Būtiskais un nebūtiskais

Kartes interpretācija. Būtiskais un nebūtiskais
<Cenšoties savākt pēc iespējas vairāk informācijas, piemēram, ievērot katra garāmgājēja acu krāsu, kad gatavojaties šķērsot ielu, jūs varat nepamanīt milzīgo kravas auto, kas brāžas jums tieši virsū. Šķērsojot ielu, jācenšas abstrahēties no informācijas, lai koncentrētos uz svarīgāko>*
Kad mēģināt ievērot visu, jūs variet nepamanīt galveno. Merkurs Prometejs vēlas iegūt pēc iespējas vairāk gaismas. Merkurs Epitemejs vēlas atbrīvoties no nevajadzīgā un nedrošā. Nedrošais ir tas, kas nav droši pārbaudīts.
Strādājot ar vienkāršam un pārbaudītam metodēm astrologs pieļauj daudz mazāk nopietnu kļūdu. Varbūt viņš kaut ko otršķirīgu nepamanīs, taču nenodarīs kaitējumu, izsakot nedrošus vērtējumus. Tas nav joks- klients pieķeras dzirdētajam!
Praktiskajā astroloģijā dažkārt nākas ignorēt mazāk svarīgu informāciju( gājēju acu krāsu), lai pievērstos svarīgākajam.
Es savās konsultācijās mēdzu dažkārt 40 minūtes visāda veidā uzsvērt būtisko jautājumu, atstājot mazāk būtiskajiem 10-15 minūtes, nevis atvēlēt katram jautājumam 5 minūtes un tādejādi <apskriet> visu karti kā cilvēki mēdz izskriet muzejus vai apskates vietas ekskursijās. Ir svarīgi fokusēties uz būtisko.
Ja tev jānokļūst uz kādu vietu, koncentrējies uz ceļu, nevis uz zāli, kalniem vai debesīm.
* N.N.Talebs .Antitrauslums. Jumava Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook