Kāpēc vīrieši un sievietes domā savādāk?

 Kāpēc vīrieši un sievietes domā savādāk?
Vienkāršs Marka Gangora (Mark Gungor) skaidrojums.
<Vīriešu smadzenes ir ierīce, kurā valda perfekta kārtība. Mums viss ir salikts atsevišķās kastēs.
Sekss ir vienā kastē, sports - citā, darbs - trešajā. Mums ir daudz kastes burtiski visam. Mums ir kaste automašīnai, ir kaste naudai, ir kaste, kurā glabājas domas par darbu. Ir kastīte, kurā tiek glabātas domas par jums sievietēm. Bērniem ir atsevišķa kaste. Atsevišķa kaste ir domām par māti. Tā ir kaut kur pagrabā.
Mēs vienmēr saliekam visu šajās kastēs. Un ir viens noteikums: kamēr jūs ņemat vienu kasti, jūs nevarat pieskarties citām. Ja mēs apspriežam kādu konkrētu jautājumu, tad mēs vienkārši ķeramies pie kastes, kur mums ir visi attiecīgie "dokumenti". Tāpēc mēs apspriežam tikai konkrētus jautājumus: mēs esam ļoti uzmanīgi atturīgi attiecībā uz to kastīšu saturu, kuras pašlaik netiek apspriesti.
Citādi ir ar sieviešu smadzenēm. Sievietes smadzenes ir liela bumba, visas ietītas domu "apvalkā".
Un viņā viss ir saistīts ar visu. Nauda ir saistīta ar automašīnu, automašīnu ar darbu, bērniem ar māti, māti ar vecmāmiņu, arī vecmāmiņa obligāti ir ar kaut ko saistīta. Rezultātā domāšanas process sievietēm ir kā vairākjolsu šoseja, pa kuru visu kustību kontrolē viens enerģijas veids - emocijas.
Tāpēc sievietes mēdz visu atcerēties. Jo, ja jūs paņemat kādu notikumu no savas dzīves un saistāt to ar emocijām, tas paliks jūsu atmiņā uz visiem laikiem.
Kāpēc vīriešiem viss ir citādāk? Pirmkārt, mēs bieži aizmirstam pārskatīt savas kastes. Otrkārt, mums ir maz emociju. Atklāti sakot, mums patiesībā daudz kas ir pilnīgi vienalga, nerūp. Sievietes, savukārt, kā likums, rūpējas par visu uzreiz. Viņiem vienkārši patīk šis process.
Vīriešiem smadzenēs ir viena kaste, par kuru vairums sieviešu nemaz nezina. Šī ir tukšā kaste.
Šī ir mūsu iecienītākā kaste. Ja vīrietim ir iespēja to izdarīt, viņš to vienmēr paņems no zemapziņas tieši to. Kas var būt labāks par pilnīgi tukšām smadzenēm vairākas stundas? Tāpēc mums tik ļoti patīk makšķerēt.
Un patiesībā tas, par ko es šeit runāju, ir zinātniski apstiprināts. Pirms dažiem gadiem Pensilvānijas universitāte veica pētījumu un atklāja, ka vīrieši patiešām var atslēgties, neko nedomāt un tomēr elpot. Atšķirībā no sievietēm. Viņiem nav šādas prasmes.
Sieviešu prāts nekad neapstājas. Viņi nevar vienkārši paņemt kastīti "nekas". Tas, protams, viņas tracina. Un tas liek viņāmm justies īpaši aizkaitinātām brīžos, kad tās redz vīrieti, kurš neko nedara ...>Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook