Pamatmateriāls

Es piederu pie tiem, kuri uzstājīgi uzsver milzīgo agrīnās bērnības pieredzes nozīmi tālākajā cilvēka dzīvē. Es vienmēr iesaku ar milzīgu respektu izturēties pret maz bērna personību jau perinatālajā periodā un pirmajos dzīves mēnešos.
Mūsu dzimšanas horoskops ir tas, ko Z.Freids ir nosaucis par <Atkārtojuma spaidiem>. Jo agrīni izveidotās reakcijas vēl un vēl tiek atkārtotas visu dzīvi. Dzimšanas horoskops norāda ne tik daudz uz precīzi aprakstītiem notikumiem bērnība, bet vairāk uz mūsu jūtīgajam tēmām, kuras uztversim kā visnozīmīgākās un reaģēsim ar iedzimtajiem karmiskajiem uzvedības modeļiem , kuri izpaudīsies reaģējot uz apkartējās dzīves notikumiem, protams, visu pirms caur savu mammu vai personām, kuras to aizvieto.
Psihoterapeits R.Kurcs šo maza bērna uztveres mehānismu nosaucis par <pamatmateriālu. Tas apraksta veidu, kāda tiek organizēti mūsu iekšējie pārdzīvojumi.
Dž. Bredšovs saka: Šis pamatmateriāls ir veidots no mūsu agrīnajām izjūtam, uzskatiem un atmiņām un ir radies ka atbilde uz bērnības vides stresiem. Šis materiāls ir neloģisks un primitīvs. Tas bija vienīgais veids kā maģiskais(tāds kurš nenošķir materiālo pasauli no iztēles), viegli ievainojamais, pēc palīdzības alkstošais bezrobežu bērns prata izdzīvot.
Horoskops norāda uz tām saulesbrillēm, kuras mēs valkājam katrai planētai: lai cik saules gaismas apkārt būtu patiesībām tā tiek filtrēta viena un tajā pašā veidā. Ja brilles ir, piemēram, zaļas, pasaule šķitīs zaļa u.t.t. Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook