Negribu būt atkarīga!

Negribu būt atkarīga!
Ikdienas konsultāciju praksē jau gadu gadiem saskaros ar sievietēm, kuras baidās būt no kāda atkarīgas. Daudz esmu analizējis, domājis, pētījis, runājis, meklējis atbildes un risinājumus. Redziet bailes no kaut ka ir destruktīvas pēc definīcijas. Kaut kas var būt nevajadzīgs, vienaldzīgs, nepatīkams, nepieņemams u.t.t. taču, ja pastāv bailes, tātad ir kāda dziļāka problēma. Jā, jā, mēs astrologi varam pateikt: tas tādēļ, ka viņai Saules-Saturna kvadrāts, tādēļ viņa baidās! Mīļie, vai tad cilvēkam tas ko līdz, ka viņš uzzina par kvadrātu?
Ir svarīgi izprast ko tas kvadrāts vēsta, kādi ir tā cēloņi, vai un kā ir iespējams darīt lai bailes atkāptos un iestātos lielāks miers.
Šobrīd meklējot atbildes uz šiem jautājumiem, iepazinos ar psihoterapeita Džona Bredšova pētījumiem par iekšēja bērna dziedēšanu. Kaut kas kļuva skaidrāks. Rodas nojauta ar to, kura virzienā strādāt.
Paņemsim piemēru ar sievieti, kurai Saules-Saturna kvadrāts. Tas visticamāk liecina par dziļām skumjām, bailēm, robežām attiecībās ar tēvu. Pastāv diezgan liela ticamība, ka tēvs ir atstājis ģimeni, varbūt agri nomiris. Varbūt tas, kurš audzina viņu, patiesība nav viņas īstais tēvs… Tiem, kam tas nav noticis faktiski, varbūt šī attālināšanās ir notikusi iekšēji.
Šāda sieviete visticamāk sajūt pastāvīgu atbildību par visu notiekošo, viņa tiek gala ar pienākumiem, biezi vien pat ir gatava viena audzināt bērnu, tādejādi atkal izspēlējot iepriekšējo scenāriju. Cilvēki māk ļoti smalkā veidā (biežāk neapzināti )radīt gaisotni, kurā tie nonāk <grūtā situācijā otra dēļ>.
Kāpēc tā notiek? Tas notiek no bailēm kļūt atkarīgam.
Bredšovs saka, ka iemesls meklējams bērnībā. Kaut kad iestājās emociju sastingums un KAUNS.
Ja kāds mums svarīgs cilvēks novēršas no mums, pamet mūs, mēs sērojam. Sērošana ir nepieciešama un dziedējoša. Ja mums ir ļauts sērot, mēs dziedināmies dabiski. Taču bieži iekšējais bērns nav izsērojis notikušo, tas sastinga un nobloķēja emocijas. Šo sastingumu radīja toksiskais KAUNS. Šis kauns radās no pirmā <savstarpējo attiecību tilta> pārrāvuma. Bērns noticēja, ka NEDRĪKST BŪT ATKARĪGS no sava pirmēja aprūpētāja. Patiesībā tas noticēja, ka mums NAV TIESĪBU BŪT ATKARĪGIEM NE NO VIENA. Izolācija un bailes būt atkarīgiem no kāda ir divas galvenās toksiska kauna sekas.
Patiesībā ikvienam mazam bērnam IR TIESĪBAS BŪT ATKARĪGAM.
Arī mums ka pieaugušajiem ir tiesības grūtā brīdī, kad vien nepieciešams, būt atkarīgiem no saviem tuviniekiem.
Kaut kas būtisks pēdējā simtgadē ir mainījies un ir pārrauta tradicionālā atkarības saikne-bērni-vecāki-bērni. Mums ir bērnu nami ar bērniem, kuriem ir dzīvi vecāki mums pansionāti ar vecākiem, kuriem ir dzīvi bērni…
Tātad kauns ir pamatu amats tam, ka sieviete ar Saules-Saturna kvadrātu nevēlas būt atkarīga. Tai ir KAUNS BŪT ATKARĪGAI.
Viņai nav kauns būt vienai, viņai brīžiem ir bail būt vienai un brīžiem ir ļoti skumji. Taču sērot taču nav par ko- viņa visu kontrolē , viņai jābūt stiprai, jo viņa nedrīkst būt atkarīga no kāda. Bet , kad nogurums un skumjas sasniedz neizturamu pakāpi, kad pases dati sāk baidīt par pastāvīgu vienatni, tā sāk meklēt atbildes. Bredšovs saka, ka dziedēšana ir iespējama. Savstarpējo attiecību tilts ir atjaunojams!
No savas personiskās pieredzes varu apstiprināt-tas IR iespējams.
29.09.22
Literatūra: Džons Bredšovs <Atgriešanās pie sevis. Sava iekšējā bērna atgūšana un dziedēšana> zvaigzne abc
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook