ATSAUKSMES

 

 

                                          Atsauksmes par profesionālo darbību

Labdien, Skolotāj!

Paldies Jums par lielo informācijas apjomu, atsaucību un zināšanām, kuras ieguvu šajā mācību gadā!
Lasot un pārskatot lekcijas, mācību materiālus, saprotu, ka man vēl ir ļoti daudz jāmācās. Lēnām viss jāsaliek pa "plauktiņiem".
Šis mācību gads man pavēra dziļāku, augstāku un tālāku skatu uz Dzīvi un pasauli!
Paldies par to ,Skolotāj!

Lai Jums veselība un daudz skaistu mirkļu vasarā!

Uz tikšanos rudenī!
Ar cieņu
Aija P.1.kurss

Sirsnīgs paldies, brīnišķīgas grāmatas un informācija.
Ja Jūs neapgrūtinās laika gaitā vēl labprāt iegādātos no Jums grāmatas.

Ar cieņu
Marita

Labvakar, Skolotāj!

Liels PALDIES par Jūsu jauno grāmatu "Astroloģija dvēselei". Lasu ar lielu aizrautību. Paldies par zināšanām ar kurām Jūs dalāties šajā brīnišķīgajā grāmatā.

Aja

Andri!

Liels paldies par sarunu un informāciju!Jūs kā allaž iedvesmojat.

Pateicībā,

Silvija

Labvakar!
Vēlos pierakstīties pie Jums uz vizīti.
Mans vizītes mērķis ir apjaust nākotnes virzību.

Līdz šim, atskatoties atpakaļ, ar pārsteidzošu izbrīnu varu teikt, ka lielos vilcienos norādītais ir precīzi piepildījies.

Pagājušā vizītes laikā es biju norūpējusies par vienu no dēliem. Un, pat šis jautājums, ko Jūs man stāstījāt, ir piepildījies labā nozīmē vairākos aspektos. Kaut arī brīdī, kad biju pie Jums, biju norūpējusies.

Linda

Labdien, Rača kungs!

Biju pie Jums uz konsultāciju apm.4-5 gadus atpakaļ. Jūs man ļoti palīdzējāt- vadoties pēc Jūsu teiktā laika, man bija veiksmīgs IVF (man ir brīnišķīga 2 gadīga meita)
...
Baiba

Paldies Jums par vērtīgo sarunu. Es jutu gādīgumu, līdzpārdzīvojumu un arī atbalstu no Jūsu puses. Šī saruna ir kā viens no ceļa posmiem tuvāk sevis pieņemšanā un ceļā uz atļaušanos būt laimīgai. Vēl ceļš ir ejams... Bet tik vērtīgi apzināties, ka varu būt noderīga un palīdzēt citiem! Paldies par Jūsu darbu un palīdzību cilvēkam dzīves sarežģītos brīžos.
Mārīte

Paldies Jums par šo brīnišķīgo periodu manā dzīvē, kas bija līdz šim mācoties astroloģiju, Jūs esat ļoti zinošs astrologs un brīnišķīgs pasniedzējs.
Noteikti vēl tiksimies!

Ar pateicību
Zanda

Labdien, Andri! Visu laiku domāju jums uzrakstīt un pateikties par 2020.gadā sniegto kosultāciju. Ikdienā sekoju jūsu rakstiem un vienmēr ar prieku lasu jūsu rakstiņus Liels, jo liels paldies par jūsu darbu un tiešām no visas sirds paldies..
...
lze

...
Gribēju jums pateikt, ka pa šiem gadiem es esmu daudz bijis ārzemēs- Indijā, Krievijā, Eiropā un daudz ticies ar dazādiem astrologiem. Bet neviens nav tik precīzi aprakstījis un nosaucis lietas patiesajos vārdos kā Jūs. Paldies!
Māris

Labdien,
...
P.s. Paldies par lekcijām. Jūs esat brīnišķīgs Skolotājs.

Maira

Paldies, par pirmo nodarbibu, noskatijos ar lielu interesi! Jums ir laba humora izjuta!


Jana

Labrīt Andri,

Paldies, ļoti saturīga saruna kā parasti !
....
Ar sveicieniem,

Marians

Labrīt! Liels jums paldies - grāmatas vakar saņēmu.Gramata - Manas dzīves karte ir miljons vèrta.Brinišķiga un ļoti vērtīga grāmata prieks iesācējiem astrologiem.
Ivatea B

Labvakar, Andri!

Biju pie Jums 2018. gadā. Biju ļoti apmierināta, paldies Jums! Tajā laikā man bija citi jautājumi, bet šobrīd vēlos konsultāciju attiecību jautājumā. ...
Ar cieņu
Annija.

Ļabdien! Pirms gadiem 15 Jūs mani konsultējāt par vēlamajiem dēla darbības virzieniem. Sports gan nebija to skaitā, bet nonācām pie secinājuma, ka laikam būs deputāts, jo kur gan citur viņu ar sirēnām tā cienīgi uz darbu pavadīs . Par deputātu nav kļuvis, ir pabeidzis grāmatvežus un joprojām fonā visam sports - hokejs. Kaut arī katrā savā pārstāvētajā komandā ir spējis sasniegt iespējami augstāko, fanfaru nebij. Līdz šodienai. Šodien bija viss Jūsu teiktais un pat vairāk. Viņš ir viens no mūsu hokeja izlases. Paldies!
Sandra

Labdien, Andri!

Man bija konsultācija pie Jums 2020.gada beigās. Līdz šim viss ir noticis diezgan precīzi pēc Jūsu teiktā :) Toreiz tika izskatīta mana situācija līdz 2023.gadam. Tā kā tuvojas brīdis pieņemt svarīgus un atbildīgus lēmumus manā dzīvē, es ļoti gribētu pieteikties uz atkārtotu konsultāciju.

Paziņojiet, lūdzu, vai tas ir iespējams.

Paldies un gaidīšu ziņu!

Ar cieņu,
Rasma

Labdien!

Vēlos pateikties Jums par vakardienas konsultāciju. Šodien, klausoties vakardienas ierakstu, starp savu lielo runāšanu sadzirdu tik daudz padomus no Jums.
Tagad ir vieglāk.
Paldies, paldies, paldies !!!

Pateicībā
Dace

 

Sirsnīgs paldies par sarunu, bija loti patīkami.

Cieņā,
Jēkabs M

Labdien!

Liels paldies Jums par lekciju un ierakstu. Vakars iedvesmoja turpināt
apgūt astroloģiju, trenēt vērību detaļās, zīmēs un sekot sirds
aicinājumam:) Iedvesmoja dzīvot labāk:)

Ar saulainiem sveicieniem,

Lienīte

Labdien!
Paldies! Bija ļoti interesanti un noderīgi. Un daudz ko gribējās rakstīt ar sarkanu izsaukuma zīmi, lai atcerētos.

Ar cieņu Linda Arāja.

Paldies Jums par vakardienas meistarklasi. Uzzināju daudz jaunas vērtīgas informācijas!
Inga

Labdien, Skolotāj!

Liels PALDIES par Jūsu vadīto vakardienas meistarklasi! Tas bija kaut kas ļoti, ļoti vērtīgs!!! Pateicos!

Linda Barkāne

Labdien!
...Esmu bijusi uz konsultāciju pirms 20 + gadiem, esmu bijusi uz Jūsu semināru, ar Jūsu palīdzību ir izvēlēti kāzu datumi:) Un pavisam nesen atcerējos lietu ko Jūs minējāt, kas šķita toreiz ārpus konteksta, bet mana saprašana tikai tagad līdz tam nonāca.

Daila

Labdien!
Vēlos pateikt paldies par prognozēm, ko ik pa gadam man īsumā rakstījāt.
Piepildās tik ļoti, ka ir apbrīnas vērts Jūsu darbs.

Šogad ir tā, ka ik mēnesi 100% viss piepildās.

I.Š.

Biju pie Jums Rīgā gadus 8-9 atpakaļ, kad vēl dzīvoju Londonā, daudz kas ļoti palīdzēja. Jau 4. gadu esam Singapūrā un man ir spēcīga sajūta, kad jāatrisina dažas neatrisinātas lietas..
Paldies!
A.

Īsziņa pēc konsultācijas:
Hu saruna bija vērtīga kaut daudz runāju. Noteikti mēs vēl tiksimies. Jums ir laba pieeja lietām nevis tukšu salmu kulšana un mulsināšana. Paldies!
Andis

Fb skolas lapā:
Absolūti precīzas prognozes. Man teica, ka 26 gados satikšu vīru, 29 apprecēšu. Satiku 26 gados. Vīrs gribēja precēties gadu vēlāk, kad man būs 29 gadi (gluži pēc prognozēm) bet ar manas pārliecības iejaukšanos apprecējāmies ātrāk, kad man bija 28, pirms vēl dzima dēls. Kad man to visu stāstīja, man bija kādi 23/24 gadi un negribēju ticēt, jo ilgi tas vīrs vēl bija jāgaida. Te pat nav runa par prognozēm, bet realitātes atspoguļojumu. Tici, netici, astroloģija vienkārši ir, zina to, ka tici vai netici, un saprot arī kāpēc. Fenomenāls instruments. Tik jāprot lasīt, uztvert un pielietot.

FB. skolas lapā:
Aija Klintsone
Piekrītu, prognozes kuras dod A. Račs piepildās . Zvaigznes bija rakstīts, ka ar noteikto cilvēku kopā būšu 5 gadus, ne vairāk. Tā arī notika. Pēc pilniem 4 gadiem 3 mēnešiem viņš nomira. Prognozes ir ļoti precīzas.

 

Mutiska atsauksme 27.10.23 astrologu konferencē:
Biju pie jums uz konsultāciju 2000.gadā. Toreiz vēlējos braukt uz ārzemēm un tuvākā laikā laist pasaulē bērnu.
Jūs teicāt, ka no ārzemēm ātri atgriezīšos un bērns piedzims tikai 2013.gadā. 
Toreiz man tas likās neticami!
Taču tieši tā arī notika.
A.

Labdien, Andri!

Pirmkārt, novēlu Jums veselīgu un izaicinājumiem bagātu jauno 2023. gadu!

Otrkārt, vēlētos pieteikt vizīti laika posmā no 20.02. - 24.02., lai izzinātu savu karjeras/attīstības plānu nākamajiem 2-3 gadiem. Šobrīd man tiek piedāvāts jauns amats organizācijā, kurā strādāju jau gandrīz 3 gadus - vēlos pārliecināties, vai tas ir īstais “ejamais” ceļš.

Pie Jums pirmo reizi viesojos 2021. gada janvārī, un samērā daudz kas ir piepildījies - it īpaši “trāpījāt” ar šogad jaunā piedāvātā darba amata aprakstu, proti, man tiek piedāvāts vadīt Baltijas reģionu ...
Raivo

Labdien!

Ceram ka jums viss labi.

Vīram ir jautājums sakarā ar darbu. Kā minējāt, viņu apstiprināja jaunajā postenī, tika oficiali paziņots un vakar uzšauts šampis darbā
...
Inta

Pirms daudziem gadiem biju pie jums uz konsultāciju. Nācu līdzi draudzenei-intereses pēc. Toreiz vēlējos studēt ārzemēs. Taču jūs teicāt, ka būs jārūpējas par kādu vecu māju, jāņem kredīts, ļoti jārūpējas par bērnu. Izgāju no kabineta un draudzene jautāja:nu kā? -Pilnīgi garām, tas nav par mani! -es noteicu.
Tagad tas viss ir piepildījies pilnīgi precīzi.
Ieva
 

Pirms diviem gadiem jautāju par to vai man būs attiecības. Dzīvoju privātmājā. Jūs vairākas reizes teicāt, ka pagalmā būs divi auto, divi auto...
Tiešām visu šo laiku man ir draugs, kurš regulāri iebrauc manā pagalmā ar savu auto blakus manējam un tajā ir divi auto.
I.

Biju pie jums pirms 13 gadiem.
Toreiz nestrādāju, biju pilnas slodzes mamma laukos. Teicāt, ka strādāšu interesantu darbu bez limitēta darba laika un tas būs ar jauniešiem. Biju pārsteigta, jo laukos tāda darba nav. Tagad strādāju jauniešu interešu centrā:)
Precīzi aprakstījāt bērnus un teicāt, ka ...viņi darīs kaut ko kopā, bet katrs kaut ko savu un ka viņiem būs galvās ķiveres...
Tagad viņi aktīvi nodarbojas ar motokrosu(ķiveres) un abi vienā blakusvāģa ekipāžā-viens stūrē un viens ir kantētājs...
K.

Biju pie Jums uz konsultāciju pirms kādiem 3 vai 4 gadiem, un Jūs precīzi aprakstījāt situāciju nākamajiem gadiem, vēlos dzirdēt turpinājumu).

Mani dzimšanas dati ir ...

AC Ilona

Labvakar,
Vēlos pieteikties pie Jums uz konsultāciju. Tās vienmēr ir palīdzējušas noorientēties man neskaidros dzīves periodos.

Būšu pateicīga, ja varēsiet veltīt laiku konsultācijai.

ar cieńu
Ieva

....Man ir arī attiecības. Kā Jūs teicāt. Pašā attiecību sākumā sajutu, ka vīrietis ir atklāts, godīgs un patiess un tas man uzlika latiņu būt šajās attiecībās tādai pašai.Es jūtos laimīga. Bet nevis tāpēc, ka man ir otrs cilvēks, bet laimīga ar sevi, tādēļ varu dalīties ar otru.
Rakstu Jums, lai pateiktu lielu paldies par Jūsu atbalstu man konsultācijā pirms gada un epastos šī gada laikā un vērtīgajiem semināriem šī gada sākumā.
Lai Jums Mīlestības pilns Jaunais gads un radošas veiksmes!
Ar cieņu,
Anda 

Labdien!
...pirmajā kosultācijā,pirms gadiem, Jūs pilnīgi pareizi pateicāt, ka ar 2023. gadu varēšu sākt meklēt kāzu kleitu, bet tagad es neesmu pārliecināta vai es to vispār vēlos ar šo cilvēku. Esam kopā jau vairāk kā divus gadus, viņš ir lielisks, cilvēks, saskatu ar prātu ģimeni un kopdzīvi, bet iekšēji nejūtu visus 100%
...
Z

Labdien Andri.
Esam tikušies jūsu konsultācijās, kuras man dzīvē ir noderējušas un vienmēr bijušas 100% precīzas.
Pēdējo reizi tikāmies pagājušā gada septembrī.
...
Es priecāšos no sirds, ja varēsiet man uz šo jautājumu atbildēt.
Priecīgus jums gaidāmos svētkus, un jau iepriekš paldies jums par visu!
Ar cieņu,
Laura

Labvakar, Andri!
Klausos Jūsu lekciju un jau kuro reizi sevi pieķeru pie domas, ka nebiju domājusi, ka Jūs stāstīsiet tik interesani - tik plaši un no visdažādàkajiem aspektiem - vēdiskā astroloģija, numeroloģija, karmiskais skatījums jn protams atspulgs dzīvē…tiešām paldies par visu interesanto un visaptverošo ko uzzinu no Jums
Ar cieņu
Zanda

Rača kungs, liels paldies par lekciju, Jūs tik interesanti stāstāt, es šad tad līdz asarām nosmējos par to, cik trāpīgi. Brīnišķīgas lekcijas. Paldies!
Maira

Nevaru nepadalīties, jo sajūsma spiežas caur visām poriņām... atkal gribu pateikties visai situācijai, kas bija izveidojusies un arī Jums, ka tika izveidoti lekciju ieraksti!
Man uznāca nepieciešamības sajūta paskatīties dažas lekcijas no mūsu 1.kursa un atkal esmu sajūsmā pat to, ka tas ir iespējams, jo it kā visu jau klausījos pāris reizes, lasīju, bet tagad klausoties atkal uztveru jaunu un jaunu informāciju un kaut kādu jaunu izpratni par mācīto. Un ar katru reizi Jūsu vārdiem parādas lielāka nozīme, lai gan sākumā brīžiem izvēlētajiem formulējumiem šķita mazs sakars ar tēmu... Vēlreiz pateicos!

Veiksmi!
Cieņā, Astra

Labdien, skolotāj!


Paldies par pirmdienu meistarklasēm. Tās bija ļoti, ļoti vērtīgas!!!

Ar sveicienu, Kristīne

Piedalījos Jūsu lekciju ciklā "Atpazīt sevi". 
Ļoti patika,...

Paldies!

Irēna

Labdien!
Esmu Jums ļoti pateicīga. Man bija strikti jāturas pie datuma, bez Jūsu ieteikuma būtu nojukusi no ceļa, bet balle sanāca ideāli. Mazāk gan cilvēku atbrauca, bet visi, kas bija, palika sajūsmā. Es arī ļoti, protams. Mana devīze bija - ZVAIGZNES NEMELO!
Cieņā
Laima

Labdien, Andri! Gribēju Jums vēlreiz pateikt paldies par vakardienas konsultāciju, ir pārdomas un laba pēcsajūta. Zanda

Labdien Andri, biju pie Jums uz konsultāciju 2019.gada Ziemsvētkos. Ir piepildījies precīzi Jūsu teiktais. Toreiz, kad devos pēc konsultācijas projām, bija tāda nedroša sajūta, ka diez vai tas tā būs, ka varbūt nebija vērts. Bet Jūsu teiktais ir piepildījies un tas ir noticis Jūsu norādītajā laika posmā. Toreiz izskatīju iespēju doties prom no darba valsts pārvaldē, bet Jūs norādījāt, ka tas ir viens no maniem karmiskajiem uzdevumiem, tāpat kā vairāku bērnu uzaudzināšana. Pārmaiņas darbā atnāca Jūsu norādītajā laikā un tās bija iepriecinošas. Paldies par Jūsu svētīgo darbu. Man toreiz bija dziļš izmisums un Jūsu palīdzība bija īstajā laikā un ļoti vajadzīga. Lai Jums veiksmīga turpmākā darbība, harmoniska un piepildīta dzīve, laba veselība. Paldies, ka pildat šo svētīgo misiju. Lai Jums viss izdodas! Zeltīte.

Paldies par vakardienas sarunu! Ka virzat uz plašāku skatījumu un uztveri, un pamainat fokusu uz garīgākām lietām.
Noklausījos interviju ar Jums - ļoti jauka :) Brinīšķīga mūzika :)
Esmu arī ļoti Jura Rubeņa skolas piekritēja: kuru no pēdējām grāmatām Jūs minējāt intervijā no Jura daiļrades, kuru ieteiktu izlasīt?

Cieņā,
Madara
 

Labrit, Andri,

Biezhi pie sevis domaas esmu Tev uzrakstiijusi veestuli ar veselu kaudzi pateiciibu gan par preciizaam prognozeem, kas ir piepildiijushaas, kas man ir paliidzeejushas labaak izprast pashai sevi un skaidraak saprast manis pashas redzeejumu par pasauli un dziivi.

Pateikties par preciizi traapiigiem vaardiem, kas pateikti iistajaa laikaa iistajaa vietaa, lai liktu man aizdomaaties, lai es pati saprastu savu esiibu, esamiibu, manu pienesumu shai pasaulee, darbu pashai ar sevi. Caur konsultaacijaam, un tagad arii lekcijaam, - caur astrologiju un tavu dziives gudriibu, esmu atradusi veidu, kaa saprast pashai sevi, kaa pienjemt pashai sevi, kaa nestresot un nekonflikteet pati ar sevi par to, ka esmu taada vai shitaada. Kaa samiiljot, pasaudzeet un nebuut slimiigi un nevajadziigi prasiiga ne pret sevi, ne pret saviem liidzcilveekiem. Kaa buut mieraa pasahi ar sevi, taadeejaadi arii veidojot harmoniskaaku vidi ap sevi.

Un jo vairaak es izlasu, dzirdu, uzzinu, jo vairaak ir skaidrs, ka jaamaacaas veel, ka ir nenormaals plashums, uz ko tiekties. Ka es tikUn veel. Man staav plauktaa, skiet, visas tevis sarakstiitaas graamatas. Zvaigznu dimantinji pie manis nonaaca izdoshanas gadaa. To izlasiiju, bet tai briidii, es nespeeju uzkjert domu, Es iisti neizpratu, pie manis nenonaaca mesidzs. Un taa vinja tur staaveeja - ljoti skaista (mans miiljaakais tavas graamatas formateejums un kraasas :)
Shai nedeeljas nogalee skirstot visus maaciibu materiaalus, roka automaatiski izvilka Zvaigznu dimantinjus no plaukta, to atskjiiru un.... wow... paldies, paldies, paldies!!! Es kjeeru katru vaardu, rakstiitais mani uzrunaaja, es lasiiju aizguutneem, izteelojos un sapratu visu, visu... Un tik preciizi uzrakstiits, noraksturots. Nu, kaa saka - preciizi par mani :D
Taa ka katrai lietai savs laiks :)

Nu, tad shodien taa veestule beidzot uzrakstiijaas ar to lielo PALDIES!

Ar saulainiem sveicieniem,

Ilze

 

Sveiki!

Lekcija bija lieliska, man patika un noderēja :)

Dace

Paldies par nodarbībām, ļoti interesanti, pamācoši.
Inga B.

Paldies par burvīgo grāmatu "Mana dzīves karte"!! Par ieguldīto milzīgo darbu un lielisko esences izvilkumu! Lasu ar lielu aizrautību.

Ar cieņu, Ilvija Melne

Labdien!
... Jūs precīzi noprognozējāt kad vīru izlaidīs no cietuma un tagad arī pēc gada pareizi noprognozējāt kad viņs vares dabūt darbu!...
L.B.

Sveiki!
Paldies par sarunu pagājušajā otrdienā! Tā tiešām bija vērtīga! Kaut man izdotos pielietot Jūsu ieteikumus! ...
Kristīne

Labdien!
Vēlējos jau kādu laiku uzrakstīt, nu tas beidzot izdevies. Vēlējos Jums pateikties par konsultāciju apmēram 5 gadus atpakaļ. Jūsu konsultācija ilgi palika atmiņā un ierakstā :), īpaši vēlējos pateikties par 2-3 norādēm, par kurām vēl šodien esmu pateicīga, jo tās palīdz manā ceļā. Pirmā no tām bija - "kas tic, tam vairāk dots". Tai laikā šiem vārdiem nebija nekādas nozīmes, taču, kad satiku vīru, kas seko vēdiskajai tradīcijai, man bija vieglāk pieņemt šo ceļu, un atrast Dievu savā sirdī. Šobrīd to novērtēju kā lielāko dāvanu savā mūžā. Otra norāde bija aptuveni šāda - "visu nevar dabūt", kas izskanēja kontekstā ar vīra izvēli. Tā man ļoti palīdzēja sākotnējos posmos pieņemt otru cilvēku, un izvērtēt, kas dzīvē un attiecībās ilgtermiņā ir svarīgākais. Trešā norāde bija - "vairāk lūdzu un paldies", kas, protams, ļoti vērtīga visas dzīves garumā, dodot gūtais neatņemams, taču aspekts par mīlestības pieņemšanu, sirds atvēršanu no citiem arī ir mācību vērts.
Tā bija mana pirmā astroloģiskā konsultācija dzīvē, taču arī visvērtīgākā, jo tās laikā sadzirdēju "lielās patiesības". Milzu paldies, ka šādā veidā varat nodot viedumu un ceļa norādes!

Ar cieņu,
Lelde

Labrīt!

Augustā biju pie Jums uz vizīti, kuras laikā Jūs teicāt, ka marta mēnesī satikšu savu "princi".
Es gan īsti necerēju ar kādu tiešām iepazīties, bet 3.martā tiešām manā dzīvē parādījās kāds jauns cilvēks. Pirmo reizi viņu satiekot sajūtas bija ļoti īpašas, sajūta, ka es viņu jau pazītu....
Aija

Добрый день,

Была у вас на консультации 16.03.2021. в 16:30.

Я нашла работу, 07.04- мой первый день,как вы и предупреждали- надо далеко ездить, это другой конец города!
Я очень рада,что побывала у вас и вы меня предупредили,что будет что то не так (скорей всего очень далеко).
В противном случае-я может и отказалась от этого места.
А так-я попробую все таки.

Спасибо!!!

С ув.Наталья

...Tev tik labi sanāca ieteikums par otrā korpusa būvniecības sākšanu grūtajos zvaigžņu apstākļos, ka gan celtnieki, gan es brīnos par tā gaitu, viss pēc plāna nekādu kavēšanu…(tagad es nospļāvos pār kreiso plecu)…

Tāpēc lūdzu tavu ieteikumu!

Ar cieņu,

Sandra

Šodien lasot grāmatu par dzenbudisms sapratu pirmo un svarīgāko tevis teikto. Ka es atradīšu mieru un attīstību dabā. Un es gandrīz galvu uz otru pusi izgriezu par to domājot. Savu dabu.

Uz drīzu tikšanos nākotnē.

Cieņā,

G.
 

Pirms gadiem 10 biju pie Jums uz konsultāciju un, jāatzīst, toreiz mazliet pretojos Jūsu stāstītajam par manu raksturu un nākotnes perspektīvām (sevišķi privātajā sfērā, jo nelikās tik "rožaini", kā biju cerējusi). Taču šobrīd varu atzīt, ka liela daļa no Jūsu prognozēm ir piepildījusies, un, kā mēdz teikt: viss kas notiek, notiek uz labu! :-)
...
Elīna

Labdien!
...
Esmu jau 1,4mēn bērnu kopšanas atvalinājumā (kā toreiz prognozējāt, pieteicās meitiņa 2018.gada vēlā rudenī) un esmu pārdomās par profesijas maiņu vai jauna sava potenciāla izkopšanu...
Ilze

Sveiki!
Vislabākajam astrologam laimīgu Jauno gadu!
3 gadu darba prognozites šogad beigsies un gribu teikt PALDIES par
apbrīnojamu precizitāti! Vnk apbrīnojamu!
Nav steiga, kad varat, ludzu uztaisat vel 3 gadiem: no 2022-2024 gadam
īsumā ka parasti. Mega noder.
Inese K.

Gribēju pateikt lielu Paldies. Jūsu padoms izmainīja manu dzīvi. Rudenī biju pie Jums uz konsultāciju. Jūs teicāt, lai decembrī izmantoju iespēju meklēt darbu. Es sekoju Jūsu padomam un viss izdevās.
Līva

С Новым Ходом хочу поделиться своими наблюдениями насчёт поиска предназначения- я сама была озабочена этим вопросом с детства
Ну конечно я не называла это таким словом - предназначение - я искала ответ на свои вопросы - кто я, зачем я живу, как устроен этот мир.
Вначале я задавала эти вопросы взрослым, искала ответы в книгах, когда стала взрослее - присоединялась к различным течениям. Пробовала различные методики типирования. Когда обучалась астрологии у нашего светилы
Andris Račs
тема предназначения в очередной раз стояла очень остро и знаете что я услышала по анализу своей натальной карты - быть Женщиной
Первые чувства были - шок и недоумение- типа вотзефак я и так женщина, что это за предназначение
А теперь когда прошло почти 15 лет я поняла одну вещь - предназначение каждого - быть собой. Вот так просто. Вроде бы. Это все просто - когда человек находится в контакте с собой, со своей сутью. Тогда не нужны ни книги, ни проводники, ни методики, ни различные гуру. Не нужны эти метания и искания. Потому что контакт с собой даёт удовлетворенность своей жизнью. Ты живёшь себя в своей жизни. Ты проявляешь каждый миг свою суть. И тебе по кайфу.
Но есть одно но. Большое и огромное. Нет контакта с собой. Потому что нет понятия - кто я. Попробуйте задать себе этот вопрос - кто Я? Каков будет ответ?
Раньше я от зубов знала ответ на этот вопрос- я же умнаяя читала и слушала лекции. Только знания без прочувствования - мертвые- это просто информация. Которая причём может снести крышу далеко и надолго.
Так как какое то время назад я решила перестать врать себе и выбрала Жить - я начала знакомиться с собой, со своими чувствами. И к чему я пришла. я - Женщина. Потому что я живу сейчас через чувства. И я все та же что и раньше. Просто теперь я чувствую. И теперь я на своей стороне и ЗА себя. Это как в игре горячо холодно. Твои чувства показывают тебе Путь.
Kristina Šnebaha

 

(No intervijas žurnālā Ieva 2020.g.decembris)
Divis gadus biju bezdarbniece. Diezgan izmisīga sajūta-viss apkārt notiek, bet tevi ir aizmirsuši. Ne zvana, ne interesējas. Bet es taču esmu dzīva! Tad gāju pie astrologa Andra Rača un prasīju:ko man darīt?. Račs paskatījās zvaigznēs un un teica: tu varētu vadīt savu uzņēmumu. Pateicoties viņam, es nodibināju Marana productions. Vēl Andris teica: katrs pakāpiens nāk caur sāpēm un tagad ir tas bŗidis, kad tu pakāpies. Tas ir labais katrā krīzē. Kad paiet gadi, tu atskaties un vari sev pateikt paldies, ka izturēji, un neizdarīji neko sliktu. Nesarāvi kādas saites, niezidarīji ko muļķīgu, neikeritii kādā atkarībā. Izturēji pārbaudījumu.
Dace Pūce (Tagad veiksmīga režisore, producente, uzņēmēja)

Jau sen gribeju pateikt Paldies Bet pec pedejas saunas ar Jums viss notika tik atri ka tas aizñema visu manu laiku. Es uzsaku savu biznesu un varu teikt ka man tagad ir viss skaistakais un viss lielakais ziedu veikals anglija . Tie bija 8 łoti smagi gadi bet tagad Es varu pateikt Paldies ka mani iedvesmojat Devat pareizas atbildes,iedvesmojat Pa siem gadiem esmu kluvusi Dievticiga Zinu tikai to ka man ir japateicas par iedvesmu un pareiziem vardiem!! Paldies

Sanita 

Labdien!
Grāmatas "Mana mīlestības astroloģija", "Mana dzīves karte" un "Mana nākotnes karte" jau man ir. Fantastiskas grāmatas! Paldies, kad dalāties ar savām zināšanām!
...
Ar sveicieniem no Liepājas,
Laura

(Pēc semināra par krāsām) Sveiki Andri,

Nu nevarēju nepadalīties pēc šodienas lekcijas. Nu tik ļoti, ļoti precīzi nolasīji! :) tas dzeltenais, un vējš, un augšā kalni, un tas gaiši zilais piejaukts, un nedēļu nogales aktivitāte.


Liels paldies par šodienas lekciju! Patiešām interesanti!

Ilze

Labdien, Andri,

 

Biju pie Jums uz konsultāciju pagājušonedēļ, vēlējos padalīties ar pārdomām un kādu papildus jautājumu, kas radās.

Paldies Jums par vērtīgo sarunu. Es jutu gādīgumu, līdzpārdzīvojumu un arī atbalstu no Jūsu puses. Šī saruna ir kā viens no ceļa posmiem tuvāk sevis pieņemšanā un ceļā uz atļaušanos būt laimīgai. Vēl ceļš ir ejams... Bet tik vērtīgi apzināties, ka varu būt noderīga un palīdzēt citiem! Paldies par Jūsu darbu un palīdzību cilvēkam dzīves sarežģītos brīžos. 

Vēlējos padalīties, ka šo brīdi ļoti pareizi raksturo Jūsu teiktais, ka man padodās “apčubināt” un rūpēties, bet, partnerattiecībās tā iekšējā sajūta, ka nevēlos tikai tā..

M.

Labdien!

Es jums rakstu vēlreiz, jo esmu vairāk nekā sajūsmā par materiālu un jūsu ieguldīto darbu mācību materiālu izstrādē. Jūsu darbi, arī izdevniecībās izdotās grāmatas, palīdz visam apgūstamajam materiālam "saslēgties" sulīgā, interesantā, vieglāk saprotamā, dzīvā (!) informācijas ķēdītē. Lasu ar aizrautību, ļoti palīdz mācīties. Tāpēc vispirms liels jums paldies par tādu ieguldījumu, un otra lieta - vai varu iegādāties vēl šo to?

Labvakar,

Paldies par konsultaciju! Par iedvesmu! Augstu verteju Jusu darbu un energiju. Ari humora izjutu.

Labu velot,
Rita

Labvakar,

Biju pie Jums šā gada maija pēdējā nedēļā, pēc A.K. padoma.

Saruna ar Jums ļoti palīdzēja ieraudzīt cita veida perspektīvu un rīkoties atbilstoši tā brīža sajūtām. Šie lēmumi un darbības tagad parāda savu nozīmību un fizisko formu. Paldies!!
...
Roberts
 

Man vakardienas konsultācija bija ļoti nozīmīga, stiprināja sajūtu par absolūtās Mīlestības esību un paļāvību Gaišajam, arī tādai daudz dziļākai sevis pieņemšanai un līdz ar to arī citu cilvēku :) Paldies Jums!
Jolanta

Labvakar!

Pirms pāris gadiem biju pie Jums uz konsultāciju. Diezgan daudz kas no tās konsultācijas ir sakritis ar realitāti. Vienmēr ļoti pozitīvi atceros konsultāciju.
Jau kādu laiku domāju par došanos uz atkārtotu konstāciju pie Jums.

(Pēc pirma kursa beigšanas astroloģijas skolā)

Labdien, skolotāj!

Pielikumā nosūtu kursa darbu.
Ar lielu prieku darbojos pie kursa darba, ar nepacietību gaidu, kad atvērsies kāda čakra (laika jautājums cerams), lai karti varētu pati interpretēt. Ļoti, ļoti priecājos, kad esmu tikusi pie vērtīgiem materiāliem un informācijas, lai saprastu sevi, notikumus apkārt. Vairāk kā pirms gada, kad uzinstalēju ZET un kad skatījos kartē, stundām sēdēju pie datora, un brīnījos par visiem ķeburiem utt., bet tagad jau cita lieta:))))) Tik forši:)))

Paldies
Ar cieņu
Liene

Liels PALDIES
Lai gan esmu astroloģijas zināšanu apguves pašā sākumā, šī nodarbība ievirzīja mai mazliet citādākā sapratnes līmenī. Paldies!
Paldies par grāmatām “Mana dzīves karte”, “Nākotnes karte” un “Ceļš uz mīlestību”! Esmu iegādājusies un ar aizrautību tveru katru vārdu.
Manā natalajā kartē aktuālas, ar planētām pilnas tieši šīs mājās.
Lai cik dīvaini nebūtu, cik esmu bijusi pie astrologiem, izjūta, ka nesniedz man atbildes līdz galam.
Vēlreiz paldies!
Kitija

Paldies jums par konsultāciju, neatkarīgi no informācijas ko saņēmu es tomēr ieguvu zināmu mieru un arī informāciju par to kam nedaudz sagatavot sevi un kādām lietām vairāk pievērst uzmanību. Tiešām paldies no visas sirds!
Ilze V

Šodien netīšām patrāpījās Jūsu pagājušā gada decembrī rakstītais horoskops 2020.gadam. Vispār esmu skeptiski noskaņota pret horoskopiem. Manu neticību vēl vairo tas, ka man ir mazdēli-dvīņi, kuri ir dzimuši zem vienas zīmes un ir absolūti atšķirīgi it visā! Bet šodien lasītais... mani pat mazliet nošokēja..Jūs tik precīzi aprakstiet daudzas globālas lietas Latvijā! Jūs pat piesauciet ārkārtas situāciju! Un vel visas tās tehniskās lietas... Paldies, bija ko padomāt par astroloģiju. Panākumus Jums arī turpmāk!

...Paldies, ļoti vertīga vizīte bija
Baiba

Biju pie jums 2016.gada maijā. Saņēmu daudzus skaidrojumus un piepildījās tā brīža aktuālais par darbu.

Paldies,
Ar cieņu,
Inga
 

Vēlējos arī pateikt paldies par lieliskajām nodarbībām, tik daudz ko iegūstu sev!
Ar cieņu
Rebeka

Labdien!
Es vēlētos no Jums iegādāties grāmatu "Mana dzīves karte". Es pāršķirstīju šo grāmatu bibliotekā un man tā likās kā astroloģijas Bībele!
Laura

Добрый вечер Андрис!
Я бы хотела получить у вас консультацию... буду отдыхать на взморье с 22 по 29 августа.
Немного о себе... была у Вас на консультации 3 раза.. достоверность просто удивительная, до 75-80%.Если Вы найдете на меня время, отзовитесь.
С уважением, Янетте

Labdien!
Vakar atradu manu piezīmju lapiņu par konsultāciju pie Jums 2016. gada pavasarī.
Un tikai vakar ieraudzīju mazos zaļos burtiņus, kas aicina uzrakstīt.
Pārlasīju savus tāsdienas pierakstus, atcerējos mūsu sarunu un sapratu, ka gribu Jūs iepriecināt. Prognozes ir bijušas pareizas:)
Ja Jums ir laiks lasīt, tad varu uzrakstīt arī īsumā, kas atbilda katram no Jūsu teiktā. Tā bija mana trešā tikšanās ar Jums. Arī pirmajās divās sacītais piepildījās ( tādā vai citādā veidā es to varu sasaistīt ar Jūsu teikto) Tikšanās ar Jums man dod zināmu vieglumu un spēju tikt galā pašai ar savu galvu, kas visu laiku ģenerē kaut kādas raizes.
K.
Es pagājušo nedēļu iegādājos Jūsu grāmatu "Manas dzīves karte" un esmu ļoti patīkami pārsteigta! Gan par tēmu izvērsumu-no klasiskās, no vēdiskās astroloģijas skatu punkta, gan par planētu, stihiju skaidrojumiem.It kā tik daudz jau literatūras lasīts, bet atradu jaunas vēsmas un savādāku skatījumu/ interpretāciju.
Paldies,ka rakstāt, mācāt, dalāties!
Linda Arela
Labdien,
Liels paldies, ar Jūsu padomu izvēlētais datums tiešām bija ļoti labs :-). Viss izdevās veiksmīgi!
Liels paldies!
Kristīne
Labdien!
Gribu noteikti pateikt paldies par grāmatām, kur dalaties ar zināšanām. Tā ir lieliska informācija, kurai es varu uzticēties.
.....
Laimīgu Jauno gadu vēlo
Ar cieņu Dace

Labvakar ! Rakstu Jums , jo vēlos noskaidrot vai ir kāda iespēja Jums izveidot man astrologisko karti neapmeklējot Jūs ,jūsu darba vietā? Dzīvoju Anglijā tādēł arī ir sarežgīti pie Jums ierasties.Esmu gan pie Jums bijusi ..., bet gan łoti sen 12 gadus atpakał ja nemaldos . Jūs esat vienīgais astrologs kurš tiešām ir saredzējis manu dzīves gājumu . Ceru, ka varēsiet man izlīdzēt šoreiz , jo esmu tādā situācijā , ka īsti nesaprotu uz kuru pusi man doties !!!Protams, saprotu , ka lēmumus pieñemt nāksies vien man pašai , bet būtu pateicīga , ja Jūs man kaut nedaudz palīdzētu ar Jūsu redzējumu . Gaidīšu Jūsu atbildi Paldies Jums ...ar cieńu Evija .
Labdien!
Kā jau iepriekš minējāt, tad šogad tiešam saņemu uzaicinājumus ar darba piedāvājumiem.
Šobrīd esmu saņēmusi jau 4-to piedāvājumu un ...
Lai saulaina un pozitīva diena,
Inese V.

Sveicināts, Andri.
ir piepildijies daudz kas no Jūsu paredzētā un tagad vēlos vēlreiz pie Jums pieteikties uz konsultāciju. vai ir iespēja nākamajā nedēļā? ar sveicieniem Ieva

Hello Andris,
To thank you once again for organising this event and making it possible. I cannot remember a workshop that I have enjoyed more than this - a real pleasure. Very happy to come back whenever it can be arranged.
Best regards,
John
(Džons Froulijs, pasaulslavens astrologs, kura semināru noorganizēju Rīgā.)

Labdien!
... Gribēju jums pateikt, ka pirms 10 gadiem, kad biju uz konsultāciju, mums ar vīru bija grūtības tikt pie bērniem. Jūs prognozejāt, ka bērni būs, un ka tie dzims 2011.un 2015.gadā. Tā arī notika!
...
Zanda


Sveiciens!
Pirmkart liels cilvēcisks paldies par palīdzību man, kad pirms četriem gadiem ar jums runājām! Tas man ļoti noderēja un es rīkojoties pēc jūsu ieteikuma esmu sakārtojis attiecības ar saviem tuviniekiem.
...
Aivars
Labdien!
Biju pie Jums pirms 10 gadiem. Toreiz, izejot pa durvīm, padomāju, ka tas jau nu gan viss nav par mani. Man bja pavisam citi plāni. Taču tagad redzu, ka viss ir noticis tieši tā ka teicāt! Pilnīgi bail paliek...
...
Ar cieņu,
Laura

Andri!
Sirsnīgs sveiciens dzimšanas dienā!!! Lai Jums IR tas, ko Jūs visvairāk vēlaties!!!
...ziniet… es esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka man tika dota iespēja satikt Jūs kā Skolotāju! Ļoti, ļoti vērtīgas ir iegūtās zināšanas Jūsu skolā (es, ‘apskrienot’ vairākas skolas, patiesi novērtēju tieši to, ko ieguvu pie Jums!!! patiešām…) Un vēl Paldies par to, ka 2010. gadā atnākot pie Jums uz konsultāciju, Jūs mani iedvesmojāt izzināt astroloģiju cītīgāk un nopietnāk, ļāvāt noticēt, ka es to varu!
Jūs ļāvāt noticēt arī tam, ka kā Jūs toreiz teicāt: „Tev agri vai vēlu nāksies kaut ko pasniegt”! Un nu jau pus gadu es pasniedzu astroloģiju Paldies arī par to, ka arī toreiz ļāvāt noticēt tam, ka es varu būt kādam Mūza.. arī tas šobrīd ir piepildījies!!! (man ir uzrakstīta/veltīta/uzdāvināta dziesma)
Un arī grāmatu es uzrakstīšu, vēl nezinu vai par astroloģiju, taču uzrakstīšu!!
Paldies Jums, Skolotāj!
I.
Mēs ilgi nevarējām pārdot īpašumu, taču tas izdevās precīzi tajā laikā kuru prognozējāt. un kā teicāt, ka tas nenotiks ļoti izdevīgi, tā arī bija. Taču esam priecīgi, ka tas beidzot ir nokārtots.
....
Inese
Labdien!
Vispirms gribētu Jums pateikties par to, ka dažus gadus atpakaļ Jūs man ļoti palīdzējāt tikt galā ar sarežģītu dzīves situāciju. Nesen atradu savus pierakstus no abām konsultācijām un sapratu, cik ļoti precīzi viss bija teikts.
Un Jūs pat iedomāties nevarat, cik svarīgi toreiz bija šis atbalsts. Par to Jums milzīgs paldies!
...
Paldies jau iepriekš un jebkurā gadījumā!
Inna
Labdien, god. Raca kungs,
Gribetu pie Jums pieteikties uz konsultaciju Skype, jo nedzivoju Latvija. Shi bus jau otra konsultacija - pirmo reizi pie Jums biju 2013.gada augusta/septembri klatiene. Toreiz Jus arkartigi precizi ieskicejat notikumu attiistiibu mana karjera, par ko esmu pateiciga;
...
Paldies un ar cienu,
Dace

Paldies!
Man tik ļoti patīk Jūsu konkrētās atbildes!
Jūs esat izcils astrologs un vienmēr palīdzat man.
PALDIES!
Jūs man arī ar padomiem esat palīdzējis, jo es tagad jau gadu veltu vairāk laiku ģimenei, es daudz mazāk strādāju un jūtos kā sieviete daudz vairāk emocionāli piepildīta.
Lai Svētīts Jūsu Ģimenei Jaunais Gads!
I.K.

Labvakar !
Vēlos iegādāties dāvanu karti- Ziemassvētku dāvana vīrietim.
2015. gada janvārī, ja nemaldos, viņs bija pie Jums, un Jūsu divu gadu prognoze viņam piepildijās.
Priecīgus Ziemassvētkus vēlot,
Ilona

Labvakar,
vēlējos pateikties par zināšanām, ko Jūs esat sniedzis otrdienas vakaros. Lekcijas ir bijušas ļoti interesantas un noderīgas. Liels paldies par Jūsu sniegto enerģiju un informāciju!
Un nedaudz pasteigšos - lai gaismas, siltuma un mīlestības pilni tuvojošies svētki! :)
Ar cieņu,
Agnese B.

Labdien!
Jūsu augustā sniegtā prognoze par manu vīru piepildījās un viņu aizturēja oktobrī kā bijāt teicis. Arī decembrī, kuru viņam iezimējāt kā ļoti negatvīvu, viņam pagarinaja aizturēšanas termiņu.
...
K.
Paldies Jums par to, ka iemācījāt mani ieklausīties un sadzirdēt daudz plašāku pasauli caur astroloģijas prizmu. Paldies par to, ka esat mans Skolotājs, cilvēks kurš ir veicinājis mani nobriest daudz pilnvērtīgākai dzīvei. Vislielākais paldies par tām Jūsu rakstura īpašībām kuras man liek uz Jums paraudzīties kā uz Vērtību.

Ieva.

Paldies par konsultāciju! Jūtos daudz labāk un sajūta, ka esmu apguvusi redzi uz to, kas tālāk jādara savā dzīvē un attiecībās ar vīru. Līdz nākošai reizei!
Patiesā cieņā,Larisa.
Labdien, Andris!
Starp citu, pirms trim gadiem tiesājos par izsolē nopirktu īpašumu, un jūs man teicāt, ka vēl pēc gada dzīvošu savā iepriekšējā mājā. Toreiz tas likās diezgan neticami, bet viss ir piepildījies – izsolīto māju atguvu pēc dažiem mēnešiem, bet tad ar savu bijušo vīru vienojāmies, ka es mainīšu to izsolīto māju pret pusi no mūsu kopējās mājas, un tā es joprojām dzīvoju savā mājā, bet to māju atdevu viņam.

Būšu pateicīga, ja palīdzēsiet man pieņemt lēmumu!

Ar cieņu,
Inga

Labvakar, Andri! Milzīgs paldies par padomu un ierosinājumu eksāmenu kārtot šodien! Nokārtoju pat ļoti labi! Jauku vakaru!
Ar cieņu, Jānis B.
Labdien,

biju pie Jums uz konsultāciju, kas mani iedvesmoja - sāku vairāk pievērst uzmanības dejam :) - paldies par to.
Rakstu Jums sakarā ar tādu jautājumu
....
Iepriekš ļoti pateicos!
Ar labiem novēļejumiem,
Jelena
...Pati saņēmu Jūsu iedrošinājumu, kad bija pārdomu brīdis. Jūs labi uztvērāt, ka iekšējā izvēle jau bija manī "gatava" pirms tikšanās. Tagad grūti precīzi pateikt - vai būtu to mainījusi, ja Jūsu sniegtā informācija būtu pilna ar negācijām, kas mani sagaida pēc šāda lēmuma...
Lai cik savādi tas manai racionāli/mistiskajai pasaules uztverei arī neliktos - ir "pareģojumi" (un labie :)! ), kas tiešām ir piepildījušies (vai gandrīz piepildījušies). Ne viss, protams :), kā tam arī vajadzētu būt... Ja jau uzskatām sevi par brīvām būtnēm, ja gribam paši radīt labo un izdzīvot savu dzīvi ar visu, kas tajā vajadzīgs, lai pilnveidotos.
Ar rudens kastaņiem azotē un brūnu siltu gaismu acīs,
Laima
Sveiki Andri,
Paldies par interesantu un jauku sarunu, sapratu pie kā jāpiestrādā.
...
Paldies jau iepriekš,
Jauku dienu vēlot,
Dina
Sveiki Andri,
Mums februari bija skaipe konsultacija, kura starp citiem jautajumiem man bija jautajums par izmainjam darbaa. Jaasaka, ka ljoti preciizi pateici, ka ap juuniju tas paaugstinaajums darbaa un lidz ar to lielaaka alga naaks dabiigaa celjaa un bez piepuules - man augstaakaa vadiiba pieskiira automaatisku paaugstinaajumu. :)
...
Paldies jau ieprieksh,
Ilze

Spasibo Vam ogromnoe!!!
Olesja
Labdien,
Trīs gadus atpakaļ biju pie Jums uz konsultāciju. Toreiz situācija bija tāda, ka draudzene ar kuru tikko biju iepazinies un kura ātri bija palikusi stāvoklī aizgāja pie cita un ierados pie Jums ar jautājumu vai bērns ir mans. Izmēģinājāt vairākas metodes kur atbilde palika miglā, līdz, manuprāt, ceturtā metode parādīja, ka ir.
Toreiz teicāt, ja kādreiz izdomāju veikt dns testu, lai uzrakstu Jums kāds rezultāts.
Dns testu nesen veicu, rezultāts pozitīvs savukārt tā rezultātā ar draudzeni atkal apvienojāmies un plānojam kāzas...
paldies Jums, jo, lai arī saruna mums bija sen, ieraksts bija un to klausoties no jauna dažādos dzīves periodos pamanītas tika jaunas lietas, kas nesa atvieglojumu.
Ar cieņu...
K.
Labvakar!
Vēlreiz vēlos pateikties par to, ka darbojāties kopā ar mums konferencē GANDRĪZ IDEĀLA SKOLA 2016. Turpinām saņemt daudz pateicības vārdu no skolotājiem par konferenci kopumā, un, protams, par Jūsu vadītajām meistarklasēm. Lielisks darbiņš. Lai arī turpmāk Jums neapsīkst darbaspars, idejas un vēlme dalīties savās zināšanās un prasmēs ar citiem.Cerot, ka Jums arī bija prieks būt kopā ar mūsu skolotājiem,
patiesā cieņā,
Diāna
Labdien!
Gribējās pateikt paldies par vakardienas lekciju.
Tik dziļa un tajā pašā laikā saprotama un uztverama informācija, vismaz man.
Maz ir tādu pasniedzēji, kas iet dziļumā. Lekcija bija plāksteris dvēselei. Kādam brīdim pietiks...
...
Vēlreiz paldies, par zināšanām, ko esi devis
Ar cieņu,
Dace

Inese Pluse
Meistarklases tiešām ir īpašas - tās raisina dziļas pārdomas, kairina dažādu maņu orgānu kārpiņas un liek izvērtēt, ko ar šo informāciju un sajūtām darīt tālāk! Lieliski! Paldies! :)
2016. gada 11. februāris
Lelde S. par grāmatu <Mīlestības astroloģija>
Sveiki! Beidzot saņēmos Jums uzrakstīt pateicības vēstuli! Izlasīju Jūsu grāmatu. Esmu astroloģijas entuziasts un astroloģiju priekš sevis studēju gadiem, bet tikai pēc Jūsu grāmatas sāku izprast cilvēkus, sāku izprast viņu īsto dabu un saistību ar karti. Jūs man palīdzējāt saprast cilvēku dažādo dabu, ka ir tiešām šie cilvēki, kam nesaskan ne ar vienu un tā nav partnera vaina, vienkārši tāds ir šis cilvēks. Vai par dažādajām attiecību formām, kas pastāv starp cilvēkiem. Jūs palīdzējāt izprast ne tikai citus, bet galvenais sevi! Es tik ilgi biju sevi šaustījusi, ka neesmu tāda sieviete, kādu vēlas redzēt mani sabiedrība.. Tagad cenšos darīt to, kas man patīk, jo saprotu, man ir tāda daba un tāda nu reiz esmu. Lasīju Jūsu grāmatu un gribējās prasīt, kur Jūs bijāt 10 gadus agrāk ar šo grāmatu.. Ah, bet tik un tā esmu tik priecīga beidzot kaut nedaudz kaut ko saprast no šīs dzīves. Vēl vēlos piebilst, ka tā smējusies nebiju sen, jo tiešām atpazinu aprakstos sevi, savus draugus, radus un Jūs ar tādu fantastisku humoru atspoguļojāt šīs situācijas no savas profesionālās dzīves. Šī grāmata noteikti pievienosies manām īpašajām grāmatām. Liels, Paldies, ka dalījāties ar savu dzīves gudrību un astroloģijas zināšanām! Cerams, ka kādreiz šai grāmatai sekos vēl citas Jūsu grāmatas. PALDIES!

Labdien. Atceros, ka vienu brīdi Jums neliku mieru par to savu braukšanas eksāmenu, tad nu jūsu teiktajam, ka eksāmena diena man būs veiksmīga bija patiesība! Noliku bez problēmām :) Paldies!
...
Elīna J.
Labdien, Rača kungs,
biju pie jums pirms nu jau gandrīz trijiem gadiem, ar lauztu kāju, jo visi man toreiz sacīja, ka man jāpārdomā dzīve. Bet es ne nieka nevarēju izdomāt :) Toreiz jūs man palīdzējāt visu salikt pa plauktiņiem un principā viss ir noticis (vai nav) tā kā jūs teicāt.
...
Ar sveicieniem,
Gunta
Par Labo Dienu Kalendāru:
Paldies,
Google ir lielisks!
LABA un NELABA, protams, raupjš dalījums, tomēr vienkārši un acu priekšā! Čika laiki elektroniskajā plānotājā sen bija vajadzīgi!
Ivars
Labdien, ļoti atvainojos, ka traucēju! Pirms daudziem gadiem biju pie Jums uz konsultāciju. Jāsaka, ka daudzas lietas un notikumi bija ļoti precīzi prognozēti. Nezinu, vai drīkstu caur e-pastu jautāt, bet tomēr uzdrošināšos.
....
Inita
Labvakar!
Gribēju vēlreiz pateikties par šīs dienas konsultāciju. Saruna kopumā bija jauka. Un sajūta ir laba - kā pēc psihologa apmeklējuma :) Es gan nekad līdz šim neesmu tādu apmeklējusi, bet domāju, ka tas laikam man der. Kur vēl labāk, kā parunāt ar neitrālu cilvēku.
Jums sanāk Jūsu darbs. Paldies!....
Zinu to, ka pēc kāda laika, kad būšu nobriedusi pārmaiņām, noteikti došos vēlreiz pie Jums ciemos :) nākamreiz sagatavošos un vairāk koncentrēšos uz pārējām dzīves sfērām.

Lai viss labi sokas!
Cieņā,
Ginta
Labdien!
Liels paldies par piektdienas rīta konsultāciju.Tā viennozīmīgi bija ļoti informatīva un noderīga, kas sniedza atbildes uz aizsūtītajiem jautājumiem.
...
Ar cieņu,
Kārlis
Milzu paldies par konsultaciju! Daudz vielas pardomam un citreiz tik loti parsteidzosi trapigi ka paliek bail :-)
Ar cienu,
Julija
Labdien!
Biju pie Jums uz konsultāciju marta beigās, tāpēc gribēju padalīties, ka jūsu sacītais par Poseidona tuvumu ir piepildījies, jo tiešām, pilsēta, kurā šobrīd studēju Grieķijā, atrodas tieši pie jūras. Ūdens tuvums patiešām šeit ir.
Jūsu sacītais lika aizdomāties un ļāva man sakārtot domas, paldies par to.
Lai Jums veicas arī turpmāk,
Ar cieņu,
Arta.
Viena no daudzajām atsauksmēm par grāmatu <Mana Mīlestības Astroloģija> izd.Jumava
Paldies par grāmatu! Ar interesi izlasīju, grāmata raisa dziļas pārdomas gan par personiskiem jautājumiem, gan sabiedrības situāciju kopumā. Lieliski saliek pa plauktiņiem jau iegūtās zināšanas psihoastroloģijā un paver plašāku skatu, kas vēl jāapgūst un jāizpēta:)
Inga Dobele
Labdien Andri.
Gribeju uzzinat par konsultacijaam Skaipaa (par cik dzivoju UK). Si gada sakumaa konsultejos pie Jums par karjeras jautajumu. Gribeju pateikt lielu paldies - datumi bija pilnigi precizi: gan memesi, gan dienas!
...Labvakar Andri.
Cerams salabos Skype drizumaa jo sodien cik es saprotu bija lielas problemas visiem ar programme.
Ar darbu paslaik esmu loti apmierinata. Viss notika tiesi kaa Jus minejat :)

....
Ar cienu
Alda
Vēlreiz liels paldies, Andri, par konsultāciju! Ierakstīju un noklausījos vēlreiz, tā bija ļoti vajadzīga un vērtīga saruna priekš manis! :)
Ar sveicieniem,
Elīna
Vērsos pie Jums 2007. gadā, lai gūtu cerību un noskaidrotu vai mums ar vīru ir iespējams kopīgs bērns nākotnē (neskatoties uz mediķu maz sološo slēdzienu). Un ziniet, dēls mūsu ģimenē piedzima 09.2009. tieši tā kā esmu pierakstījusi konsultējoties pie Jums, vēl vairāk - dēls piedzima 09.09.2009. :)
Paldies par precīzām prognozēm, padomiem un to, ka iedvesmojat ticēt.
Ar cieņu,
Liene
...
Inese
Labdien, Andri. Biju pie Jums pagajuso gadu, un jaatzist, ka parsteidzosi precizi sniedzat viedokli par tuvakaja laika gaidamo. Vai butu iespejams pie Jums pierakstities julija sakuma, uz konsultaciju. Mani interese tuvakie 3-4 gadi mana dzive.
Gaidisu kadu zinu,
Juris
Biju pie Jums pedejo reizi pagajusaja gada maijā, pieturoties ieteikumam uz septembri paliku stāvoklī. Šonedēļ, nākamnedēl mēs gaidam savu trešo mazo, ar iepriekšējiem konsultējāmies par vārdiņa izvēli. Sakiet vai būs iespēja arī šoreiz elektroniksi dabūt kādu ieteikumu, kad bērniņš būs piedzimis ...
Vita
Labdien!
Esat jau man palīdzējis ar konsultāciju par pirmo bērnu dzimšanas datumiem, tāpēc tagad, gaidot trešo bērnu, arī gribētu saņemt Jūsu konsultāciju par vēlamāko bērna dzimšanas laiku.
...
Labvakar!
Liels paldies par konsultāciju! Ceru, ka mazais neizdomās pieteikties agrāk par Jūsu ieteiktajiem datumiem :))
Patīkami saņemt atlaidi jau kā daudzbērnu mammai :) uz rudens pusi zvanīšu Jums par online konsultāciju, lai aprunātos par jauno pilsoni. Par meitām Jūsu raksturojums bijis ļoti precīzs un esmu to ņēmusi vērā. Tas arī palīdz saprast katras domu gājienu un dzīves funktieri :)
Paldies vēlreiz!
Uz tikšanos!
cieņā
L.
Sveiki!
Biju pie Jums janvāra sākumā, kā jau teicāt, 31. martā saņēmu apstiprinājumu par jauno darba vietu Rīgā.
...
Laura B.
Labdien,
No veiksmīgajām vizītēm un vēl veiksmīgājakiem zvaigžņu interpretējumiem 10 gadu garumā, esmu sapratusi, ka Jūsu padomi ir vietā, laikā un tie ir tieši man.
...
Māra A.
Sveiki,
vakar biju pie Jums uz konsultāciju un vēlējos Jums pateikt sirsnīgu paldies. Vakar pavadīju dienu pārdomās
un šķiet, ka esmu sakārtojusi savu prātu, jūtos mierīgāka par nākotni un sevi.
Runājot ar Jums, šķita, ka Jūs mani pilnībā pazīstat, jo pateicāt ļoti daudz lietu, ko biju sevī analizējusi, bet nebiju
nevienam īsti stāstījusi. Jūs darāt fantastisku darbu, palīdzot daudziem cilvēkiem. Lai Jums veicas, un dzīvē vienmēr pavada miers un prieks,
jo kā teicis I.Ziedonis, dzīves jēga ir prieks. Un, ja piepildīsies tas, ko teicāt par jūras tuvumu, tad noteikti Jums padošu ziņu.
Ar cieņu
Arta D...
Par to, ka no pastāvīgas(10 gadi) klientei negribēju ņemt naudu:
Paldies!!!
Es Jūs tik ļoti cienu, ka nesamaksāt nevaru! Tikko ieskaitīju naudiņu un noteikti nākšu klātienē ar papildjautājumiem.
P.S. Jūsu rakstītā finanšu prognoze, kura man vēl ir līdz 2016. gadam
precīzi pa mēnešiem arī piepildās. Un arī murgi ģimenē beigušies:) ESMU JUMS LOTI PATEICĪGA!
Paldies!
(Par Labo dienu kalendāru)
Paldies par kalendāru, tiešām laba lieta, izmantoju jau trīs gadus - strādā!!!
Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!
A.c.
Inguna
Sveicināts Andri,
esam runājuši telefoniski kādu laiciņu atpakaļ. Tas bija saistīts ar personīgo attiecību strupceļu. Pateicoties Jums, esmu atradusi mieru attiecībās ar vīru un esmu laimīga ar viņu.
...
Ar cieņu,
Dace

Labdien. Ilgi gaidīju un nu sagaidīju vajadzību pēc padomiņa...
Ievadam. Sen, sen pirms gadiem 14 laikam, uzdevu jautājumu jums par perspektīvēm kādai avīzei un kādam klubam. Atbildi saņemot biju pateicīga. Bet pēc nepilna gada, kad precīzi piepildījās jūsu prognoze, biju patīkami pārsteigta. Un pēc gadiem apmēram 10, kad piepildījās precīzi otra prognoze, nespēju aizmirst un brīnīties par to...
Tātad...
Ar cieņu- Anita
Sveiki, Andri!
Biju pie Jums kādus divus mēnešus atpakaļ! Pagaidām viss notiek kā paredzējāt - kā zvaigznes rāda.
...
Paldies jau iepriekš,
Diāna
Labdien!
Šogad sākumā, izmantojot dāvanu karti, biju pie Jums uz konsultāciju. Iegūtā informācija bija ļoti vērtīga un daļēji ir mainījusi manu dzīvi pozitīvā virzienā.Paldies Jums ! :)
Pēc šī garā ievada.... Vēlos iepriecināt savu draudzeni dzimšanas dienā un "nosūtīt pie Jums" uz konsultāciju.
....
Ivanda
(Sarakste par laika izvēli dzīvokļa pārdošanai)
Klients:
Biju pie Jums pagājušā gada pavasarī, lai pirmām kārtām
jautātu par dzīvokļa pārdošanu. Bet viss bija tieši tā, kā
jūs teicāt, - pagājušais gads man bija romantiskais gads,
savukārt ar dzīvokli nekas nevedās, galu galā tas rudenī applūda
un visa pārdošana apstājās.
Kad būtu piemērotākais laiks pārdot dzīvokli?
Es: pārdošana sākas no paziņojuma par pārdošanu- to nevajadzētu atlikt! 10.marts plkst 11.45-12.15 ir ļoti piemērots laiks ielikt sludinājumu vai paziņot māklerim!
Klients: Labdien!
Paldies! Dzīvokli pārdevu zibenīgi. (....)
Inguna
Sveiciens!
Paldies par Draudzīgo nometni! Nometne kā Saulīte, kas iespīd Botāniskā dārza tauriņu mājā - tauriņi sāk ziedēt kā koši ziedi, gaisā virmo spārnu vēdas, smaržas un krāsas :) :) :) ...
Diāna
Labdien!
P A L D I E S, Andri, par iespēju trīs no mana mūža dienām pavadīt tik krāšņi !!! Ieguvu vairāk kā cerēts.
Patika viss - vieta jūras krastā, cilvēki ar ko biju kopā, bezgala interesantās lekcijas (vai īstais apzīmējums? - tas bija kas vairāk)... Ir atkal spārni lai lidotu, iedvesma lai strādātu ar sevi un dalītos savā laimē ar citiem. Lai radītā pozitīvā enerģija atgriežas un palīdz neapstāties!... Veiksmi it visā!
Ar patiesu cieņu,
Dina
Labdien, Andri,
Pirms dažiem gadiem biju pie Jums vīzītē, lai parunātos par dzīvi un uzzinātu tuvākā laika iespējas un izaicinājumus.
Ir pagājis laiks, esmu ņēmusi vērā Jūsu ieteikumus, kas man ir ļāvis maksimāli viegli tikt pāri situācijām, kuras bez Jūsu padomiem, iespējams, būtu uzskatījusi par dramatiskām.
Paldies Jums par to. ...
Cieņā,
Ilze M
Labdien!
Biju pie Jums uz konsultāciju pirms apmēram trīm gadiem, lai arī tobrīd viss, ko Jūs teicat, likās diezgan neticams, bet nepagāja ilgs laiks, un viss piepildījās. Un šobrīd man ir jāpieņem lēmums par darbu - ir divi piedāvājumi..., viens ar labāku perspektīvu naudas ziņā, otrs vairāk pie sirds, ko Jūs man ieteiktu? Kā arī šogad plānoju atsakt studijas, vai tagad būtu tam piemērots un labvēlīgs laiks?
Paldies Jums jau iepriekš par palīdzību!
Mans vārds - Jekaterina
Labdien,
biju pie Jums pirms pāris mēnešiem - 1.novembrī 2013. gadā. Gribēju atkārtoti pateikt lielu paldies par konsultāciju, daudz kas jau pamazām notiek, kā pastāstījāt.
....
Ar cieņu, Inga H.
Andri, labdien
paldies par tikšanos 06.12.2013.
Jums lieliskas atsauksmes arī klāt nebijušo uzņēmēju vidū.
Cerot uz tālāku sadarbību
Ar cieņu
SIA Latvijas lauku konsultāciju un

Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook