Kādēļ ir tā, ka astrologa sacīto var nesaprast(uzreiz)?

Kādēļ ir tā, ka astrologa sacīto var nesaprast(uzreiz)?
Tā ir parasta parādība, ka pēc patiesi dziļa skatījuma uz cilvēku, viņam vajag laiku un vēlēšanos iedziļināties dzirdētajā. Daudziem, kuri savu dziļāko būtību (vē)l neatpazīst var paiet gadi, pat vairāki desmiti gadu, kamēr dzirdētais tiek saprasts. Mana praksē ik pa laikam saskaros ar to, ka atnāk klients, kurs dzirdēto pirms 10-15 gadiem tad kategoriski noliedza, bet tagad ir dziļi izpratis.
Jungs ir teicis, ka mūsu dzīve vienlaicīgi notiek trīs līmeņos: apziņa, personiskajā zemapziņa un kolektīvajā(arhetipiskajā) zemapziņā.
Mūsu ego, kas ir apziņas centrs, ir tikai maza daļiņa no mums. Mēs to intuitīvi nojaušam, taču ļoti reti novērtējam patiesos dvēseles signālus. Taču TAS, KO NEZINĀM, MŪS KONTROLĒ. Bieži astrologa sacītajam negribas piekrist, taču dzīve nez kādēļ notiek pēc dvēseles-horoskopa scenārija. Cilvēks tad meklē kaut kādus ārējus apstākļus-krīze, pandēmija, putnu gripa, sankcijas u.t.t. Taču patiesībā viņa dzīvi vada zemapziņa, kura nolasās horoskopā visā krāšņumā.
Aiz apzinātā ego ir paslēpusies personiskā zemapziņa, kura glabājas viss, kas ar mums ir noticis kopš dzimšanas un, visticamāk, arī līdz dzimšanai. Zemapziņā glabājas mūsu kompleksi- tos astrologi atpazīst pēc planētu kombinācijām.
No visām pieredzēm, visdziļākā ir tā, kura saistīta ar māti(Mēness). Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook