Necaurredzamība

Pēdējās divas konsultācijas pamatīgi nogurdināja. Un es zinu, kādēļ. NECAURREDZAMĪBA.
Visnecaurredzamākie un kompleksākie gadījumi ir ar ūdens un zemes stihiju cilvēkiem. Ja zemes gadījumā necaurredzamība tos īpaši neuztrauc(labi nolikts, lai stāv), tad ūdens necaurredzamība satrauc gan pašus cilvēkus, gan astrologu. jo neko līdz galam nevar saprast. Pirmais klients bija ar stellimumu Vēzī, otrs Skorpiona un Mēness Vēzī sajaukums. Vēl mani novērojumi rāda, ka necaurredzamību pastiprina kritušās planētas(mazāk izraidītās). Klientam papildus vel Venera Jaunava un Jupiters Mežāzī... Jo kritušās planētas nes sevī dziļu... kā lai pasaka... slēptu sāpi, iekšējas ilgas pēc kā labāka.
Abos gadījumos bija darīšana ar dzimtas tēmām, ar seniem pārkāpumiem, ar tiesāšanos, ar aizvainojumiem no bērnības. Piemēram piedzimst māsa un brālis ar 1 gada(1) starpību un abiem Mēness ir Vēzī, vienam , pie tam 8.mājā... Tagad, kad pagājuši 50 gadi, tiek risināti mantojuma jautājumi par miljoniem eiro, parādi, slēpti testamenti u.t.t.
Redziet-ģimene ir kompleksa sistēma. Tāda sistēmā mijiedarbība ir universāla un visaptveroša. Brālis pārdzīvo(naktī mostas no elpas trūkuma), ka māsa noskaņo māti pret viņu. visi visus iespaido. Māsai trīs bērni- sistēma turpina kļūt aizvien kompleksāka. Pie tam atcerēsimies, ka ūdens glabā informāciju. Arī mirušais tēvs un visi citi senči PIEDALĀS SPĒLĒ.
Grūtums astrologam ir atrast CĒLONI, jo tas šajā gadījuma noteikti ir meklējams pagātnē(mātei ir precīzs Saules-Saturna savienojums Vēzī) kvadratūra ar Mēnesi Aunā. Tātad saite ved uz viņas vecākiem un varbūt vel tālāk...
N.Talebs min kādu piemēru no ekoloģijas: Feniķieši, romieši un vēlākie Libānas iedzīvotāji iznīcināja lauvas, tas savukārt noveda pie kazu baru savairošanās, bet kazas, kas grauž koku saknes, kļuva par par cēloni kalnu mežu iznīkšanai. Skaidrs, ka senajiem romiešiem nebija iespējams iedomāties par tādam sekām.
Un dzīvē ir tieši tāpat! Dzimtās viss ar visu ir saistīts. Vispār viss ar visu ir saistīts.
Kompleksas sistēmas, kuru sastāvdaļas savstarpēji mjiedarbojas, ir sevišķi sarežģītas tāpēc, ka informāciju savām sastāvdaļām tās nodod ar stresa faktoru palīdzību: jūsu organisms saņem informāciju par apkārtējo vidi, ne jau pateicoties loģiskajai domāšanai, bet gan pateicoties stresam. Vīrietis naktīs mostas, ir jau pabijis reanimācija ne jau tādēļ, ka saņem kādu konkrētu ziņu no mammas, bet ziņas tiek nodotas viņai dvēselei un ķermenis uz to reaģē...
Bet viņam ir mazs bērns, kurš <bieži slimo>, kurš protams, arī saņem nenormālu stresa devu caur savu tēvu, māti(kuras attiecības ar brāli ir vēl dīvainākas, jo brālis ir mistikas varā, un saka , ka māsa ir karmiski nelabvēlīga viņam).
Otrs klients pārdzīvo, jo gandrīz 10 gadus velkas tiesa par taisnības atjaunošanu nepatiesā apsūdzība, kura traucē viņam ieņemt labu amatu lai apgādātu savus 3 bērnus...
P.S.
Paldies Dievam, ir dienas ar daudz mierīgākam-caurredzamākām tēmām:)
Secinājums, kuri izsecinu jau 1000.reizi: jācenšas dzīvot godīgi un mīloši, piedodoši un iekļaujoši ģimenē, jo viss noslēptais, negodīgais, nepiedotais un izstumtas nekur nepazudīs-tas transformēsies un izpaudīsies dzimtas iekšienē, dzimtas turpinājumā.
Lai jums visiem gaišs Adventes laiks!
2.12.2022. Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook