Personiskais un bezpersoniskais

 Personiska un bezpersoniska realitātes uztvere. Astrologa izvēle.
Mēs katrs esam dvēsele, kuras šajā dzīvē izpaužas caur PERSONU. Šī persona ir pārejoša, tikai vienu dzīvi mums katram ir šis vārds un personas kods. Personīga pasaules uztvere ir emocionāla. Tā notiek ar galvenokārt ar Mēness filtru. Tādejādi realitātes uztvere tiek emocionāli personificēta.
Es jūtu, man ir sajūta- tie ir bieži dzirdami teksti no cilvēkiem, taču tie ataino viņu uztveri, viņu alkas pēc prāta miera un komforta.
Ja astrologi arī uztver pasauli šādi, tad tie strādā ar Mēness enerģijām. Taču lai ieraudzītu patieso realitāti, mums mūsu emocionālais prāts ir jāapklusina, jānomierina un jāļauj mūsu dvēselei ieraudzīt patieso REALITĀTI , un tas jādara BEZPERSONISKI.
Ja astrologi mīl sevi asociēt ar Ūdensvīra zīmi, ar 11.māju, ar Urānu, tad tiem jāpievieno arī Saturns.
Ir ļoti nepopulāri būt Saturnam un ir ļoti populāri būt Mēness ideju nesējam. Mēness ir tauta, populācija, populisms...
Astrologam jābūt objektīvam un neitrālam savos spriedumos. Ja viņš tāds ir, tas daudziem nepatīk. Pats termins-PATĪK/NEPATĪK ir absolūti nederīgs astroloģijā. No lielākās, ja gribas-Dievišķās, kosmiskās perspektīvas tas ir kā maza bērna niķis-man nepatīk ierobežojumi, man nepatīk kovids, man nepatīk...realitāte. Mazam bēram ir daudz pārdzīvojumu, dusmu un citu emociju kurus tas reducē uz vecākiem, kuri kaut ko neļauj un liek.
Patiesību var ieraudzīt tikai pieaugot un sākot ieraudzīt realitāti pieauguša(Jupiters+Saturns) acīm. Vakar runāju ar klienti, ar kuru strādāt sāku, kad tai bija 20 gadu. tagad tai ir 40 un tā beidzot sāk saprast un apzināties sevi, iegūstot patiesas realitātes pieredzi.
Astrologam jābūt pieaugušam. Manuprāt vairāk taisnības ir vēdiskajai astroloģijai, kura astrologa nodarbi saista ar 9,māju un Jupiteru(Guru) skatījumu, kurs ir VISU realitāti iekļaujošs, nevis selekcionē pasauli tajā kas patīk un nepatīk.
Vienmēr cilvēkiem vairāk PATĪK tā informācija, kura ļauj tiem justies droši un turpināt dzīvot ilūzijās. Tad , kad atnāk kāda krīze, tie vēlas to uzskatīt par pārpratumu, kuru pēc iespējas ātrāk jānovērš, lai... varētu turpināt gulēt uz saviem mīkstajiem(populārajiem) spilventiņiem.
Taču , tas, ka dzīvē mijas patīkamais ar nepatīkamo ir REALITĀTE. To ar laiku saprot visi. Taču daudzu prāti(Mēness) izmisīgi pretojas to pieņemt.
2020. un 2021 gadā konsultējot var redzēt daudzu cilvēku patieso realitātes uztveri. Man ir paveicies-tik daudzi ļoti adekvāti, veselīgi un pat ar pateicību pieņem šo laiku. Man ir paveicies-pārsvarā satieku pieaugušos(neatkarīgi no gadu skaita).
<Man patīk tā speciāliste, kā viņa runā>, nav profesionalitātes kritērijs. Profesionalitātes kritērijs ir runāt REALITĀTI. Un tā var mūsu ego nu pavisam nepatikt. Tādēļ astrologiem jāmācās pateikt REALITĀTI tā lai cilvēks tiektos būt pieaudzis ar visām no tā izrietošajam konsekvencēm-piemēram BRĪVĪBU. Tikai pieaudzis cilvēks var būt patiesi brīvs. Un būt brīvam nozīmē nevis pirmkārt darīt to kas patīk/nepatīk, bet darīt to , ko vajag darīt.
Brīvība no karmas iestājas tikai to IZDAROT. Pēc tam dvēsele un prāts var priecāties abi divi. Prāta priek(Mēness) ir ļoti pārejošs, tas beidzas līdz vēders atkal ir tukšs. Saules prieks ir mūžīgs.
Vēdiskajā mītā Saturns ir Saules un Ēnas dēls. Ja esi dzīvs(Saule), apzinies arī ēnu(Saturns). Nemūc no tās, bet apzinies.
Esmu runājis.
A.R.Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook