Piedošana vecākiem

Piedošana vecākiem.
Lai mēs paši sev atgūtu iekšējo mieru nepieciešams piedot. Piedošana nav vienreizējs lēmums, tas ir process. Piedošana dziedē mūsu pagātni un atbrīvo mūsu enerģijas tagadnei.
Patiesa piedošana nav sentimentāla vai virspusēja. Tiem, kas ir cietuši, ir jāatzīst , ka ir ticis nodarīts kaitējums, tas nav jānoliedz. Tad, kad konkretizējam šo nodarījumu, mēs demitoloģizējam savus vecākus. Mēs sakām uztvert tos kā īstus ievainotus cilvēkus, kuri bija kā pieauguši bērni, kuri izspēlēja savu dvēseles piesārņojumu uz jums.
Piedošana atbrīvo mūs no nepabeigtu pagātnes darbu vilšanas tagadnē. Mēs vairs nepiesārņojam SAVU tagadni.
Ikvienam bērnam ir jāpamet vecāki. Ja cilvēka ir sastingušas skumjas, dziļi ievainojumi, tas tur viņu enerģētiski piesaistītu vecākiem. Aizvainojums liek atkārtot vienas un tās pašas izjūtas. Piemēram, ja horoskopā ir problemātisks Mēness izvietojums, tas vēl un vel var likt indēt savu paša ģimenes dzīvi, neapjaušot, ka tā ir nepabeigta atkarība no aizvainotā bērna pret māti. Pie manis nesen atnāca kliente ar izteiktu astoto un 12.māju ūdens zīmēs un Mēnesi Vēža zīmē. Viņas pirmais jautājums bija: kā man pārstāt indēt citiem tuviniekiem dzīvi?
man uzreiz bija skaidrs ka to viņa dara tādēļ, ka pašai sāp…
Un ja arī pieaugušā vecumā šie ievainojumi turpina būt, jūs maksājat ar to ka nekad nespējat nošķirties no vecākiem. Kamēr tiek tērēta (apzināti vai neapzināti) enerģija, slepeni nīstot vecākus, jūs paliekat piesaistīti tiem. Un tāda veidā jūs izvairieties kļūt pieauguši, bieži vien spēlējot mūžīgā upura-bērna lomu. Tā dažāda veidā transformējas, piemēram kļūstot par <upuri> vai upuri vardarbīgās m toksiskās attiecībās. Mani profesionālie novērojumi ir tādi, ka šie cilvēki neapzināti tiecas nonākt šādās attiecībās vēl un vēl… Tas tāds mazohisma paveids.
Piedošana ir veids kā mēs varam pamest pagātni, vecāku mājas. Atstāt vecākiem viņu izvēles un rīcību un beidzot pievērsties paši savai dzīvei tagadnē un veidojot nākotni BRĪVI no smagās piesaistes.
6.10.22, iedvesmojoties no Dž Bredšova
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook