Tranzīti

                                                              

Laba rokas grāmata planētu tranzītu aspektu nozīmes interpretācijā. Noderēs praktizējošiem astrologiem. Papildināta 2011.gadā,

Fragments ieskatam

MARSA KVADRATŪRA, OPOZĪCIJA PRET MARSU

Šādu disharmonisku Marsa tranzītu laikā pāri radiksa aspektiem cilvēka raksturs nocietinās. Vienlaicīgi samazinās pašsavaldīšanās spējas, kas ļauj iziet pirmajā plānā visām negatīvajām rakstura īpašībām. Cilvēks var tikt novests līdz afekta rīcībai, kuru vēlāk pats nožēlos. Pastiprināta vēlme gūt sekmes un godkāre var izraisīt apkārtējos cilvēkos apātiju, bet tiekšanās pēc ekspansijas par jebkuru cenu sadursies uz spēcīgu pretestību no tuvāko puses.
Takta un diplomātijas trūkuma, nepatīkamu prasību, asi izrādītu aizspriedumu vai sasteigtu vērtējumu dēļ, cilvēka attiecības ar saviem tuviniekiem veidojas vairāk kā problemātiski.
Pielāgošanās spēju trūkums un familiaritāte novedīs pie konfliktiem ar apkārtējiem, priekšniekiem vai padotajiem. Par cik dotie tranzīti atrodas ciešā saistībā ar valdību, tad visas pūles, kas ir virzītas uz dienesta paaugstinājumu vai uz biznesu, šajā laikā ir lemtas neveiksmei.
Periods nav labvēlīgs svarīgu lēmumu pieņemšanai. Tas, kas ir jau iesākts, var ļoti ātri un ar zaudējumiem, dažādu apstākļu dēļ, dramatiski nobeigties.
Stress un spēku izšķērdēšana veicinās psihosomatisko simptomu rašanos.

MARSA SAVIENOJUMS, TRIGONS, SEKSTILS AR JUPITERU

Spēcīgs vitalitātes un potences pieplūdums būs jūtams progresējošā aktīvā rīcībā: cilvēks jūtas spēka pilns un sajūt dzīves plūsmas intensitāti, kur vēlas būt iesaistīts.
Paustais dzīvesprieks un pašapzinīga, pozitīva, orientēta uz nākotni noskaņa izraisīs pret cilvēku citu cilvēku simpātijas. Viņu priecīgi uztver, ar viņu aizraujas, par viņu jūsmo. Un nav nekā brīnumaina apstāklī, ka ātri tiek dibinātas attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. (vai arī, pie atbilstošas orientācijas, ar sava dzimuma pārstāvjiem). Šo tranzītu laikā jau pastāvošās attiecības pāraug laulībā.
Atbildīgu lēmumu drosmīgs risinājums un visu savu rezervju izmantošana, kā arī jūtams progress sasniedzot mērķus.(paaugstinājums darbā, pamudinājums, savu darījumu paplašināšana utt.)
Veiksmīgs darījuma līgums sekmēs bagātības vairošanos. Laimīga roka būs jūtama arī finansiālos darījumos, bartera līgumos, pērkot akcijas vai iegādājoties nekustamo īpašumu. Jebkuras attiecības ar likuma pārstāvjiem beigsies veiksmīgi, kā arī veiksmīgas būs jebkuras pārrunas ar valsts varu.
Veselības traucējumi, kas ir ieilguši vai akūtas saslimšanas pāriet izveseļošanās stadijā: šis process stiprināsies ar stingru cilvēka vēlmi kļūt veselam.
Šāds pozitīvs un vienlaicīgi saspringts aspekts veidos īpašu iedarbību savienojuma laikā. Tikai pie negatīviem Marsa aspektiem radiksā, vēlams ņemt vērā nelabvēlīgu tulkojumu.

MARSA KVADRATŪRA, OPOZĪCIJA PRET JUPITERU

Šādu Marsa disharmonisko aspektu laikā cilvēks būs spējīgs uz daudz ko. Par cik viņš nebūs spējīgs izpildīt paša paaugstinātās prasības, tad uz visu reaģēs agresīvi un aizkaitināti. Kāri pēc piedzīvojumiem vērtēs kā mēģinājumu izrauties no ģimenes un aiziet no darba.
Nepārdomāta rīcība vai paaugstinātas prasības pret partneri novedīs pie konfliktiem un sadursmēm. Šī tranzīta laikā nav vēlams stāties līguma saistībās, jo tās var veidoties uz melīgiem noteikumiem..
Viltus godkāre, paaugstināts pašvērtējums un nespēja pielāgoties novedīs pie strīdīgiem izskaidrojumiem ar priekšniecību. Šajā periodā cilvēkam nav ieteicams censties sasniegt savu mērķi ar spēka palīdzību, attiecībās ar citiem viņam būs nepieciešams izrādīt, pēc iespējas, vairāk diplomātijas. Šajās dienās iet uz kompromisu būs daudz izdevīgāk, nekā palikt nepiekāpīgam.
Vieglprātīgām un nepārdomātām spekulācijām, viennozīmīgi ir jānoved pie finansu zaudējumiem. Visi avantūristiskie projekti, kur iesaistīsies cilvēks, cietīs fiasko. Harmoniskai un pozitīvai attīstībai materiāli – finansiālajā sfērā ir pēkšņi jāizbeidzas.
Ne tikai fiziskie spēki, bet arī potence tiks ievērojami pārspīlēta. Spēcīgas pārpūles, kā arī neveselīga dzīvesveida dēļ ir iespējami dažādi veselības traucējumi.
 

Atpakaļ

Seko: Facebook