kurš man der un kurš neder?
Pirmkārt jāsāk ar šo iekšējo iedzimto kritēriju apzināšanos pašam sevī. Tad, kad cilvēks ir to apzinājies, viņam kļūst saprotama gan iepriekšējā pieredze, gan tagadējais stāvoklis. Pastāv dabiska iespēja, ka pašu šo kritēriju starpā viena cilvēka dvēselē pastāv konflikts. Kaut vai pavisam banāls sievietes iekšējais konflikts: vīrieši man patīk jauki, eleganti, bet bērna tēvu es vēlētos stabilu un materiāli nodrošinātu. Reāli dzīvē tie elegantie bieži ir vieglprātīgi donžuāni, bet stabilie -nerunīgi, alu dzeroši ūsaiņi, kuri klausās Latvijas radio 2(kādas klientes citāts.
Jāsaprot, ka mūsos ir daudz slēpta, ko mēs apzināmies(ja apzināmies) tikai noteiktās dzīves situācijās, kad tas izpeld no zemapziņas. Piemēram, par mātes lomu. Sieviete nevar apzināties kāda viņa būs kā māte, kamēr viņa negaida bērnu vai jau piedzemdējusi to. Astrologs to jau redz kā tas būs. Ir sievietes, kurs kļūs ļoti mierīgas, ģimeniskas, jūtīgas. Būs tādas, kuras pēc bērna piedzimšanas drīz vien sajutīs vēlmi doties strādāt, mācīties u.t.t. Objektīvie iemesli tam, lai tas būtu jādara, tiks atrasti, esiet droši. Patiesība iemesli ir subjektīvi. Tā ir vienmēr, tikai mēs ļoti mīlam sevi un citus mānīt ar pareiziem attaisnojumiem. Pirms kāzām jau tas viss nav zināms...

Kad astrologs ir izskaidrojis to, ko cilvēkam patiesība vajag, uz ko viņš neapzināti tiecas, jeb populāri izsakoties, kāds ir viņa dzīvesdrauga un attiecību ideāls, var sākts skaidrot, kāds tas ir otram partnerim. Astrologam nav jāpasaka priekšā: jūs saderat vai jūs nesaderat, bet gan jāizskaidro viss tā, lai cilvēkam būtu skaidrs vai viņš ir gatavs dzīvot ar šo cilvēku vai nē, jo kā jau tika minēts, iedzimtās vēlmes ir nemainīgas!
Astrologs ļoti daudz var secināt pēc katra cilvēka vecāku dzīves modeļa. Nav jau tā, ka mēs kopētu šos modeļus pilnībā, taču caur indivīda karti ir ļoti labi redzams, ko viņš sevī no tā iz uzņēmis, ko izstūmis zemapziņā un kas nav uz to iedarbojies. Ir apbrīnojams daudzu naivums, kad tie domā, ka vecāku un vecvecāku dzīves uz mani neattiecas. Vēl bīstamāks ir vecāku naivums, kuri domā, ka mana ģimenes dzīve, mans iekšējais stāvoklis uz bērna ģimenes dzīvi neattiecas. Attiecas, vēl kā attiecas! Tikai laimīgiem vecākiem var būt laimīgs bērns. Nav obligāti jādzīvo kopā, bet ir obligāti būt saskaņā ar sevi. No tā izriet ārkārtīgi svarīgs secinājums: ja neesi dziļi dvēselē mīlējis savus vecākus tādus kādi tie ir bijuši un ir un visu tiem piedevis, tu satiksi dzīvesdraugu, ar kuru kopā tu to mācīsies darīt caur konfliktiem, ciešanām. Otrs variants paredz, ka vispār nesatiksi. Trešā varianta nav. Mēs projicējam savas gaidas no vecākiem uz partneriem. Diemžēl tā dara gandrīz visi. Ļoti svarīgi ir zināt, ka tas attiecas tikai uz īstajiem bioloģiskajiem vecākiem.
Īsi sakot: nepiedodot mātei, vīrietis nekad nebūs laimīgs ar savu bērna māti. Tas ir tikai laika jautājums, kad tas iznāks uz āru. Iespējams ari to astrologs noteiks... Taču, manuprāt, labs astrologs nevis pateiks: lūk tad un tad viņš no Tevis šķirsies, bet gan ieteiks viņam(vīram) strādāt pie sevis lai paliktu kopā.
Tie, kuri savas otrās pusītes vēl tikai meklē, ir jāsaprot, ka satikt tās varēs tad un tāds, kāds pats iekšēji būsi nobriedis attiecīgajā periodā. Līdzīgs pievelk līdzīgu: tā skan ezotēriska patiesība. Līdzīgums šeit domāts pēc attīstības līmeņa. Ja augsi, satiksi labāku dzīvesdraugu! Lai noskaidrotu cilvēka līmeni, astrologs uzdod jautājumus klientam, cenšas saprast, diagnosticēt, sajust to. Ja tas ir paveikts pareizi, tad astrologs var diezgan droši aprakstīt nākošo partneri pat tad, ja tas vēl nav sastapts.
Noteikta dzīves perioda un attīstības līmenī var satiksim noteikta veida cilvēku- tieši tādu, kādu zemapziņā būsim velējušies(pelnījuši). Man liekas, ka to apzinoties, cilvēkam būtiski palielinās motivācija strādāt pie sevis.
Tie, kuri ir piedzimusi bez lielam iekšējam pretrunām, satiks labu cilvēku, kuram ari pretrunu nebūs un viņi dzīvos laimīgi un mierīgi
Tie, kuri piedzimusi ar iekšējam pretrunām, satiks tādus pašus un viņi dzīvos laimīgi un...nemierīgi. Jo redziet, kas ir laime neapmierinātajam- kaut ko izlabot, kas nozīme kustību, kas nozīme darbību, kas nozīme nemieru...
Laulības ostā kuģi ir pietauvoti, stāv uz vietas. Tiem, kuriem iekšā nemiers kaut ko dzīve izmanīt, tie nespēj mierīgi palikt un samierināties ar to kā ir, tādēļ tie sāk kaut ko darīt. Kad es jautāju nepamierinātajam klientam: vai otru pusi apmierina attiecību stāvoklis, atbilde parasti ir viena: viņu jau apmierina, mani ne! Tad kuram te ir problēma- tev vai viņam? Kuram ir problēma, tam ari kaut kas ir jādara. Šādi-problēmu cilvēki vislabāk saprotas ar tādiem pašiem. Tādēļ laimīgi un nemierīgi patiesībā ir ļoti izplatīts modelis... Viena no izplatītākajam ilūzijām daudziem ir, ka viņi kaut kad gribētu dzīvot mierīgi. Ja gribētu, tad dzīvotu.
Astrologs atklāti pastāstīs par cilvēku pašu un viņa partnera būtību. Jaunībā bieži būtība vēl nav atklājusies, taču dzimšanas kartē tā jau redzama.
Lielākajā skaitā gadījumu es redzu, ka partneri ir astroloģiski saderīgi. Tas ir brīnumaini, cik droši var prognozēt divu cilvēku pievilkšanos pēc zvaigznēm! Taču vai mēs spējam novērtēt to kas mums dots? Par lielāko savu sasniegumu šajā astroloģijas nozarē uzskatu gadījumus, kad spēju atvērt acis klientam un tas pa jaunam sāk novērtēt to ko liktenis tam devis, kādu laimi tomēr nes viņa parastais, pierastais ar trūkumiem apveltītais dzīvesdraugs, jo viņs taču ir tieši tāds, kāds vajadzīgs. Šāda konsultācija palīdz nostiprināt attiecības. It sevišķi svarīgi tas ir cilvēkiem, kuri visu laiku šaubās un salīdzina. Vai noteikti jāsper solis pa kreisi, nejauši jāiepazīstas internetā(citēju precētas sievas tekstu), lai saprastu, ka manējais ir tomēr vislabākais?
Vēl viena bieži, vai ik dienas izskatāma tēma varētu saukties: Prāts vai Instinkts? Pastāvīga kliente ar vairāk kā 20 gadu laulības stāžu, kura reiz atnāca pavisam depresīvā beziizejas stāvoklī saka: viņš mani pameta. Kas viņš, jautāju, vīrs? Nē, mīļākais, kurš slepeni bijis vairāk kā 10 gadus un par kuru nav zinājis neviens, pat draudzenes. Tādas grēksūdzes astrologa kabinetā nav retums. Vai astrologs būs tas, kurš pateiks: prāts vai instinkts? Domāju, ka šis jautājums ir jaizlemj katram pašam, katram pašam jāizsmeļ savs ciešanu kauss, kuru rada instinkts.
    Vīrieši sūdzas retāk, bet ja to dara, tad parasti pamatoti. Nu kā lai palīdz vienam nabagam, kuram kvēlas asinis(spēcīga seksualitāte) un kurš ārkārtīgi mīl bērnus, ja sieva ir pilnībā nodevusies mazajiem bērniem un vakarā, kad tie beidzot ir nolikti gulēt, uz viņa aicinājumu: nāc, būsim kopā, sieva atbild: man tagad vēl doktora disertācija jāgatavo. To man stāstīja pati sieva. Nu kā lai te nerodas iekšēja gatavība sākt dzert vai spert soļus pa kreisi. Pēc šīs sarunas sieva daudz saprata. Viņa var novērst riskus attiecībām nākotnē, jo viņa vēlas to.
    Tas jau izklausās banāli, bet vīrieša pasaule ir pavisam citāda ka sievietes pasaule. Daudzi bieži dzīvo kopā un neatklā otrā daudzas dziļas vēlmes. Astrologs var sniegt ieskatu tajās, pat ja tās ir bloķētas audzināšanas un apstākļu iespaidā.Viss kartē ierakstītais reiz nostrādās, tādēl ir ārkārtīgi svarīgi pazit sevi un otru.
    Iesācējam astroloģijā liekas, ka mīlestība ir nodalīta no citam dzives sfērām. Patiesībā visā horoskopā (ikviena tā daļā)ir visa informācija par visām sfērām, ir tikai jāiemācās skatīties uz horoskopu kopumā, kā tas aprakstīts jaunakajās grāmatās par hologrāfijas fenomenu, par kuru tik daudz stāsta Pēteris Kļava. Ar laiku astrologs iemācās ieraudzit veselu cilvēku, kurs viscaur gan dvēsele, gan miesa, gan prāts,gan mīlestība.
   Ļoti svarīgu darbu astrologs var paveikt, ja spēj atvērt acis partneriem vienam uz otru, jo visticamāk, ka vienkārši pietrūkst spēja novērtēt vienam otru. To, kas ikdienā ir blakus, mēs biezi nepietiekami novērtējam, viena tad, kad 
   Katru dienu nākas pētīt arī bērnu un vecāku attiecības. Tas ir ļoti aizraujoši, jo var brīniškīgi redzēt, kurā bērns kāpēc ir ieradies šajā ģimenē, ar kuru no vecākiem vai brāļiem, māsām nācis ko risināt un saprast. Daudz palīdz tas, ka mēs uzzinām par to kā jutās vecāki(vecvecāki) bērna gaidīšanas laikā. Mēs tādejādi atveram plašāk prātu un sirdi lai saprastu savus vecākus un notiktu ļoti svarīgais piedošanas process. Nereti lai atrisinātu situāciju tagad, ir jāattin pagātnes kamols lidz vecvecākiem. Nekas nekur nepagaist. Ielāgosim to, domājot par saviem bērniem un viņu bērniem. Es ļoti aktīvi sadarbojos ar psihoterapeitiem, jo tieši viņi var palīdzēt praktiski atrisināt astrologa diagnosticēto dzimtas tēmu.
   Nejaušību nav- tas jāsaka tiem, kam vairāk gadu un varbūt liekas, ka iepriekšējā pieredze bija nejaušība.
Viss notiek pēc programmas. Tās uzlabošana ir mūsu pasu rokās. Tas ir iedvesmojoši un cilvēka dzīvei piešķir patiesi garīgu jēgu. Kas mums pateiks, ka esam ko spējuši uzlabot sevī? Nekas sevišķs, tikai partnera smaids...
P.S
Iespējams turpinājums sekos, jo tēma ir neizsmeļama.


 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 


Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook