Vēdiskā astroloģija. Māju pārvaldnieku rokasgrāmata

                                                                                            

Šaja izdevumā sistēmiski apkopota informācija par mājas pārvaldnieku izmantošanu. Ļoti konkrēti priekšraksti par to kā jāanalizē katra planēta skatoties no tā, kādu (kādas) māju (mājas) tā pārvalda. Saprotami un skaidri, tadēļ noteikti der kā rokasgrāmata. lai gan balstīta uz Vēdiskās astroloģijas principiem, noteikti noderīga arī rietumu astrologam

Fragments ieskatam:

ASCENDENTS - JAUNAVA
Saule
Saule, 12. mājas pārvaldnieks, norāda uz Jaunavas tieksmi uz pašaizliedzīgu kalpošanu un centību. Zemākajā līmenī, tomēr, tas var pārvērsties par sevis pazemošanu, bābisku pakļaušanos, pilnīgu pašcieņas trūkumu. Toties augstākajā līmenī mēs redzam garīgās kalpošanas, darba mīlestības un gatavības pašiem grūtākajiem darbiem, augstāko potenciālu. Šī gatavība atteikties no sava «Es» vai gatavība radikālai transformācijai padara daudzas Jaunavas par labiem aktieriem, bet dažkārt – rada nopietnas psiholoģiskas problēmas dēļ skaidras identitātes trūkuma. Saule kā planēta Jaunavai parasti ir neitrāla; viņa daudz var iegūt no sadarbības ar spēcīgu Merkuru, bet dažos apstākļos var izpausties kā nelabvēlīga.

Mēness
Mēness, 11. mājas pārvaldnieks, norāda uz Jaunavas spēju pelnīt, izmantojot savu prātu, gūt labumu no sociālajiem kontaktiem. Viņām viegli padodas darbs grupās vai publikas priekšā, vientulību pacieš ar grūtībām. Viņu Mēness ir impulsīvs un nelabvēlīgs.

Merkurs
Merkurs, 1. un 10. mājas pārvaldnieks, - ir vienlaicīgi sava «Es» un profesionālo sasniegumu planēta. Jaunavas ļoti lielā mērā identificē sevi ar savu profesiju un aicinājumu. Viņu darbs ir viņu dzīve. Merkurs ir viņu labvēlīgā planēta, jo viņš ir ascendenta saimnieks.
Marss
Marss, kā 3. un 8. mājas pārvaldnieks, šai sakarā ir divkāršā nāves un ilgdzīvošanas planēta. Viņš norāda uz traumatisma, ievainojumu un nelaimes gadījumu risku, nereti novedot līdz nervu sabrukumam un neiromuskulārajām saslimšanām. Merkuriskajām Jaunavām jābūt uzmanīgākām, nepakļaujot sevi bēdīgi slavenajiem riskiem. Jo nereti notiek tā, ka viņas, aizmirstot par piesardzību, viegli kļūst par agresijas upuriem un tā vai citādi ļauj nodarīt sev pāri. Viņu mentālā enerģija ir daudz spēcīgāka par fiziskā ķermeņa enerģiju, un viņas nereti «iedzen sevi» tādās situācijās, ar kurām nespēj tikt galā tīri fiziski. Tādēļ Marss Jaunavas kartē tiek izskatīts kā ļoti nelaba planēta, kas atnes nelaimes un bēdas visas dzīves garumā.

Jupiters
Jupiters, 4. un 7. mājas pārvaldnieks, ir emocionālo pārdzīvojumu, mājas darbu un attiecību ar citiem cilvēkiem (lielākoties personiskā ziņā) planēta. Savu iekšējo enerģiju attīstībai Jaunavai ir vajadzīga spēcīga aizmugure stabilas un uzticamas mājas izskatā – bez tās viņa nevarēs justies pietiekoši pārliecināta. Jupiters Jaunavai, visdrīzāk, ir nelabvēlīga planēta, bet to galvenokārt var attiecināt uz tādiem gadījumiem, kad viņš horoskopā ir vājš – tieši tādos gadījumos šī planēta izraisīs samērā jūtamas problēmas.

Venēra
Venēra, kas Jaunavai pārvalda 2. un 9. māju, ir grācijas un harmonijas, veiksmes, izdošanās un panākumu planēta. Nodarbošanās, kas visbiežāk nes Jaunavām veiksmi un uzplaukumu ir māksla, darbošanās apmācības un masu komunikācijas jomās. Garīgajā sfērā viņas pilnveidojas, pārdomājot filozofiskos jautājumus. Venēra, kā likums, ir vislabākā planēta Jaunavai.
 

Atpakaļ

Seko: Facebook