Kas tev jāzina par veiksmi 2020.gadā

Kas Tev jāzina par veiksmi 2020.gadā
Ikvienam spēkam šajā pasaule ir savas maksimuma un minimuma fāzes.
2020.gadā savā minimuma fāzē atradīsies Jupiters. Astroloģijā planētas spēka minimuma fāzi ir pieņemts saukt par krišanu (tāds ir pagaidām pieņemtais apzīmējums latviešu astroloģijā). Vēdiska astroloģijā to apzīmē ar jēdzienu nīča (neecha). Tas notiek reizi 12 gados, kad Jupiters atrodas Mežāža zīmē
Savās spēka fāzes maksimumā tas atrodas 3 reizes 12 gadu laikā- Vēža, Strēlnieka un Zivju zīmes. Mēs atceramies neseno atrašanos Strēlnieka zīmē 2019.gadā. Tuvāka spēka maksimuma fāze būs 2021./2022.gadā, pēc tam 2025./26.gadā.
Ko tas nozīmē?
Lai saprastu, kas tieši būs mazāk 2020.gada, ir jāsaprot katras planētas pārstāvētie spēki- PRINCIPI.
Saprotamā valodā tie būtu:
DĀSNUMS
DIEVA PALĪDZĪBA
VIENOTĪBA
AIZGĀDĪBA
PAĻĀVĪBA
TICĪBA
UZTICĒŠANĀS
VEIKSME
IZAUGSME
ATTĪSTĪBA PLAŠUMĀ
PATEICĪBA
PIEŅEMŠANA
DALĪŠANĀS
PIEDOŠANA

Šādi un tiem līdzīgi principi 2020.gadā izpaudīsies vājāk. Tas nozīmē, ka mums vairāk nāksies domāt pašiem ar savu galvu. Vairāk nāksies cīnīties pašiem. Vairāk nāksies papūlēties par noteiktu rezultātu noturēšanu. Mežāža zīmē ir vājš arī Mēness-mātes simbols. Jupitera spēks ir iekļaujošs, tagad mēs nejutīsim tik spēcīgi šo iekļaujošo, gādīgo TĒVA UN MĀTES MĪLESTĪBU.
Mēs esam atstāti cīnīties un stiprināt savu izturību ar šajā zīmē valdošā Saturna un šajā zīmē īpaši spēcīgā Marsa <palīdzību>. Saturna un Marsa <palīdzība> izpaužas kā nepalīdzēšana , bet ļaušana/spiešana izaugt pašiem.
Saturns 2020.gadā būs īpaši spēcīgs/ Saturna princips ir IEROBEŽOŠANA.
Marss 2020.gadā būs ļoti ietekmīgs, jo 8 mēnešu no 12 atradīsies ļoti spēcīgā izvietojumā Mežāža un Auna zīmēs.
Astroloģija izmanto daudz simbolu, tajā skaita dzīvniekus. Saturnam atbilst dažādi nemīļi dzīvnieki, tajā skaitā tik bieži piesaukta vārna un krauklis.
Marsam atbilst plēsīgi dzīvnieki, tajā skaitā vilks.
Tie ir radījumi, kuri izdzīvo visskarbākos ziemas apstākļos, ir gudri un sīksti. Tie nepiedod kļūdas un atceras pārinodarījumus. Ja šiem pievieno vēl ķīniešu žurku, tad sanāk diezgan nopietna kompānija. Es te tā pat iedomājos, ka žurka patiesībā ir vilka un vārnas ne to labāko īpašību sajaukums.
Visi šie dzīvnieki ir <sanitāri>. Tie attīra dabu no vājajiem un kritušajiem. Tā arī mēs visi 2020.gada ieraudzīsim savas vājākas īpašības. Ieraudzīsim lai attīrītos no tām vai spētu tās nostiprināt.

Kad lasīsiet dažādus pozitīvus tekstus par 2020.gada veiksmīgajiem periodiem, atcerieties, ka veiksme šajā gadā ir stipri nosacīts jēdziens. Jupitera spēks būs mazs, tas veidos savus spēcīgākos starus(aspektus) uz zodiaka zimēm, kurās tā spēks arī ir vājš
Savienojumi ar planētam Mežāža zīmē
Trigons ar planētam Jaunavas zīmē( Jupitera izraidījuma zīme)
Trigons ar planētām Vērša zīmē.
2020.gadā uzsāktie darbi vainagosies ar panākumiem tikai tad, ja tajos tiks ielikts daudz pūļu, cīņasspara, neatlaidības un mērķtiecības.
Andris Račs

 

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook