Dusmas uz dzīvi

 Dusmas uz dzīvi
Pa veloceliņu pretī brauc meitene. Viņas seja tāda nelaimīguma un dusmu grimase-liekas, ka visa dzīve ir nepareiza. Esmu pieradis atpazīt cilvēkus un uzreiz man acu priekšā parādās viņas neapmierinātais personiskais horoskops…
Kādēļ viņai tā? Kādēļ daudziem tā?
Liela daļa no iemesliem slēpjas neapmierinātībā un nepieņemšanā. Dusmas uz dzīvi ir ļoti bīstama spēle. Dievs nemīl tos, kuri to spēlē.
Arī man uznāk dusmas un neizsakāmas skumjas par kādam situācijām. Tās visbiežāk piedzīvojam ar tiem, no kuriem visvairāk gaidām. Tie visbiežāk ir mums tuvi cilvēki.
Vislielākās skumjas un dusmas mums sagādā neizsakāmi lielās gaidas, kuras netiek piepildītas. Ikviens no mums varētu pārliecinoši izklāstīt ne vienu vien situāciju, kura katram no mums ir taisnība… īstermiņa šaura situācijā. Arī gadi ir īstermiņa situācija. Ja jūs 15 gadus mīloši gādājat par savu bērnu, nenozīmē, ka viņš jums nesagādās sirmus matus un sirdssāpes. Tas pats attiecas uz sievām vai vīriem, par darba devējiem jau nerunāsim.
Arī man ir pazīstamas emocijas, kad liekas, ka dzīvei vairs nav jēgas, bet tad nāk kāda Gaisma(Enģelis?), kas ļauj paskatīties uz to no lielākas perspektīvas. Un jo ātrāk es nomierinu savas sakāpinātās emocijas, jo ātrāk situācija izlīdzinās.
Dusmas uz dzīvi ir dusmas uz Dievu. Tā kā Dievs ir visumīlošs un visuvarens, tas mūs audzinās tik ilgi cik vien būs nepieciešams.
Senā astroloģija runā to pašu ko reliģijas- dusmas uz Dievu tiks sodītas ar… sliktu karmu(lasi- dzimšanas karti). Cilvēks atkal piedzims, taču vēl sliktākos apstākļos, kuros viņam atkal būs simts iemeslu dusmoties. Tas notiks tik ilgi, līdz viņš iemācīsies pazemību un pateicību. Tas neizbēgami notiks.
Skumjajai un dusmīgajai meitenei gribējās pateikt, lai tā priecājas, ka tai ir veselība braukt ar elektrisko skrejriteni, ka droši vien ir darbs, ja jau viņa brauc kaut ku no rīta, ir jaunība, ir skaists ķermenis. Tā visa var nebūt. Un nebūs jau arī kāda dienā…
Dusmas ir normālas emocijas. Izdusmosimies no sirds, izreaģēsim savas emocijas! Taču nekrāsim tās ka dusmas uz dzīvi kopumā! Dzīve ir tieši tāda, kādai tai jābūt.
P.S.
Ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Gribi labu nākošās dzīves horoskopu- taisi to tagad!

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook