Dažas pārdomas par sievieti 2018.gadā

 Dažas pārdomas par sievieti 2018.gadā

Gada nogalē runājot ar medijiem par 2018.gadu, aizdomājos.
Man uzdeva jautājumu par to kā sievietēm veidot attiecības, kā iesākt attiecības, kā galu gala satikties?
Pieņemot(kā tas populārajā astroloģijā ir pieņemts), ka planētas zodiaka zīmēs ietekmē visus apmēram vienādi-Jupiters Skorpionā, Saturns Mežāzī un Urāns Vērsī ir jaunās vēsmas, kuras tad varam apspriest.
2018.gads liela mērā ir Saturna-Marsa zīmē. Kādēļ? Ar Saturnu viss skaidrs-Mežāzī.
Taču Mežāzis ir Marsa eksaltācijas zīme. Tāpat Jupiters ietekmēsies no Marsa Skorpionā. Vēl jāņem vēra, ka pats Marss apmēram 3 mēnešus (janvāris+ marta vidus-maija vidus) atradīsies savās spēka zīmēs –Skorpionā un Mežāzī. Rudenī Venera atradīsies 3 mēnešus(septembris, oktobris, decembris) Skorpiona zīmē. Patiesība arī Urāns pusi no laika pavadīs Auna zīmē. Kopumā Venera atradīsies Marsa ietekmē gandrīz 5 mēnešus ( vēl janvāris Mežāzī un marts Aunā) Un pat Plutons Mežāzī atrodas Marsa/Saturna ietekmē.
Tā nav tendencioza atlase. Apskatieties pagātne un nākotnē, un jūs reti atradīsiet tik daudz šīs ietekmes viena kalendārā gada laikā.
Vairums astrologu dažādu iemeslu dēļ(vieni uzskatu, taču vairums liekas VIZUĀLU iespaidu dēļ aspektus uzskata par svarīgākiem par planētu izvietojumu, recepsiju(dispozīciju). Jo aspektus var redzēt-sarkanā un citās krāsās, tas atstāj lielu iespaidu uz astrologa psihi, un viņš aizmirst par KAS un sāk domāt KĀ, KĀDS. Realitāte pirmkārt ir KAS, tikai pēc tam KĀDS.
Atgriežoties pie sievietes.
Kā sievietei būt ar Marsu un Saturnu?
Agrāk atbilde būtu- atrodi spēcīgu vīrieti un uztici tam dzīves skarbo pusi.
Ko darīt tagad?
Viens ceļš ir 2018.gadā satikties tādiem, kuriem ir grūti un tie kopā risinās savas eksistenciālos un garīgi- ekstensiālos jautājumus. Taču, jāatceras, ka, ja attiecības tiks iesāktas kā problēmu risināšanas līdzeklis, tad tādas tās arī paliks uz priekšu…
Ir otrs ceļš, un tas ir sievietes izaicinājums 2018. gadā un ne tikai.
Tas ir pašizaugsmes ceļš. Nevis gaidīt, ka kāds vedīs (kam lai sēžu kamanās?), bet pašai jābrauc līdz punktam, kura satiks kādu, kurs arī ir izaudzis.
Dzīvē viss parasti tomēr notiek pāra attiecību cīņās un kaislībās(Skorpions), tur notiek izaugsme, taču tad skaidri jāsaprot, ka lasot populārās astroloģijas ieteikumus iepazīties mistiski, slepeni, garīgi u.t.t.(Skorpions), cilvēks tiek mudināts iet sūro šķīstīšanas ceļu, kurš, tad kad tu tajā esi ar to neciešamo konkrēto indivīdu tajā neciešamajā konkrētajā brīdī, nemaz nav nekas patīkams…
Jāsaprot, ka Skorpiona zīme ir zona ārpus komforta. Tas nav Vērsis, kur viss ir mierīgi, labi- māja pie ezera* paliek un vēl nauda arī. Šajā sērija māja tiek zaudēta un nauda arī. Ko dara Venera? Visticamāk mūk. Vai pārvēršas par Marsu un dodas atpakaļ uz lielpilsētu rukāt, taisīt biznesu un citādi pelnīt naudu vīriešu pasaulē.
Tāds tad arī ir 2018.gada izaicinājums
Kāds būtu laimīgais scenārijs?
Tāds, kurā dusmas(Marss) un bailes(Saturns) tiek apzināti un neprojicēti uz esošo vai potenciālo partneri. Sievietei, īpaši pieaugušai, ir jāapzinās šie spēks sevī. Neviens nav vainīgs ārpusē. Visas cīņas jāizcīna iekšpusē. Līdztiesība nav vairs jāizcīna. Tagad ar to ir jādzīvo. Tas nozīme arī , ka šai cīņai jāvelta ļoti liela enerģija. Tā kā to dara vīrieši. Vīrietis atrodas tikai divos stāvokļos- mobilizēts vai izslēgts. Marsa/Saturna stāvoklis ir pilnīga mobilizācija, virzība uz mērķi, nedodot sev nekādas atlaides.
Mans personiskai viedoklis ir, ka sievietei tas ir nedabisks un neveselīgs stāvoklis, ja tas kļūst par ikdienas stāvokli.
Tad ko darīt-deleģēt stiprajam varonim uzdevumus vai pašai būt par Atēnu-Palladu? Atbilde katrai jāatrod pašai.

Ar cerībām 2018.gada skatos uz garīgo prakšu grupām, skolām, kas ļautu pacelt apziņu daudz augstākā līmenī- uz to norāda Jupitera sekstils ar Plutonu ( recepsija par labu Plutonam) un trigons ar Neptūnu (recepsija par labu Jupiteram). Manuprāt tas ir mūsdienu sieviešu ceļš, kuru ejot , var pacelties augstāk par karošanu par tiesībām vienam ar otru un paskatīties uz pasauli ar Plašu, Ietverošu skatienu. Ja Venera ļaus…

Daži vārdi par Urānu
Urānam paliekot vājākam Vērša zīmē, manuprāt, proporcionāli pieaug saistošā daudzums. Urāns zināms kā neatkarības spēks. Saturns zināms kā saistoša pienākuma spēks.


*Parasti romantiskajās Veneras filmās ir māja pie ezera, kurā varone iemīlas labajā Veneras tipa puisī un viņi laimīgi paliek kopā ar pieklājīgu naudas nodrošinājumu.Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook