Dvēseles dzīve 2022.gadā- arī skumjas ir nepieciešamas.

Dvēseles dzīve 2022.gadā- arī skumjas ir nepieciešamas.
Tagad laikā, kad iedomātā , pareizā pasaule izrādās nepareiza, greiza un nežēlīga, ir vērts padomāt par daudz ko un spert savā apziņā drosmīgus soļus pretī patiesai dzīves pieredzēšanai un dzīves pieņemšanai
Cilvēki bieži domā par to kā satikt cilvēku ko mīlēt. Tie, kuriem ir attiecības, bieži doma par to, ka grib šķirties. Daudzas problēmas gan vieniem, gan otriem sakņojas priekšstatā, ka iespējama pareiza mīlestība, kurā nebūs ēnu, melanholiju, ciešanu un nāvju.
Pāri visiem laikiem, pāri visam dzīvēm un nāvēm ir Dvēsele. Mēs nevaram ar prātu pavelēt Dvēseles liktenim piedzīvot tikai to, ko vēlamies. Dvēseli vada Mīlestība, kura ir to radījusi. Un Mīlestība ietver gan gaišo, gan tumšo pusi. Ja tumšo pusi nepieņem, mēs to iedzenam Ēnā. Taču tumša puse ir visam. Dvēseli, nevar pieņemt, noreducējot līdz pieņemamam izmēram un veidam.
Ja uztveram dzīvi tikai no pareizās puses, tad gribam lai dzīvē un mīlestībā vienmēr veiktos. Jebkuras atkāpes tad uztveram ka novirzes no normas, kā personības traucējumus. Tad skumjām nav vietas mūsu dzīvē. Tad var mesties dzert antidepresantus lai vairs nejustu skumjas.
Ja mēs vēlamies palikt psihiski patiesi veseli, mums nepieciešams respektēt dvēseles emocijas un fantāzijas, lai cik tās būtu nepareizas. Ikviena mīlestība ietver arī kādu pārkāpumu, arī tumsu.
Venera, Vērsis un 2,māja ietver arī Marsu, Plutonu, Skorpionu un 8.māju un otrādi… Kad runājam par dvēseli astroloģijā, sakām, ka to visvairāk var sajust noslēpumainajās horoskopa vietās. Tā arī ir.
Viņa no visgrūtākajiem izaicinājumiem Dvēseles dzīvē ir atzīt traģēdijas nepieciešamību. Ja mēs skatāmies uz Mīlestību no morāles augstumiem(no 9.un 10.mājas), mēs nepamanām tās Dvēseli, kura slēpjas ielejās. Kad saskaramies ar pašu Mīlestības pieredzes, kad izejam cauri Mīlestības atnestajām ciešanām, tiekam iniciēti Dvēseles noslēpumainajās norisēs. Tieši Mīlestība mūs vada šajā ceļa, lai cik grūti mums arī nebūtu to atzīt. Dvēselei ir nepieciešamas Mīlestības izraisītās skumjas. Tas ir apziņas stāvoklis, kas dāvā unikālu gudrību.
Tagad, kad daudzi izjūt cilvēciskās, garīgās Mīlestības radītās skumjas, saistībā ar cilvēkiem Ukrainā, mēs piedzīvojam garīgu izaugsmi. Patiesībā tā daudzkārt var pārspēt visu garīgo kursu, semināru, nometņu, grāmatu un sarunu efektu. Mūsos mostas Cilvēks, mūsos mostas Dvēsele. Nevienam nekad šis process nav noritējis bez sāpēm.
Ja ignorējam Mīlestības ēnu, pieredzam Mīlestību tikai daļēji. Sentimentālā Mīlestības filozofija, kurā vieta tikai romantiskajiem un pozitīvajiem Mīlestības aspektiem, cieš sakāvi jau pirmajām Ēnas izpausmēm. Šāds daļējs skatījums arī mudina sapņot par neiespējamajiem ideāliem un nākotnes laimi, piemēram, ja visi skaistā pavasara brīvdiena ar zili dzeltenam krasām dosimies sadoties rokās, ka tad nākotne paliks daudz skaistāka, un mums nebūs jāredz dzīves nežēlīga , neglītā Ēnas puse.
Ja mēs vēlamies būt laimīgi(un mēs vēlamies!), tad jāpieņem dzīves gaišo un tumšo pusi kā viena vesela divas sejas.
Es nerunāju tukšu. Esmu redzējis gan Mīlestības Sauli, gan Mīlestības nāvi. Taču Dvēseles dzīve turpinās. Lai cik mēs visi vēlamies mieru, vienmēr kaut kur pasaulē kāds cieš. Tā ir bijis vienmēr uz Zemes.
Noslēgumā Zālamana vārdi:
<Ļaundari piemeklēs tas, no kā viņš baidās, bet taisnais saņems to, ko vēlas.>
Būsim Taisni,mīļie!
Izmantoti citāti no T.Mūrs <Rūpēs par dvēseli>

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook