Migrāciju nemiers

 Migrāciju nemiers
Vairums cilvēku ir pakļauti emocijām. Šajā ziņā tie daudz neatšķiras no mūsu mazākajiem brāļiem. Dažādi cilvēki dažādā pakāpē atšķiras no dzīvniekiem, taču lielā mērā saglabā tiem līdzību, paliekot astroloģiski prognozējami, jo to motivācijas ir viegli nosakāmas.


To apstiprina nesens zinātnieku pētījums ar to, kas smadzenēs izraisa lielāko labsajūtas zonu aktivizēšanos. Ja dzīvnieku skološanā izmanto efektīvu paņēmienu –kārumu, tad cilvēkam izrādās vislielāko baudu sagādā… šopings. Tas pats kārums vien ir.
Mūsu horoskopos, kuri vairumam ir fiziski-astrāli (astra-zvaigzne) ir vietas, kuras ir sevišķi daudz emociju. Ja tās ir nemierīgas, cilvēkam piemīt dīdīšanās sindroms. Vēdiskajā astroloģijā labi zināms fenomens ir Kudža doša-Marsa izvietojums 1.,4.,7.,8. vai 12.mājā, kur tas vienmēr rada iemeslus nemierīgai ģimenes dzīvei.
Prakse redzu, ka šī dīdīšanās izpaužas pilnīgi bez objektīva iemesla-tiek pamestas sievas un vīri, tiek mainīta dzīves vieta, tiek mainīts darbs u.t.t.
Tad nu izrādās, ka ornitologi ir atklājuši pie nebrīvē(un protams, ka brīvē arī) dzīvojošiem putniem tādu fenomenu, kuru tie nosaukuši par migrāciju nemieru.
Putni, kuri tiek turēti nebrīvē, piemēram kādā lielā būrī vai istabā, tuvojoties migrācijas laikam, sāk lidināties, dīdīties.
Man šis termins tā iepatikās, ka turpmāk saukšu šo gadiem novēroto dīdīšanos par migrāciju nemieru. :)

10.10.2017.Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook