Atskatoties uz 2022.gadu

Atskatoties uz 2022.gadu- būt brīvam vai būt vergam.
Atskatoties uz 2022.gadu, vairumam cilvēku ir bijuši lieli EMOCIONĀLI pārdzīvojumu, daudz mazāk praktiskas problēmas. Tā nu ir iekārtots cilvēka prāts, ka tas emocionālos pārdzīvojumus uztver ka svarīgākus par patieso realitāti.
Ja cilvēks ir kaut ko ieguvis - naudu, attiecības, jaunību un citas vēlamas lietas, tad bailes zaudēt to nomāc cilvēka prātu, liekot tam kļūt par savu emociju vergiem.
Bažas par iespējamiem zudumiem ārējo apstākļu dēļ (patiesībā no emocijām, kuras izraisa šie ārējie apstākli) kļūst par ciešanu iemeslu.
Arī man ir bijuši zaudējumi, taču vienmēr esmu uztvēris tos kā <neko nezaudēju- nihil perditi(lat.)>. Toties vienmēr esmu priecājies par ieguvumiem.
Vairums cilvēku prieks par ieguvumu ir mazāks kā skumjas par zaudējumu. Tas noved pie mūžīgā <cietēja> sindroma.
Ir labi, ja tev ir nauda, taču ir ļoti slikti, ja tu zaudē daudz spēku(emociju dēļ), pārdzīvojot par to ka(kā) nauda var pazust. Piemēram inflācijā. Vai jūsu naudas maks ir kļuvis biezāks, pārdzīvojot par inflāciju? Ir absolūti negudri pārdzīvot par to, ko nevar mainīt.
Es novēlu visiem jaunajā, 2023.gada mācīties priecāties un pateikties liktenim par katru ieguvumu un necepties par katru zaudējumu. Visu, ko esat <ieguvis> , Dievs jums ir iedevis uz laiku, tādēļ zaudējot jūs <neko nezaudējat>.
15.12.2022 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook