Palielināmais stikls

 Pilnmēness
Mūsu prāts patiesībā vairāk darbojas iztēlē nekā balstās uz realitāti. Mūsu bērnības emocionālie iespaidi un arī vēlāk sajustais veido prāta dzīvi, kura dzīvo daudz mazākā mērā ārējo faktu iespaidā kā paša cilvēka sajūtu ietekmēta.
Mēness sava mainīgumā labi ataino mūsu prāta dabu, ko jau tūkstošiem gadu ir secinājuši arī astrologi. Mēs sava prātā samazinām vai palielinām kādas emocijas nozīmi no ļoti mazas mušas līdz lielam zilonim.
Pilnmēness laikā mēs kā ar palielināmo stiklu palielinām to, par ko domājam. Katrs cilvēks var ieraudzīt to, kas notiek viņa prātā un to nereti var ieraudzīt arī apkārtējie…
Mūsu prāta dzīvi mēs varam harmonizēt, iepazīstot sevi un strādājot ar mūs ietekmējošajām emocionālajam tēmām. Mūsos visu laiku turpināsies bērnības prieki un asaras, nākotnes gaidas un satraukums par to kas būs, kamēr mēs iemācīsimies pagātni un nākotni pieņemt mierīgi.
Ja dzīvosies šeit un tagad, un jūsu prāts būs iespējami brīvs no nevajadzīgām mušām, kuras palielinātas līdz ziloņa izmēriem. Tad šeit un tagad pilnmēnesī piedzīvosiet to, ka pieaug esības prieks. Un tas nekad nav par lielu!
P.S. Šonedēļ ir pilnmēness laiks, tā kulminācija naktī uz trešdienuAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook