Planētas - māju pārvaldnieki

                                                              

Praktiskajā astroloģijā neviens astrologs neiztiek bez māju pārvaldnieku analīzes. Tukšo horoskopa māju interpretācija un prognozes vispār nav iedomājas bez šīs astroloģijas metodes. Visu 12 māju pārvaldnieki visās 12 mājās! Iesācējiem un praktizējošiem astrologiem.

Fragments ieskatam

Otrās mājas pārvaldnieks trešajā mājā.

Jums piemīt dziļa vajadzība sniegt citiem cilvēkiem savus priekšstatus par dzīves vērtībām, un jūs to darīsiet jebkuriem līdzekļiem, vai tas būtu rakstiski, mutiski, caur mākslu, literatūru, politiku vai teātri. Radinieki, īpaši brāļi vai māsas, ja vien tie jums ir, var sniegt palīdzību vai līdzdarboties jūsu peļņā. Var izrādīties tā, ka darba vieta būs samērā tālu, un jums nāksies katru dienu uz turieni braukt, burtiski veikt nelielus ceļojumus. Ar darbu var būt saistīti arī citi pārgājieni kājām un pārbraucieni transportā. Kā piemērs, te var būt diriģents Zubins Meta. Auns viņam atrodas otrās mājas virsotnē, bet pārvaldnieks Marss – trešajā mājā. Saziņas līdzeklis Zubinam Metam bija mūzika. Viņš diriģēja daudzās valstīs, taču ceļoja pa pasauli ar tādu pat vieglumu, it kā vienkārši katru dienu ietu no mājām uz darbu.
Rakstniekam Hermanim Hesem Mežāzis ir otrās mājas virsotnē, bet viņa pārvaldnieks Saturns izvietots trešajā mājā Zivīs. Hese pelnīja ar literāru darbu. Viņa priekšstats par vērtībām veidojās ar okulti – mistisko izpratni par reliģiju, dzīvi un nāvi. Viņa Saturns veidoja T – kvadratūru ar Jupiteru pirmajā mājā un Merkuru septītajā mājā, kas apliecina viņa tieksmi pēc garīgas saskarsmes ar citiem. Venēras trigons no astotās mājas un Plutona sekstils no piektās apstiprina viņa radošās dziņas, noslieci uz okultismu un spējas radīt sev labus dzīves apstākļus par spīti laika šķēršļiem, kas radās sakarā ar periodiskām T – kvadrāta aktivizācijām.

Otrās mājas pārvaldnieks ceturtajā mājā.

Jūs varēsiet pelnīt neizejot no mājas. Daudziem līderiem un valsts darboņiem, tādiem, piemēram, kā Indira Gandi un Šarls de Gols, horoskopos bija šāda situācija. Viņi, kā likums, dzīvoja un strādāja valsts rezidencē. Šādiem cilvēkiem var būt darīšanas arī ar nekustamo īpašumu vai interjeru noformēšanu. Jūsu vērtībai bija jāizveidojas jau vecāku mājās, un iespējams, viens no viņiem, vai abi kopā atstāja spēcīgu, pozitīvu ietekmi uz jums un uz daudzām lietām jūsu dzīvē. Jums būs svarīgi, lai būtu sava māja – tieši tas jums palīdzēs centienos pašapliecināties. Bijušajam amerikāņu prezidentam Džeraldam Fordam otrās mājas virsotnē atrodas Dvīņi, bet pārvaldnieks – ceturtajā mājā Lauvā. Tas ir iemesls tam, ka Fords valdīja pār Savienotajām Valstīm no savas rezidences, kura bija izvietota Baltajā Namā. Viņa Merkurs atradās kvadratūrā ar Marsu un Ascendentu, kas nodrošināja viņu ar iespaidīgu enerģiju, kaut arī politiskās situācijas precīzai analīzei viņš ne vienmēr to pareizi izmantoja. Saturna un Plutona atrašanās vieta otrajā mājā norāda uz ļoti lielu vēlmi pašapliecināties gan šaurā tuvāko radu lokā, gan arī visas valsts priekšā.

Otrās mājas pārvaldnieks piektajā mājā.

Raksturīgi tas, ka daudziem aktieriem un rakstniekiem otrās mājas pārvaldnieks atrodas piektajā mājā un viņi pelna ar radošu darbu. Šai gadījumā iedvesmai ir svarīga vieta cilvēka vērtību sistēmā. Turklāt, ja šeit tiek iejaukta Venēra, tad sabiedrisko interešu apmierinājumam piemīt īpaša loma, nosakot vērtību sistēmu. Piemēram, rakstniekam Skotam Fitcdžeraldam, Zivis bija otrās mājas virsotnē, bet Neptūns Dvīņos piektajā mājā. Viņš ne vien augstu cienīja sociālo dzīvi, bet arī izmantoja savas idejas un sapņus, kad aprakstīja to savos romānos. Kā vecāks, jūs varat sastapties ar to, ka savu vērtību sistēmu ieraudzīsiet paša bērnos. Šeit ir iespējami divi gadījumi – jūs varat to viņos pastiprināt vai arī jūs varat izjust dziļas lepnuma jūtas par dēla vai meitas panākumiem, kā tas mēdz būt, piemēram, aktieru mātēm. Ja citi horoskopa elementi to apstiprina, jūs varēsiet pelnīt naudu spekulējot.. Kā vēl viens veids nopelnīt, jums varētu kļūt investīcijas.
Aktierim Bērtam Reinoldsam Vēzis ir uz otrās mājas virsotnes, Mēness – Svaros piektajā mājā, un viņš pelnīja sev iztiku ar aktiermākslu. Mēness viņam bija gandrīz trigonā ar Ascendentu, Merkuru un Zenītu, kas solīja veiksmi un vieglu naudas pelnīšanas veidu, bet ar noteikumu, ja šos aspektus izmantos pareizi, bet tam vajadzēja iemācīties strādāt, ņemot vērā Mēness un Saturna kvinkonsu, kas no cilvēka prasa, lai tas sevi piespiež tikmēr, līdz nebūs sasniedzis emocionālo pārliecību un brīvību.
 

Atpakaļ

Seko: Facebook