Mīlestība un nepateicība

Novērojumi konsultācijās un dzīvē.
Tie, kuri ļoti cenšas citu dēļ, pārsvarā ir ar aktīvu horoskopa rietumu pussfēru. Ļoti biezi tie smagi strādā citu dēļ, daudz rūpējas, mīl un...cieš. Vakar atkal runāju ar klienti, no kuras aizgāja vienīgais dēls-pusaudzis, kurš izlēma pārcelties pie tēva. Viņai tas bija liels trieciens. Mēs daudz ar viņu par to runājām divas reizes un viņa ieguva mieru, turpinot mīlēt savu dēlu tādu, kāds tas ir.
Daudzus klientus es ,cerams, esmu paglābis no pāragras sadegšanas un arī nomiršanas, iesakot tiem NEPĀRCENSTIES. Pārcenšanās izraisa pastiprinātas gaidas par pateicību, kura nekad netiek saņemta tāda apjoma kā cerēts(11.māja).
Mīlēt un rūpēties vajag gudri un garīgi. Ko nozīmē <garīgi>? Tas nozīme, ka jāatceras lielā, skarbā patiesība: nepateicība ir pasaules alga. Tā ir pasaules alga, taču tā nav debesu alga. Pasaulīgajā līmenī reti ļoti labi darbi tiks pasaulīgi atdarīti. Taču Dievs tos atdarīs tai dvēselei, kura šos labos darbus darīs. To labi sapratīs ikviens vecāks, kurs mīl savu bērnu arī tad, kad tas kā pusaudzis pasūta to d..t. Vecāks turpinās mīlēt viņu(5.māja). Tāpat ka Dievs mīl mūs arī tad, ja neatbildam ar pateicību un pretmīlu. Lai mīlētu, nevajag divus, lai mīlētu pietiek ar vienu, kurs mīl. Šajā sakarā atradu brīnišķīgu N.Taleba citātu:
Tie, kas tiecas pēc patiesības, darītu prātīgāk, necerot plūkt laurus.
8.12.2022. Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook