Prognožu astroloģija

                                                             

Labākā zināmā grāmata prognožu astroloģijā. Amerikāņu astroloģe ar 30 gadu pieredzi dalās zināšanās par tranzītiem un progresijām. Īsts praktiķa šedevrs. Noderēs visiem, kuri vēlas prognozēt. 126 lpp.

Fragments ieskatam

Noteikt potenciālo laulību skaitu:
• Es lietoju tikai mažora aspektus: savienojumu, kvadrātu, opozīciju, trinu un sekstilu.
• Kad kalkulēju potenciālās laulības sievietei, skatos pieaugošos natālās Saules aspektus, pirms tā pamet zīmi. Saule var veidot šādus aspektus tikai ar lēnākām planētām – Marsu, Jupiteru, Saturnu, Urānu, Neptūnu, Plutonu.
• Mēness var veidot aspektu ar Sauli, un esmu redzējusi, ka tas parāda potenciālo laulību.
• Merkurs un Venēra arī var veidot aspektu pret Sauli. Tomēr šie aspekti biežāk pauž ciešas savienības, kas parasti nebeidzas pie altāra. Šķiet tie strādā kā laulību iespējamības rādītāji, ne pašas laulības.
• Kad skatos potenciālo laulību skaitu vīrietim, es meklēju pieaugošos natālā Mēness aspektus, ko tas veido, pirms pamet zīmi. Mēness var veidot šādus aspektus ar visām planētām, ja atrodas sākuma grādos.
• Es parasti apsveru tikai pieaugošos gaismekļu Saules un Mēness aspektus ar planētām, bet esmu redzējusi tos aspektējam arī Mezglus, tādējādi norādot uz spēcīgām karmiskām attiecībām. Tas nav laulību aspekts, bet noteikti spēcīga karmiska saite.
• Spēcīgie aspekti tiek izpausti vispirms. Piemēram, kad gaismeklis ir plašā pieaugoša savienojuma aspektā ar planētu, tas ir ļoti spēcīgs un tiks izpausts pirms sekstila, pat ja šī sekstila orbiss ir mazāks. Savienojuma spēks ir lielāks kā sekstilam. Tas nozīmē, ka savienojums (pats stiprākais aspekts) raksturos pirmo laulību un partneri. Kaut gan visi Saules un Mēness pieaugošie un arī izjūkošie aspekti kaut kādā veidā raksturos visus partnerus, ko klients piesaista.

Progresīvā Mēness Aspekti

Kad Progresīvais Mēness veido aspektus, tas nostrādā kā notikumu „slēdzis”. Kad analizējat karti un prognozējat, ir svarīgi, ka sākat ar 1 grāda orbisu. Ir reizes, kad šo likumu laužam, piemēram, tad, kad runājam par klienta attiecībām. Katherine de Jersy, kas pēc manām domām ir Progresīvā Mēness eksperte, man mācīja ņemt vērā 3 grādu orbisu, īpaši tad, kad runājam par attiecībām ar otru cilvēku. Tas tādēļ, ka reizēm ir nepieciešams laiks, lai rastos „saķere”.
Cita Katerīnas attiecību teorijas mācība saka, ka jebkad, kad satiekat otru cilvēku, Progresīvajam Mēnesim jābūt aktīvam jūsu abu kartēs. Ne vien tavam Progresīvajam Mēnesim jāveido aspekts vienā no Tavām kartēm (natālajā vai progresīvajā), bet tam jāveido aspekts arī otra cilvēka kartē (natālajā vai progresīvajā). Citiem vārdiem, ja attiecības domātas ilgākam turpinājumam, Progresīvajam Mēnesim jāveido aspekti otra cilvēka kartē, kā arī jāsavieno kaut kas Tavējā. Esmu atklājusi, ka šī aizraujošā teorija gandrīz nekad nekļūdās. Tomēr, esmu ievērojusi, ka jālieto 3 gr. orbiss. Ja vien abi progresīvie Mēneši veido šādus aspektus, attiecības būs nozīmīgas. Šis ir primārais noteikums uzmanīgai sintēzei un tam ir jāseko. Ja no Progresīvā Mēness nav nekādu aspektu 3 grādu orbisā, attiecības iznīks. Tas cilvēks jūsu dzīvē nepaliks uz ilgu laiku.
Esmu jautājusi, kāds ir rezultāts ja, piemēram, vīrieša Progresīvais Mēness veido pozitīvus aspektus abās kartēs, bet sievietes – vienā pozitīvu, otrā negatīvu aspektu. Atbilde ir: Jā, bet viņiem būs jautājumi, pie kuriem jāatstrādā.
Kad es satiku savu vīru, mans Progresīvais Mēness Skorpionā veidoja sekstilu ar manu Jupiteru 28 grādos Jaunavā un trīnu ar Jupiteru / Urānu 28 grādos Zivīs (interesanta piezīme, ka satikāmies ceļojumā). Viņa Progresīvais Mēness Lauvā veidoja trigonu ar viņa Venēru (tas bieži ir situācijā, kad sastopat patiesu mīlestību) un veidoja trigonu pret manu Progresīvo Venēru / Marsu Strēlniekā.
 

 

Atpakaļ

Seko: Facebook