Saule-Patība, Mēness-Personība.

Saule-Patība un Mēness-Personība
Cilvēki viens otru iepazīst kā personības, dziļāko būtību-Patību/Dvēseli iepazīst tikai ilgākās attiecībās. Tādēļ var būt arī vilšanās. Jo jādzīvo taču kopa ar otra Patību, nevis personību.
Ja piemēram, Mēness ir uguns zīmē, sākumā liekas, ka cilvēks ir ļoti enerģisks. Viņš it kā neņem vēra apkārtējo sajūtas, situācijas, bet rīkojas spontāni, tā kā vēlas. Taču, ja saule atrodas kāda mierīgā zīmē(zeme, ūdens), tad izrādās, ka dziļākajā būtībā tas ir kluss. Īpaši tas attiecas uz vīriešiem, kuri ar laiku deleģē savas <Mēness tiesības> savai sievai.
Ari otrādi ar būt: Mēness ir maiga zīmē, un cilvēks tieksies nesaviļņot apkārtējo realitāti, būt uzmanīgs pret apkārtējiem. Taču tas nenozīmē, ka viņam nav sava gribasspēka. Ja Saule būs uguns zīme, tad patiesībā tam piemīt liels iekšējs spēks un izlēmība. Vienkārši tas savu gribasspēku(Saule) realizēs maigā veidā(Mēness). Bet savukārt, ja cilvēkam ir uguns zīmes Mēness un Ūdens zīmes Saule, tas ārēji uzvedīsies impulsīvi, taču, ja iepazīsiet to tuvāk, izrādīsies, ka viņš ir piekāpīgs un pakļāvīgs.
Ja zinām, kur ir Saule un kur Mēness, mēs varam saprast kur un kā cilvēks ir aktīvs, ar iniciatīvu(Saule) un kur aizstāvas(Mēness).
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook