Mūsdienu astrologa prakse

                             

Darbs par musdienu astroloģijas vietu rietumu kultūrā.Izdevumā  daudz fragmentu no slavenu astrologu izteikumiem par astroloģiju un psiholoģiju. Piemērots profesionāliem astrologiem un tiem, kuri vēlas par tādiem kļūt. Labi padomi no prakses!

Fragments ieskatam:
 

Apzināti vai neapzināti katrā dvēselē, kas taisās kļūt par astrologu, eksistē pārliecība, ka astrologa apgalvojumiem ir kosmiskais spēks. Pat ja ārēji cilvēki ir skeptiski (teiksim, klients – Mežāzis ar 7 planētām Jaunavā!), viņi tik un tā nebūtu šeit, ja kaut kur viņiem dziļi iekšā nebūtu sajūtas, ka „tas, ko saka šis astrologs, var būt manas dzīves patiesība. Iespējams, ka kosmiskā patiesība.”
Rodas jautājums: kam no mums ir tas, kas nepieciešams kosmosa interpretācijai? Tas patiešām, ir tas, ko mēs darām – interpretējam kosmosu. Mēs interpretējam saules sistēmas stāvokli, atspoguļotu cilvēka dzīvē. Tas ir dziļš uzdevums. Es pat teiktu, ka tas atnes cilvēkam noteiktu pazemību un apziņu, ka mums jāapzinās savas robežas.
Konsultējot citu cilvēku par viņa dziļākajām vajadzībām, jūtām un centieniem, jums ir darīšana ar kaut ko svētītu. Jums ir ne tikai darīšana ar objektu, lai uzpūstu savu ego. Jums nav darīšana ar to, ar ko var apieties kā ar mālu un slikti izturēties. Tā ir svētīta sadarbība. Un jums jāapzinās, ka varat interpretēt kosmosu, un, sekojoši, cilvēka dzīve ir tikai līdz augstākajam savas apziņas līmenim. Šim cilvēkam var būt daudz augstāks apziņas līmenis nekā jums, vai daudz augstākas tieksmes. Jums jāatstāj telpa savai neziņai!
Piemēram, noteikts Neptūna faktors kādā kartē var būt kā pašapmāns, bet tas arī var būt spēcīgs garīgais veltījums vai idealizācija. Tas var būt gan viens, gan otrs! Tā kā jums jāatstāj telpa minētajam cilvēkam. Jūs nevarat vienkārši teikt: „Tas ir pašapmāns”. Jums var būt nezināmas cilvēka tieksmes dziļākajā līmenī. Tā kā, kā saka homeopātijā, „galvenais – nekaitēt”. Ļaujiet cilvēkiem būt tādiem, kādi viņi ir. To ir grūti izdarīt, īpaši kad daudzi no viņiem spēlē spēles ar jums, kad viņi neatklājas jums. Tā kā, ja jūs atļaujat viņiem būt tādiem, kādi viņi ir, un nekas nenotiek, jūs abi klusējat un jūtaties neērti. Bet tieši šeit jūs nonākat pie konsultēšanas mākslas – kā kaut ko atmodināt un ieklausīties.
 

Atpakaļ

Seko: Facebook