Solars

                                                             

Prognožu astroloģijas neatņemama sastāvdaļa - solāri. Praktiska augsta līmeņa rokasgrāmata astrologam.

Fragments ieskatam

Solara 2.mājas virsotne
natālā horoskopa mājās

mājā: izceļ finansu jautājumus, atbilstoši pozitīviem vai negatīviem aspektiem, banku lietas un celtniecību. Parasti ietekme šajā jomā ir labvēlīga.
mājā: realizē natālās kartes norādes, kā labā tā arī sliktā nozīmē.
mājā: daudzi vai arī izkaisīti peļņas avoti. Nauda no intelektuālās darbības (piemēram: žurnalistikas). Dažos gadījumos, pateicoties tam, ka notikusi pārvietošanās, nauda pienāks pa pastu. Var norādīt uz jaunas mašīnas iegādi un tml..
mājā: attiecas galvenokārt uz darījumu iespējām ar nekustamo īpašumu. Ieņēmumu vai peļņas, arī zaudējumu sadale gaidāma atkarībā no nekustamā īpašuma īres, pārdošanas u.tml. (vairāk ticams, ka no peļņas).
mājā: iespēja vinnēt loterijā vai spekulācijās, tāpat var parādīties aktiera talanta izpausmes vai pasniedzēja darba spējas. Vispār šāda pozīcija norāda uz peļņas palielināšanos.
mājā: jauni ieņēmumi no profesionālās darbības, iespējami arī izdevumi veselības dēļ.
mājā: nauda caur kontraktiem. Publika var apstrīdēt tiesības un tikpat labi arī atnest peļņu un atbilstoši arī popularitāti. Ar labvēlīgām planētām tas var nozīmēt veiksmīgu sievas (vīra) ietekmi uz finansu lietām. Ja aspekti ir negatīvi, piemēram ar Jupiteru, tas var nozīmēt sievas (vīra) vēlmi uzsākt tiesas procesu (piemēram, lai pieprasītu alimentus ).
mājā: iespējams saņemt mantojumu.
mājā: iespēja nopelnīt ar tulkojumiem, pasniedzēja darbību, okultās vai reliģiskās darbības. Dažreiz norāda uz vīra (sievas) vecāku palīdzību vai pie nelabvēlīgām planētām - to uzturēšanu.
mājā: galvenie šī perioda notikumi saistīti ar finansēm. Stāvoklis prasa jaunus peļņas avotus, sākuma punkts jaunai paplašināšanās vai jaunām kredīta iespējām.
mājā: apvieno ieceres, peļņas iespējas un draudzību. Norāda uz nopietnu draugu palīdzību. Labas iespējas kredīta ņemšanai. Drauga dāvana, kas prasīs izdevumus (atbilstoši aspektiem).
mājā: iespējams saņemt naudu no okultisma vai profesijas, kas saistīta ar apslēpto dzīvi (izmeklētājs, ginekologs, izlūkošana u.t.t.). Citos gadījumos - un tie ir biežāki -slepeni naudas ienākumi vai arī pārbaudījumi, kas saistīti ar iespēju nopelnīt, ar dārgu ārstēšanos vai pat hospitalizāciju.
 

Atpakaļ

Seko: Facebook