Ascendents Jaunavas zīmē, jeb Astroloģiskā situācija Latvijā un pasaulē

2008.gadā Latvijā un pasaulē notiek ekonomiskās attīstības bremzēšanās. Tam ir acīmredzami astroloģiski izskaidrojumi. Neuzskatu sevi par speciālistu nedz ekonomikā, nedz ekonomikas vai politikas astroloģijā, taču ir dažas likumsakarības, kuras darbojas gan atsevišķa indivīda, gan sabiedrības līmenī vienādi. Par šīm likumsakarībām arī būs šis raksts.

Vispirms pieskarsimies astroloģiskajam fonam vispār.
To galvenokārt nosaka divas vislielākās planētas: Jupiters un Saturns. Jupiters rada siltumu un mitrumu- dzīvībai un augšanai nepieciešamos apstākļus. Saturns rada aukstumu un sausumu- dzīvībai un augšanai kaitīgus apstākļus. Šo divu spēku mijiedarbībā mēs, piemēram, augam, augam Jupitera iespaidā ,tas ir, iekšējā spiediena rezultātā līdz apstājamies un pārstājam augt ārēji(Saturns). Pēc tam mēs sākam augt iekšēji Saturna iespaidā, tas ir ārējā spiediena rezultātā.
Jupiters rada prieku un dod perspektīvas sajūtu, taču rada optimismu bez robežām. Cilvēki sāk dzīvot uz parāda, daudz tērē, daudz aizņemas, dzīvo avansā. Valda priecīgs noskaņojums, gribas lai tā būtu vienmēr. Liekas, ka viss tikai vairosies un vairosies. Ekonomika sasilst, tad uzkarst...
Saturns savukārt rada bailes, nopietnību un konfrontē mūs ar atbildību. Aukstuma iespaidā viss saraujas, jāsāk meklēt iekšējās rezerves. Cilvēki sāk dzīvot taupīgi, neaizņemas un neaizdod, valda bēdīgs noskaņojums, liekas, ka viss tikai mazināsies un mazināsies. Ekonomika atdziest, tad sasalst...
Tas notiek cikliski un šie cikli jau gadu tūkstošiem ir zināmi astrologiem. Ne velti šo divu planētu savienošanos debesīs sauc par Lielo savienojumu un 60 gadu ciklu par Lielo Ciklu. Taču šoreiz par ko vienkāršāku: par to kā šie spēki izpaužas tad, kad atrodas noteiktās zodiaka zīmēs.
Jupiters spēcīgi izpaužas uguns un ūdens zīmēs, vāji zemes un gaisa zīmēs.
Saturns spēcīgi izpaužas zemes un gaisa zīmēs.

Jupiters 2006. un 2007. gadā atradās ūdens un uguns zīmēs, kur izpaudās spēcīgi kopš 2007. gada beigām un līdz pat 2009.gada beigām zemes un gaisa zīmēs- tātad tagad izpaužas un izpaudīsies vāji.

Saturns no 2003.gada līdz 2007.gada augustam atradās ūdens un uguns zīmēs, kur izpaudās vāji, kopš 2007.gada septembra līdz 2012. gada septembrim zemes un gaisa zīmēs- tātad izpaužas un izpaudīsies spēcīgi.

Secinājums:
Treknie gadi tiešām bija, bet vairs nav. Kad groži(Saturns) tika atlaisti, varēja darboties attīstīties uz nebēdu. Tieši vājais Saturna stāvoklis, piemēram, radīja tādu nenormālu un nekvalitatīvu celtniecības bumu, jo tieši Saturns atbild par celtniecību. Spēcīgais Jupiters deva daudz iespēju, radīja optimismu, taču tagad tas atrodas ļoti vājā pozīcijā.
Katrs pats var padomāt cik ilgi būs ekonomiska krīze?
Tā noteikti nebeigsies ātrāk kā tad, kad Saturna stāvoklis kļūs vājāks, t.i. 2012.gadā. Taču, kad Jupiters sāks sildīt ekonomiku un mūsu sirdis, var teikt, ka jau iestāsies pavasaris, t.i., no 2010.gada janvāra.
Tātad grūtākie izrādās ir 2008. un 2009. gadi.
Šobrīd abas lielās planētas atrodas Zemes zīmēs- Jupiters Mežāža zīmē, Saturns Jaunavas zīmē. Zemes stihija ir auksta un sausa. Kā lai nevelk līdzības ar sausiņiem?
Vai Dievs mūs nemīl, ja liek mums ciest? Pirmkārt tās vēl nav ciešanas, tā ir tikai atradināšanās no pārāk treknas dzīves. Tas nāk tikai par labu mums! Kāds gudrs dietoloģijas speciālists nesen televīzijā atbildot uz jautājumu, kas nepieciešams lai notievētu, atbildēja: mazāks ēdiena daudzums un aukstums (lasi- Saturns). Ja valdītu tikai labais Jupiters, mēs nekad nepārstātu augt, kļūtu bezgalīgi lieli un resni. Taču- ak vai- pie laba tik ātri pierod! Paldies Dievam, arī pie ierobežojumiem, tikai ne tik ātri. Gluži kā aukstums un mazāks ēdiena daudzums sadedzina tauku rezerves, arī rietumu sabiedrība būs spiesta atbrīvoties no savām tauku šūnām. Par īstām ciešanām var pastāstīt tie, kuri Sibīrijā tiešām lielā salā ir bijuši pilnīgi bez ēdiena. Tādēļ labāk nespļausim uz Debesīm, un būsim pateicīgi tam par šo brīnišķīgo krīzi, kura beidzot mums liks sākt ekonomēt, nosiltināt mājas un veikt citas ļoti svarīgas darbības, kuras ilgtermiņā dos brīnišķīgus rezultātus. Viena no Saturna izpausmēm ir atbildība par sekām. Cita izpausme ir efektivitāte. Vēl kāda izpausme ir valsts. Vai nav dzirdēti vārdi pēdējā laikā? Mūsu bērni un mazbērni būs mums pateicīgi par to, ka viņiem netiks atstāts nepadarītais. Mēs paši pēc 10 gadiem brīnīsimies: kā varējām tik bezatbildīgi dzīvot?

Kāpēc tik izteikta krīze ir tieši tagad? Pastāstīšu savu teoriju par notiekošo. Lai tas būtu iespējams, lasītājam ir mazliet jāiepazīstas ar astroloģijas pamatprincipiem.
Katra cilvēka individuālajā astroloģiskajā kartē ir sektori, kurus mēs saucam par mājām. Tādu ir 12. Vissvarīgākais sektors ir 1. māja, kura sākas ar Ascendentu. Tā var atrasties jebkura no 12 zodiaka zīmēm neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma. 1. māja ir atkarīga no dzimšanas laika, un tas katram ir savs. 1. attēlā mēs redzam, ka izcelta līnija Ascendents atrodas Zivju zīmē.Taču !!! ziemeļu puslode, kurā atrodas visas pasaules ekonomiku nosakošās valstis, Ascendents nav vienādi sadalīts pa 12 zīmēm. Ar ko tas izskaidrojams? Ar to, ka sakarā ar zemes ass slīpumu, zīmes nomainās ar dažādu ātrumu. Visātrāk mainās Zivju un Auna zīmes, tādēļ ziemeļu puslodē tādu cilvēku ir apmēram 3 reizes mazāk nekā lēni mainošajās Jaunavas un Svaru zīmēs.
Sanāk, ka, ja kādi nopietni astroloģiski faktori skar Jaunavas vai(un) Svaru zīmi, statistiski ļoti daudziem ziemeļu puslodes iedzīvotājiem radīsies grūtības- tie atdzisīs, nogurs, sāks bremzēt, baidīties, slimos, novecos u.t.t. kas ir sabiedrība? To veido cilvēki. Kas ir ekonomika? To veido cilvēki. Tātad, ja katram atsevišķam indivīdam ir slikti, kā var būt labi sabiedrībai? Vispār var apšaubīt tādu sabiedrības karmu, jo katra indivīda karam taču summējas ar citiem blakus esošajiem. Kāpēc pieminu karmu, tādēļ, ka viens no Saturna nosaukumiem ir Karma... Karma gaida apstākļus, lai realizētos. Tādi ir tagad eksistē, jo... Saturns kopš 2007.gada septembra atrodas Jaunavas zīmē.Tajā mēs redzam Saturna pozīciju Jaunavas zīmē un Ascendenta.
Latvijas astroloģiskais egregors ir Jaunavas zīme!
Tādēļ, tikko Saturns iegāja Jaunavas zīmē, Latvijā sākās krīze- gan politiskā, gan ekonomiskā. To paspilgtināja 2007.gada 11.septembrī notikušais Saules aptumsums Jaunavas zīmē, kas radīja bezprecedenta nemierus Latvijas sabiedrībā.
Iespējas tieši tas, ka esam Jaunavas zīmes aizgādībā, liek mums justies šobrīd sliktāk kā citu valstu un tautu pārstāvjiem, jo krīze skar visu ziemeļu puslodes sabiedrību.

Kas notiks tālāk?
Saturns līdz 2009. gada 30. oktobrim atradīsies Jaunavas zīmē. Tad uz laiku līdz 2010.gada 7.aprīlim tas ieies Svaru zīmē. Jādomā, ka šajā laikā mēs sāksim just tādu kā pasiltināšanos, uzlabošanos, taču... tad tas atkal ieies 7.aprīlī Jaunavas zīmē, kurā uzturēsies līdz 2010.gada 21.jūlijam. Līdz ar to varam sagaidīt atkal kādu atvēsināšanos , palēnināšanos.
Pēc 2010.gada 21.jūlija Saturns beidzot uz 28 gadiem atstās Jaunavas zīmi. Varēsim uzelpot.(?)
Kāpēc teikuma beigās ir jautājuma zīme? Tas tādēļ, ka 1.mājai sekojoša 2.māja atbild par resursiem, naudu... Skaidrs, ka līdz 2012.gada rudenim varam nesapņot par lētu naudu- t.i. -lētiem kredītiem u.t.t.

Tiem, kuriem bija grūti iedziļināties īsais rezumē:
Krīze Latvijā visticamāk ilgs līdz 2010.gada vidum.
Vēl viens svarīgs astroloģisks faktors ir Saturna- Urāna pretīmtāvēšana (opozīcija) 2008.gada rudenī un 2009.gada pirmajā puse un rudenī. Varam teikt, ka kopumā tā ilgs veselu gadu. Opozīcija ir jebkura cikla kulminācija. Mēs zinām, piemēram, ka Mēness cikla kulminācija ir pilnmēness- Saules un Mēness opozīcija. Tāpat arī divu planētu cikla kulminācija ir to opozīcija (PilnSaturns). Tāpat mēs zinām, ka, piemēram, Mēness cikla sākums ir jauns Mēness(tukšais Mēness). Tieši cikla sakuma tiek iekodēta cikla attīstība.
Astroloģijā Saturns atbild par dažādam struktūrām- valsts, uzņēmumu u.t.t. Kā pasaules uzskats- konservatīvisms. Savukārt Urāns atbild par reformām, jaunām vēsmām, liberālismu. Kad pēdējo reizi šīs divas planētas debesīs savienojās, notika revolūcija- bija 1988.- 1990. gads... daudzi atceras, ka tolaik daudzas vecās struktūras tika iznīcinātas, reformētas. Tad nu, lūk - tagad mēs piedzīvosim tajā laika iesētās sēklas augļus... Tikai tagad mēs konstatējam, ka nevar būt normāla valsts budžeta bez ražošanas. Ja atceramies tos laikus, tad tieši ražošana tika iznīcināta visvairāk...
Es pats tolaik mācījos astroloģiju un cilvēki bieži jautāja: vai mana rūpnīca vel rīt būs? Vai man vel būs darbs rīt mana specialitātē? Tāpat laikam būs šodien, tikai rūpnīcu vietā būs citas struktūras, kuras tiks reformētas un slēgtas. Protams, radīsies citas- efektīvākas un progresīvākas. Ļoti kuriozi (vai karmiski) liekas, ka pie varas šodien ir tie paši spēki, kas toreiz, vismaz premjera personā.
Vēl viens astroloģisks faktors ir Latvijas valsts 90 gadi. Astroloģiskajā direkciju metodē viens gads atbilst vienam ekliptikas grādam. Tātad no valsts dibināšanas līdz šim brīdim ir pavirzījusies 90 grādi. 90 grādu leņķis astroloģijā ir viskritiskākais! Nākošais tik kritisks gads prieks Latvijas valsts būs pēc 90 gadiem- 180. gadu jubilejā...
Lai Dievs stāv mums visiem klāt!

Pielikums:
Kā noskaidrot, vai mans Ascendents arī ir Jaunavas vai Svaru zīmē(šobrīd kritiskajās)?
Katrā zodiaka zīmē dzimušajiem var būt Ascendents Jaunavas vai Svaru zīmē. Tas atkarīgs no dzimšanas laika.
Jums VAR BŪT* Ascendents Jaunavas vai Svaru zīmē, ja esat dzimis Latvijā padomju laikā(līdz 1990.g.):
Auns, kurš dzimis no 15.30- 21.30
Vērsis, kurs dzimis no 13.30-19.30
Dvīņi, kurš dzimis no 11.30-17.30
Vēzis, kurš dzimis no 9.30-15.30
Lauva, kurš dzimis no 7.30-13.30
Jaunava, kurš dzimis no 5.30-11.30
Svari, kurs dzimis no 3.30-9.30
Skorpions, kurs dzimis no 1.30-7.30
Strēlnieks, kurs dzimis no 23.30-5.30
Mežāzis, kurs dzimis no 21.30-3.30
Ūdensvīrs, kurš dzimis no 19.30-1.30
Zivis, kurs dzimis no 17.30-23.30

*pilnīgi droši to var pateikt tikai veicot individuālus aprēķinus, jo laika joslu maiņas dēļ dažādos laika posmos(padomju laiks, vasaras laiks, Latvijas laiks) tas nedaudz var atšķirties. Tāpat jāņem vēra dzimšanas vieta.


Andris Račs, 2008.gada 29.septembrīAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook