Trīs realitātes

 Lasu: vai cilvēks ir tas, kas viņš ir vai tas, ka viņu uztver citi?
Labs jautājums, atbilde ir: gan-gan!
Ir trīs uztveramās ‘realitātes’ līmeņi. Pirmais līmenis ir Atma, kas ir Patiesība ārpus visām izpausmēm, ko bieži dēvē par Realitāti ar lielo ‘R’. Nākamais realitātes līmenis ir materiālā pasaule, kurā mēs dzīvojam. Ķermenim ir realitāte ar mazo burtu “r”. Tā ir nepastāvīga un mainās, tādā veidā ir mazāk reāla, kā Atma Realitātes līmenis. Trešais realitātes līmenis ir realitāte, kas pastāv mūsu galvās, mūsu uztverē. To bieži sauc par maldiem nevis par realitāti, jo mūsu uztvere reti sastopas ar materiālās pasaules realitāti. Bet šī realitāte, kas pastāv mūsu galvās, bieži ietekmē mūsu uzvedību vairāk nekā pati materiālā pasaule. Lielākā daļa cilvēku nepērk ziepes, no kurām apģērbs būs tīrākais, bet tās, kuras vislabāk ir ietekmējušas viņu prātu, izmantojot komerciālu reklāmu, iepakojuma dizainu u.t.t. ,kuru mērķis ir uztvere. Priekšnieks ne vienmēr izvēlas spējīgāko cilvēku, viņš izvēlas to, kurš sevi parāda vislabāk un tiek ‘uztverts’ kā labākais darba ņēmējs. Uztvere, paša uztvertais aspekts, ļoti ietekmē cilvēku mijiedarbību ar realitāti. Tas ir īpaši aktuāli, ja nodarbojas ar to, kā cilvēks ir saistīts ar citiem un sabiedrību.
To (vēdiskajā) astroloģijā sauc par Arudha
Cilvēka Arudha Ascendents ir tas, kas ir skaidri redzams citiem , tas ir tas, kas piesaista prātu.

Tas, ko indivīds var zināt par sevi Ascendents, var nebūt tas, ko citi par viņiem domā (Arudha Ascendents).
Cilvēks var zināt, ka ir slims, bet par slimu kļūst zināms tikai tad, kad citi to uztver noteiktu simptomu dēļ vai dodas uz slimnīcu. Arudha Ascendents stāsta par citu uztverto ilūziju, to, kam cilvēki par tevi tic, kas atšķiras no tā, kas patiesībā ir. Persona var būt blēdis, bet ar labi izvietotu Arudha Ascendenta pārvaldnieku viņš vienmēr patiks cilvēkiem un viņa popularitāte būs pieaugoša. Ja Arudha ir spēcīga, cilvēki ticēs, ka viņa laulība ir laba, pat ja partneri ir šķirti. Vai pat tad, ja laulība nedarbojas un pāris vēlas šķirties, sabiedrības acīs tā paliks laulība.
Visa pasaule ir maija, pasauli rāda mūsu prāts, pasaule ir mūsu uztvere. Lai arī prātā tā var būt ilūzija, tā tomēr tā reāli izpaužas notikumu veidā. Arudha netiek uztverta tikai kā uztvere, jo tiek uztverts tas, kas liek lietām kustēties, liek tām pagriezties un notikt. Arudha Ascendents parāda personu un to, kā viņu uztver citi.
Tas dos rezultātus gan citu prātā, gan kā viņu prāts reaģē ar indivīda realitāti. No Arudha Ascendenta redzami gan garīgie (uztvertais attēls), gan fiziskie rezultāti (mijiedarbība).
Arudha ir tas, kā cilvēki jūs redz un mijiedarbojas materiālajā pasaulē, ko sauc par Maiju.
Ir vēl kāds Ascendents, kurs palīdz mums no Realitātes. Ascendents ir kā Saule, Arudha Ascendents ir kā Mēness, un Paka Ascendents ir kā Jupiters. Tās ir trīs acis; Saule (labā acs), Mēness (kreisā acs) un Jupiters (trešā acs).
Tagad, kad Ascendents ir saņēmis signālu no Mēness, izmantojot savu vēlmju filtru, un no Jupitera, izmantojot augstākā intelekta un labestības filtru, Ascendentam ir jāpieņem lēmums. Ascendents (individuālā inteliģence) katru dienu pieņem miljoniem lēmumu. Ascendents konsultējas ar savu intelektu, saviem padomdevējiem no Realitātes un ilūziju pasaules(Arudha) un pieņem lēmumu. Lielākoties lēmumi nav ideāli, jo Saulei trūkst Jupitera augstākās labestības Biežāk Ascendents mēdz apstiprināt Mēness (prāta) lēmumus, ignorējot Jupitera labo padomu. Nav tā, ka Mēness vienmēr sniedz sliktus padomus, taču tā redzējums ir ļoti ierobežots. Tādēļ vienmer ir vērts, pieņemot lēmumu, jautāt savam skolotājam, kurš katram atrodas trešajā acī…Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook