Sinastrijas 4.daļa Zodiaka zīmju saderība

                                                                        

Sinastrijas 4.daļa Zodiaka zīmju saderība. Populārā veidā aprakstīti visi zodiaka zimju varianti(vīrietis+sieviete un sieviete+vīrietis) 144+144 varianti. Piemērots plašam lasitāju lokam.
Fragments ieskatam

ZODIAKA ZĪMJU SADERĪBA

Ievads

Lai gan astroloģijā izmanto vairāku līmeņu partnerattiecību astroloģiskās tehnikas, vienmēr ir svarīgi saprast arhetipiskās īpašības. Tās iekļaujas zodiaka zīmju raksturojumos, kuri tik labi zināmi ikvienam šī izdevuma lasītājam. Izskatīsim tipisku Zodiaka zīmju pārstāvju saderību, t.i. cilvēku, kuriem Mēness, Saule, Ascendents vai vairākas planētas atrodas vienā zīmē. Tas pirmkārt attiecas uz Merkura, Veneras, Marsa izvietojumiem zodiaka zīmē. Piemēram: ja Jums ir Merkurs un Venera Dvīņu zīmē, Jūs iegūsiet no šī izdevuma vērtīgu informāciju par attiecībām ar, teiksim, kādu, kuram Merkurs un Venera vai citas planētas ir Vēža zīmē. To, kura zodiaka zīmes visvairāk ietekme Jūs, viegli variet aprēķināt, izmantojot A.Rača Astro Live Style aprēķinu. Iespējamās savienības apkopotas pēc principa, kas atspoguļo, kā vienas zīmes vīrietis sader kopā ar dažādu zīmju sievietēm. Pielieciet klāt nedaudz izdomas, un Jūs bez pūlēm spēsiet papildināt daudz ko no savas pieredzes un astroloģiskām zināšanām. Izdevumā īsi un vienkārši atspoguļotas raksturīgas izpausmes pārī, kura satiktos tipiski zodiaka zīmju pārstāvji.
VĒRSIS + ŪDENSVĪRS – laulībā tie ir viens otru izslēdzoši jēdzieni (brīva, neatkarīga, ekstravaganta sieviete, kas pirmām kārtām ciena personību, un Vērsis, kas neciena cilvēkus, īpaši sievietes). Smaga savienība, ar savstarpējiem aizvainojumiem. Seksuālās attiecības neapmierina partnerus, bet reizēm tos satur emociju uzliesmojumi, kad Vērsis ir atklāts un emocionāls. Ūdensvīra sieviete novērtē viņā šos uzliesmojumus. Pretējā gadījumā viņa var psiholoģiski noslēgties un būt auksta. Vērsis ilgi „iešūpojas”, viņš nesaprot pēkšņās un vētrainās pārejas no aukstuma uz emocionalitāti. Turpretī Ūdensvīrs ir gaisa zīme, cilvēkam emocijas ilgi mainās iekšpusē, viņš nobriest, pēc tam uzreiz rodas it kā cita seja, taču Vērsis nesaprot paradoksus. Šāda savienība reti ir dzīvotspējīga, tajā pastāvīgi valda protesti, konflikti, vētras un atsvešināšanās.

Atpakaļ

Seko: Facebook