Cilvēka vārds

 Cilvēka vārds.
Vārda nozīme cilvēka dzīve ir ļoti liela. Tā izvēle gan jaundzimušajam, gan pieaugušajam, ir viens no jautājumiem, ar kuru vēršas arī pie astrologa.
Visas skaņas, kuras izrunā cilvēki, pauž SAPRĀTA IETEKMI UZ MATĒRIJU. Protams, ka mūs ietekmē visa veida skaņas: gan mūzika, gan trokšņi, gan putnu dziesmas, labi un slikti vārdi. Audio higiēna vai audio diēta ir ļoti svarīga cilvēka dzīvē. Es iesaku visiem iespeju robežās izvēlēties tīras un veselīgas skaņas sev apkārt. Tas ir iespējams, ja vien mēs izprotam šī fenomena nozīmīgumu. Var neklausīties ziņu pārraides, piemēram, jo to džingli jau uzbudina kā kaujas taures, nerunājot jau par saturu, un visa veida katastrofas nav jāieliek savā matērija visapkārt, un pirmkārt jau ķermenī.Tāpat ir maksimāli jāizvairās no reklāmu klausīšanās, kuras parasti ir uzbudinātā balsī pausti mudinājumi.Mums jācenšas runāt laipna valoda lai tādu dzirdētu arī sev apkārt.
Taču par galveno-cilvēka vārdu. To mēs dzirdam visbiežak jau no mazotnes. Tā ir MANTRA, kura iesēžas mūsu saprātā un zemapziņa un...veido mūsu matēriju-ķermeni. Vienmēr esmu uzsvēris: cilvēkam jāizskatās pēc sava VĀRDA!
Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka mūsu horoskops neizbēgami veidos mūsu fizisko veidolu visas dzīves garumā. Mums jābūt harmonijā ar savu vārdu-gan to kas redzams no pirmā acu uzmetiena(Asc, 1.māja), gan dziļākie limeņi(pirmkārt Mēness izvietojums, Asc.pārvaldnieks).
Esmu pārliecināts, ka tikai šāda (mantra) pieeja vārda izvēlē var būt pareiza, nekāda cita skaitļošana nevar dot adekvātu rezultātu. Es parasti ieieju nelielā meditācijā lai sajustu attiecīgā vārda enerģiju un tā rezonansi ar cilvēku.
Atceros, kā reiz aizvedu savu tanti(82 gadi) pie laba dziednieka. Tas jautā: kā tevi sauc? Viņa atbild: Helēna. Dziednieks saka:nē, tas nav tas vārds! Tante apmulst un saka: vecāku dotais vārds ir Elena. Diednieks saka:jā, tas IR tavs vārds...
Mana pieredzē vecāki, kad iedod sarakstu ar iespējamiem jaundzimušā vārdiem, gandrīz vienmēr jūt pareizi, un tas ir arī loģiski un dabiski, jo tieši šiem vecākiem Dievs ir uzticējis tieši šo bērnu.
Vārds ir ka kamertonis dzīvei. Man ir daudz piemēru, taču saprotamu iemeslu dēļ es tos nevaru šeit demosntrēt. Vecāki bieži stāsta, ka bērna vārds atnācis ka vīzija.
Vienmēr atcerēsimies, ka cilvēka enerģija pieskaņojas izrunāto skaņu enerģijai un sinhronizējas ar to.
Divus vārdus ir adekvāti dot tiem, kuriem kartē dominē mutablā enerģija(Dvīņi, Jaunava, Strēlnieks, Zivis).
Cits stāsts ir par uzvārdu. Tā ietekme mūs ārkārtīgi saista ar dzimtu no kuras nākam vai ar kuru saistāmies(apprecoties).Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook