Ātrvārāmās auzu pārslas, rolton un Astroloģija

Ātrvārāmās auzu pārslas, rolton un Astroloģija
Raidījumā <Pārtikas revidents> tika apspriesta pusfabrikātu ēdienu kvalitāte. Uz žurnālistes jautājumu<Rīgas dzirnavnieka> pārstāvei-kādēļ pie ātrajām auzu pārslām ir tik daudz cukura, tā atbildēja, ka cilvēkiem labāk garšo ar cukuru. To pašu apmēram atbildēja Rolton nūdeļu pārstāvji un jautājumu par palmu eļļu.
Protams, ka cilvēkiem labāk garšo ar cukuru, eļļu, sāli, garšas pastiprinātajiem un konservantiem Taču no tieši no šiem produktiem pakāpeniski attīstās smagas slimības un cilvēki pāragri mirst. Taču kāda biznesam par to daļa…
Tāpat arī astroloģijā , īpaši internetā, var atrast saldus pusfabrikātus. Pašu gatavots no īstām sastāvdaļām ir individuāla konsultācija, kurā procesi tiek apskatīti godīgi un pamatīgi, dažreiz negaršīgi, taču VESELĪGI.
Pusfabrikātu astroloģijā jums iedod gatavu, skaisti iesaiņotu ēdienu un, ja pierakstīsieties uz abonomentu, dabūsiet ari atlaides. Būs garšīgi, viegli, saldi, taču KAITĪGI.
Es jau sen necepos par šo jautājumu-katram tiek tas ko tas izvēlas.
Taču es vienmēr priecājos par katru kolēģi, kuram izdodas veselīgu astroloģiju pasniegt garšīgi. Tie ir īstie meistari. Tie ir patiesības nesēji un līdz ar to arī sabiedrības veselības uzlabotāji.

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook