Sinhronisms

Astroloģija un citas zinātnes māca, ka mūsu iekšējā pasaule laikā, telpā un kvalitātē ir atbilstoša ārējai pasaulei, un – otrādi. Šoreiz gribētu paskatīties uz šo atziņu caur praktiskās darbības prizmu.

Man kā astrologam ļoti bieži nākas sastapties ar fenomena ikdienišķām izpausmēm. Jau sen esmu ievērojis, ka klienti (šoreiz runāšu tikai par sevi, jo iespējams, ka citiem astrologiem ir savi novērojumi) vēršas pie manis ar ļoti aktuāliem jautājumiem, kuri tajā laika periodā bija, ir vai tūlīt būs aktuāli arī man. Jau labu laiku esmu sapratis, ka tā mēs mācāmies abi, es kā emocionāli neieinteresētais vērotājs, kurš cenšas palīdzēt otram atrisināt kādu dzīves situāciju, un viņš kā uzskates līdzeklis, kurš ar savu darbību parāda (parādīs), kā man rīkoties. Tātad klients, pats to neapzinādamies, palīdz man risināt arī manus jautājumus.

Neviens, arī dziedniekam, nekad nav lemts būt pret sevi objektīvam. Taču tad, kad dotam ieteikumus otram (uzsver – emocionāli neieinteresēti!), mēs sākam apzināties, ka arī paši sev vien dotu līdzīgu padomu. Tādos brīžos saslēdzas ļoti daudz garīgi plāni – ir sajūta, ka pats Liktens tev norāda, kas jādara. Parasti tie ir vīrišķīgi, paša dvēselei jauni, nepazīstami soļi attīstībā. Šādos brīžos ego un pagātnes uzvedības modeļi nostājas visasākā konfrontācijā ar garīgās pašattīstības tendencēm. Iedrošinot savu klientu spert soli jaunajā (uz to mums norāda zvaigznes – tā ir objektīva informācija), mēs arī paši iedvesmojamies to darīt. Lai nesmīkņā tie, kas saka, ka dakteris taču slimo tieši ar to kaiti, ar kuru vēršas pie viņa pacients. Jā, tā tas ir, jo mēs visi patiesi interesējamies tikai par to, kas mums pašiem ir problemātiski, un līdz ar to periodiski vai hroniski ļoti aktuāli. Kad maināmies mēs, mainās arī mūsu klienti vai pacienti.

Es ļoti uzmanīgi vēroju, ar kādiem jautājumiem pie manis vēršas cilvēki, jo zinu, ka tas ir vistiešākais indikators manai garīgai augšupejai vai lejupslīdei noteiktā laika periodā. Mums izveidojas savs (tas jāsaprot arī ezotēriskā nozīmē – tāds, kuram tieši mēs varam palīdzēt) klientu loks. Te jāpiemin kāda būtiska nianse, kas pilnībā attiecas arī uz dziedniekiem. Ja plaši reklamējamies presē, tad mēs piesaistām arī ne savējos cilvēkus. Klientam ir jāieklausās savā iekšējā balsī, pirms viņš izvēlās to vai citu speciālistu.

Lūk, daži interesanti novērojumi par sinhronismu. Vienas stundas laikā pie manis atnāca divas sievietes, kuras abas ir dzemdējušas dēlus vienā dzemdību namā (pie tam abas – citā pilsētā!) ar desmit minūšu intervālu. Vienas dienas laikā vairākas firmas īpašnieki uzdod vienu un to pašu jautājumu. Vienas stundas laikā divi klienti uzdot jautājumu par braucienu uz Amerikas vienu un to pašu štatu. Tie ir tikai svaigākie novērojumi.

Mēs zinām, ka, ja klientam ir kāds patiesi svarīgs jautājums, tad tai pašā brīdī gaisā (arī planētu izvietojumā – tātad Visumā) ir arī atbilde. Laika enerģētiski informatīvais stāvoklis dod iespēju saņemt atbildi ar visdažādākajām metodēm. To tad arī dara dažādi speciālisti, izmantojot savu īpašo metodi un tehnoloģiju.

Es esmu izvēlējies astroloģiju...

Andris RačsAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook