Veneras šķautnes

 Veneras šķautnes

2018.gada decembrī mani uzaicināja ar tēmu <RPNC-sievišķais aspekts> uzstāties pie ārstiem psihiatriem.
Centrs sācis savu darbību tālajos Krievijas impērijas laikos. Tā dibināšanas horoskopā Venera atrodas Svaru zīmē. Tā kā man bija jāapskata sievišķais aspekts ( vairums centra darbinieku ir sievietes), pievērsos tam.
Atcerēsimies kas ir Veneras dziļākie uzdevumi. Visbiežāk mēs atceramies tikai par pievilcību, seksualitāti, labumiem… Šis slānis centra darbībā ir bijis gadu desmitiem aktuāls: Venera izpaudusies tā, ka centra dominējošā sastāvdaļa līdz pat 20.gs. sākumam bija veneroloģiskā nodala… Domāju, ka mēs varam iedomāties, ka tieši Veneras varā atradušies tie, kuri nonāca centra ar šo diagnozi- gan profesionāles, gan to klienti.
Taču kādas Venerai sakars ar psihiatriju? Vistiešākais! Venera ir dēmonu(asūru) vadone un skolotāja. Tieši dēmonu vajātie nonāk centra aprūpē. Mēs visi esam pakļauti visam. Taču zemāko spēku ietekmei pakļaujas tie, kuri nespēj vadīt savus dēmonus. Tieši vadīšana ir Veneras uzdevums. Tādejādi tie, kuri spēj vadīt savas zemākās izpausmes, ir kulturāli cilvēki, kuri iekļaujas sabiedrībā, socializējas. Savukārt tie, kurus dēmoni ir apsēduši, nonāk psihiatru uzraudzībā.
Jebkura attīrīšanas no piesaistes zemākajam prasa laiku. Veneras attīrīšanās skaitlis ir 40. Tas ir tās retrogrādās fāzes aptuvenais dienu skaits.
Kristietībā zināms, ka lielais gavēnis ilgst 40 dienas. Pēc nāves dvēsele iziet attīrīšanas ceļu 40 dienas. 40 gadu ir attīrīšanās ceļš tuksnesī. Skaitlim 40 ir sakars arī ar Marsa skaitli 9. (360/9=40). Marss ir otra spēcīgā planēta centra horoskopā un atrodas Skorpiona zīmē. Kas man liekas īpaši interesanti, tad Veneras retrogrādās fāzes notiek 5 reizes 8 gadu laikā. 5x8=40…
Mani īpaši palūdza pastāstīt savas domas par centra ilggadīgāko vadītāju-ļoti spēcīgu sievieti. Tā vadīja centru 40 gadus…

2019.g. janvāris

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook