Jaunava. darīt darbu ar mīlestību

Darīt darbu ar mīlestību. Jaunavas mācība.
Mēs satiekam savu patieso būtību, izejot ārējā pasaulē, lai pēc tam atgrieztos iekšējā. Atcerieties-tēvs sūtīja dēlus pasaule laimi meklēt…
Mēs atrodam sevi nevis agrīnā jaunībā, savā subjektīvajā , nenobriedušajā pasaulē, bet jau pēc tam, kad esam meklējusi laimi ārpusē. Un galvenais vektors šajos meklējumos ir izglītība un tai sekojošais darbs. (Darbs astroloģiskajā kartē atrodas tālu no Es(Ascendenta)-tas atrodas 6.mājā un tiek nosaukts pēc 10.mājas. )
Mums, lai atrastu sevi, ir nepieciešams atspulgs ārējā pasaulē. K.G. Jungs raksta< Dvēsele lielākoties atrodas ārpus ķermeņa>. Šo domu nav vienkārši saprast. Taču , ja paplašinām savu skatījumu, tad mēs patiesi esam iekļauti lielākajā. Budisti iet vēl tālāk, sacīdami, ka tādas atsevišķas personiskas dvēseles nemaz nav.
Taču šoreiz es gribu pievērst uzmanību tieši <dvēseles paplašinājumam> darbā. Vai esat pieredzējuši , ka cilvēks uzplaukst, tad kad dara iemīļotu darbu? Mēs kļūstam patiesi laimīgi, piedzīvojot aizraujoša darba pieredzi. Turklāt, šis darbs ir vajadzīgs pasaulei! Lūk jums atbilde, kādēļ vislabāk pildīt karmu ir 6.mājā- kalpošana pasaulei ir savas dvēseles iepriecināšana! Dvēseles, kura nav tikai mūsos, bet turpinās ārpus mums mūsu paveiktajā.
Nesen zinātne nāca klajā ar pierādījumiem par to, ka strādājot nemīlamu darbu, cilvēki sāk slimot. Es varētu apgalvot , ka no šī izriet, kas strādājot mīlamu darbu, cilvēks var izveseļoties.
Lielais jautājums nav tikai profesijas izvēle un darba vieta. Lielais jautājums daudziem ir KĀ VISPĀR IEMĪLĒT DARBU?
Par to ir daudz tautas gudrību ari latvju dainās.
Parasti cilvēks šajā ceļā piedzīvo vairākas fāzes.
Necieš un nepilda darbu.
Pilda to negribot, saņemot sliktu algu
Pilda to ar pienākumu, saņemot par to labu algu
Pilda to ar pateicību, ka tas ir, ka ir iespēja to darīt(divas rikas, divas kājas, u.t.t.)
Pilda to ar mīlestību
Pilda to ar beznosacījuma mīlestību.
Un tad Dievs tam atdara ar savu kalpošanu 11.mājā, kura ir 6.māja no 6.mājas. Tādēļ vēdiskajā astroloģijā saka, ka planētam nav aspektu uz 6.un 11.māju no savas pozīcijas(labais kvinkonss un kreisais sekstils nav).Tiek teikts, ka šīs mājas pieder Dievam. To apstiprina arī simboliskās Jaunavas un Ūdensvīra zīme(abos gadījumos cilvēka zīmes)
11.mājā mēs saņemam dāvanas un cerību piepildīšanos.
Pasakās (un arī dzīvē) cilvēku pārbauda ar 6.mājas testu. Tos, kuri ir čakli un palīdzoši, apbalvo.
Novēlējums visiem: ilgojieties pēc sirdsdarba. Ilgojieties pēc iespējas kalpot veselumam, jo tieši veseluma ir jūsu dvēsele. Ilgojieties darīt to ar pazemīgu pateicību.
Dod dieviņi otram doti.
25.10.22.

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook