Planētu harmonizācija 1.daļa
Izdevums par to kā strādāt ar planētam. Mēs noskaidrojam kādas planētas mūsu horoskopā ir problemātiskas un vēlamies tās <ārstēt> . Izdevumā tiek piedāvātas psiholoģijai tuvas metodes, izmantojot senos grieķu mītus, darbu ar sapņiem.
Darbs ir interesants arī tādēļ, ka ļauj dziļi izprast planētu arhetipus.
1.daļā aprakstīts darbs ar 7 redzamajām planētam
Fragmetns ieskatam
Un tā , tagad mēs zinam , ka Mēness simbolizē sievietes dzīves trīs posmus , un patiesībā dažreiz nakts valdnieci pielūdz kā sievieti ar trīs sejām, iemiesojot vienlaicīgi jaunavu, māti un večiņu. Sievietes dzīvē tiek izdalīti trīs periodi: pirmsmenstruālais (jaunava) , menstruālais(māte) un menopauze ( vecums) . Mēness cikli apzīmē arī trīs dzīves periodus astroloģiskajās progresijās . Mēness atgriežas izejas punktā katrus 27 gadus , tāpat kā atgriežas vietā katras 27 dienas pēc tranzīta ( tāpēc indiešu praktiskā astroloģija līdz šim izmanto 27 Mēness mājas) . No dzimšanas brīža līdz 27 gadu vecumam ilgst pirmais cikls , kas atbilst jaunavas periodam. Šajā vecumā , kad notiek pirmā Mēness Atgriešanās , lielais vairums sievietes ( un arī vīrieši) bioloģiski un arī morāli gatavi kļūt par vecākiem, bet daži no viņiem vienkārši neprātīgi to grib, un ja viņiem vēl nav bērna , no šī brīža viņi sāk par to aizdomāties.
Šeit atļaujiet izdarīt nelielu atkāpi: pirmais un visizplatītākais jautājums , ko uzdod rietumu sievietēm cilvēki no neindustriālās ( mēness) kultūras skan tā : „Cik jums ir bērnu?”. Ievērojiet, nevis „Vai jums ir bērni?”, bet : „Cik jums ir bērni?”. Ja atbildē izdzird : „Man nav bērnu”, tad viņu sejās parādās līdzjūtīgas ciešanas izteiksme par nelaimīgo, ko dievi ir sodījuši ar neauglību. Vairāk industriāli attīstītās ( saules) sabiedrībās pirmais , kā likums, ir jautājums : „Ar ko jūs nodarbojaties?”.
Otra frāze – no 27 līdz 54 gadiem – ir mātišķuma periods. Ja kāds šajā laikā audzina bērnus vai veido karjeru, vai arī rūpējas par dzīves draugu, tam vienmēr tiek veltīta milzu uzmanība. 54 gadu vecumā, otrā Mēness Atgriešanās laikā , lielais vairums vecāku palaiž bērnus pastāvīgā dzīvē , un viņiem rodas iespēja veltīt laiku savai iekšējai dzīvei , garīgai attīstībai, veltīt sevi iemīļotai nodarbībai vai vientuļnieka dzīvei. Šai laikā „uz skatuves”var parādīties mazbērni , bet attiecības ar mazbērniem bieži veidojas pilnīgi savādākas nekā ar bērniem. Kļūdami par vectētiņiem un vecmāmiņām , ļaudis tiešām kļūst par lieliskiem Viediem Vecīšiem, kuri uzmanīgi un maigi rūpējas par jaunatni, sargājot viņus tāpat kā Artemīda/Diāna no dzīves uzbrukumiem.
Mēness pārvalda Vēzi un pastiprinās Vērsī, tāpēc tie ir tā mīļākās zīmes. Tomēr plašāk skatoties uz mēness arhetipiem var ieraudzīt mēness atbilstības starp Zodiaka sešām sievišķīgām zīmēm un tām pretējām zīmēm. Nosacītas vienojošās līnijas starp šīm zemes un ūdens zīmēm veido trīs vienādus trijstūrus , veidojot Dāvida Zvaigznes attēlu vai zvaigžņu tetraedru. Iegaumējiet sekojošo:
Pretpoli Vērsis/Skorpions = Mēness-Iemīļotā -- Marss/Venēra
Pretpoli Vēzis/Mežāzis = Mēness- Māte -- Demetra/Persefona
Pretpoli Jaunava/Zivis = Mēness-Glābējs/Dieva dēla piedzimšana -- Marija/Jēzus;Izīda/Hors
Salīdzinot mēness zīmes , ar kurām izrotāti senie monumenti un zemes ainavas , var pamanīt īpašo uzmanību, kas veltīta skaitlim 19. Tieši tik daudz gadu bija nepieciešams , lai izietu lielo mēness ciklu un atkārtotos aptumsums. Brīdis, kad Mēness aptumšo Sauli un Zemes ēna aptumšo Mēnesi vienmēr bija saistīts ar godāšanu un godbijīgām bailēm. Visas zemes vēstures laikā Mēness bija laika mērs, bija saistīts ar īpašiem karmas , atmaksas , ( balva vai sods), kalpošanas likumiem , lai kas tas arī nebūtu. Un te par sevi atgādina trīs grieķu moiru figūras, trīs sieviešu ( kā tad savādāk?) laika pārvaldnieču tēlus . Cik daudz jūs gan zināt cilvēkus, kas spējīgi izstāstīt , kā un kur noveduši viņu dzīves 19 gadi ? Ko moiras gatavoja viņiem visu šo laiku? Un lai kā arī viņi necenstos pabeigt savu darbu laicīgi, fināls vienmēr būs negaidīts.