Princese, princis un pūķis

 Dažas domas par sievietes un vīrieša misiju

Kolēģis Jevtušenko saka:
Sieviete pieķeras pagātnei, cenšoties veidot nākotni uz tās pamata. Vīrietis dzīvo tagadnē un tajā būvē nākotni. Dažādas misijas, dažādi likteņi un dažādi galamērķi.

Skaistajai cilvēces daļai ir milzīgs resurss, milzīga ģenētiskā un dzīves pieredze. Bet vīriešiem tas ir liegts, tāpēc sievietēm viņi šķiet vieglprātīgi, stulbi un dažos jautājumos ne pārāk gudri un naivi. Bet mums ir kaut kas tāds, kas jums nav - tas ir jaunais. Mēs esam dabas radīti meklēšanai, atklāšanai, pārmaiņām.
Balstoties uz iepriekš minēto un analizēto, dzimumu mērķim ir iespējams iegūt noteiktu formulu.
***
Sugu ĒNU jeb bioloģiskā evolūcija nosaka šādus mērķus:

Sieviešu misija - konkurente un vampīrs.
Vīriešu misija - gļēvulis un zaudētājs.

.Šādā scenārija attiecībās tiek nodrošināta attiecību materiālā puse un sugas dzīvotspējas pārbaude. Tā rīkojas visas bioloģiskās sugas. Bet garīgajā un psiholoģiskajā aspektā šāds vīrieša-sievietes pāris rada nelaimes, un starp viņiem notiek pastāvīga cīņa par varu.
***
Savukārt
GAISMAS jeb garīgā evolūcija ir raksturīga tikai cilvēkam un norāda šādus mērķus:

Sievietes misija - kompanjons un mūza.
Vīrieša misija- varonis un vadītājs.

Šajā gadījumā pāris veido ne tikai laimīgas garīgās un psiholoģiskās attiecības, bet arī rada labvēlīgus apstākļus bioloģiskai evolūcijai.

Mūs virza evolūcija, un katram no mums noteiktā laika posmā ir jāizdara izvēle: gars vai matērija, bioloģija vai dvēsele. Un, cietuši meklējumos un ievainoti par jūtām, mēs vai nu esam vīlušies mīlestībā, vai kādu iemeslu dēļ mēs turpinām to neatlaidīgi meklēt.


Sievietes misija
Bērnībā meitenes sevi pārstāv kā princeses pilī, kuru apsargā pūķis, un viņas gaida savu princi uz balta zirga. Šeit viņš nāk un glābj!

Un, kad Viņš parādās, kaut kas noiet greizi ... Un princis nav princis, un viņa zirgs nav tāds, un spēka nepietiks, un kāpēc viņš nāca - viņš nenostiprina pils sienas un noteikti neuzvarēs pūķi!
Aplūkojot apkārtni, izmēģinot veiksmi, sieviete atkāpjas no Likteņa un ņem pūķi kā ieroča biedru (lasīt - bioloģiskā evolūcija).

Kā ir ar vīriešiem? Un šajā gadījumā vīrieši visi kļūst par gļēvuļiem un nepiederošajiem! Gēniem un hormoniem nepieciešama pavairošana, un sieviete attiecībās ar vīriešiem nonāk “ēnā”, kļūst par vampīru vai konkurenti.

Tas nosaka divus sievietes likteņa veidus:

Misija: vampīrs.
Uzdevums ir notvert cilvēku, kurš “notverts” ar pūķa palīdzību, un no viņa izsūkt labākās “ģenētiskās kopas”. Atkārtota pēc sievietes pieprasījuma vairākas reizes. Vīriešu kvalitāte ir atkarīga no pūķa, citiem vārdiem sakot, no "skaistuma" un "vājuma", ko daba piešķir sievietei. Kāpēc vīrieši ir tik alkatīgi? Kur tu esi, neieinteresēts un dāsns? Viņi arī vēlas mīlestību un seksu!

Misija: konkurents.
Uzdevums ir pārbaudīt vīriešu izturību. Atkal kopā ar pūķi atvaira uzbrukumus un būve augstākas pils sienas. Gudri vīrieši padomā: kam man tāda vajadzīga, un dodas prom savās gaitās. Citi izklīst bailēs, un pārējie kļūst vai nu par vergiem, kuri strādā plantācijās ap pili, vai arī par trofejām pie pils sienās. Kādēļ vīrieši ir tik vāji un stulbi? Man vajadzīgi stiprie – aiz kuriem es justos kā akmens sienas! Un viņi vēl vēlas būt noteicēji, lupatas tādi!

Ir iespējams apvienot divas misijas, kā saka: “divas vienā”, taču rezultāts vienmēr ir vienāds: nav normālu vīriešu, tāpēc nav ne laimes, ne mīlestības.

Protams, jebkurš normāls un psiholoģiski un fiziski veselīgs vīrietis, nokļuvis evolūcijas dzirnakmeņos (ēnu sievietes rokās), atstāj vai kļūst vājš un mantkārīgs, stulbs un bezpalīdzīgs, slēgts un aizsērējis, skatoties “pa kreisi”, dzerot un izvairoties pieņemt lēmumus, tas ir, kļūst gļēvulis un zaudētājs.

Kurš vainīgs, ka tā ir?
Vai pūķis?
Kā ir ar zēniem? Zēni sevi redz kā bruņiniekus savā valstībā. Pūķa uzvarētājus! Bet kaut kas, acīmredzot, nav mūsu valstībā kā nākas, ja jau tie pūķi vairojas un varoņi netiek tiem līdzi…

Jaukās sievietes!: dodiet mums iespēju kļūt par karaļiem! Iedvesmojiet savu vīrieti, esiet mūzas, atbalstiet, kļūsiet par kompanjonu, un jūs kļūsiet par Laimes un Mīlestības valsts karalieni!

D.Deida savās grāmatās māca kā vīrietim apieties ar vampīru un konkurentu, ai to pūķi savaldītu un uzvarētu. Vīrietim ir jāstāv pāri šim provokācijām. Viegli teikt…
Protams, ka sievietē var mainīties polaritāte gan atkarībā ar kādu vīrieti tā ir, gan atkarība ka viņa pret to izturas. Ja vīrietis ir vājš, tā pārvērtīsies par neciešamu cīnītāju.
Pie manis mācījās studente, kuras abi vīri, viens otram to nezinot, bija iedevuši tai iesaku: Pūķis

Lai attiecības izdotos, mūzai ir jāiedvesmo savs varonis un varonim ir jānēsā mūza uz rokām.
Kā pasakā, teiksiet?
Nu jā, šodien sanāca ar pasakām!

A.Račs
4.02.2002.

 

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook