Sinastrijas. 1.daļa

                                                             

Planētu nozīme salīdzinot divus partneru horoskopus. Svarīgākie akcenti, pieredzējuša profesionāļa ieteikumi. Īpaši detalizēti aprakstīta Saturna aspektu ietekme.

Fragments ieskatam

Venēra-Marss un Romantika

Es pievērsīšu galveno uzmanību Venēras un Marsa nozīmei zīmēs un elementos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis ir vispārējs pārskats un aspekti, leņķiskie novietojumi un tranzīti var samazināt vai izmainīt aprakstu būtību.

Venēra attēlo pievilcības un apmierinātības līmeņus. Venēra, - mīlas Dieviete, nebija sevišķi agresīva un tā pārstāv seksuālā pāra pasīvo pusi. Marss ir cilvēka pašpārliecinātība un agresivitāte un netiek uzskatīts par pasīvu neatkarīgi no tā, kurā zīmē tas atrodas. Ir dažas zīmes, kurās Marsu uzskata par diezgan pasīvu, bet tas vienalga ir pasīvi agresīvs.

Kad Venēra vai Marss ir Uguns zīmē – medības ir vissvarīgākais, īpaši Marsa gadījumā. Cilvēks, kuram Venēra vai Marss ir Aunā, bieži zaudē interesi, kad medības ir galā. Tā cilvēka uzdevums, kuram patīk indivīds ar Venēru vai Marsu Uguns zīmē, ir likt medībām turpināties. Jums jāspēlē spēle, neļaujot sevi noķert. Viņi turēsies jums līdzās tik ilgi, kamēr neļausiet sevi noķert un, ja viņiem tas izdosies, viņi tūdaļ atkal uzsāks skrējienu. Ir daudz dažādu veidu, kā to darīt un tas nebūt nenozīmē, ka jābūt vēsiem un attālinātiem. Tas nav īpaši patīkami cilvēkam ar Venēru vai Marsu Uguns zīmē.

No visām Uguns zīmēm, Aunā mednieka, vai mednieces instinkts ir visizteiktākais. Venēru Aunā uzskata par sliktu novietojumu, bet neesmu par to droša. Cilvēks ar Venēru Aunā var pievērst vairāk uzmanības attiecību apliecināšanās pusei. Venērai jebkurā no Uguns zīmēm, vienalga vai sievietei vai vīrietim, ir mazāka iespējamība būt pasīvai. Auns ir tieša Uguns enerģija no ugunīga vulkāna.

Virzoties tālāk pa triādi, ir lielāka izsmalcinātība. Ar Lauvu jābūt kaut kādiem sociāliem kontaktiem. Venēra ne tikai parāda, kā mēs pasniedzam sevi, kā sociālus vai pievilcīgus cilvēkus, bet arī parāda, kas mums patīk partnerī vai īstermiņa attiecībās. Un uguns zīmēm nekas nav pret īstermiņa attiecībām. Ja Venēra vai Marss ir Lauvā, tad partnera pievilcībai ir ārkārtīgi liela nozīme. Viņi vēlas, lai viņu draugi apbrīno un uzskata par pievilcīgiem viņu partnerus. Lai justos droši, viņiem visu laiku nepieciešams ārējs atbalsts viņu viedoklim. Auni nesatraucas, ko kāds domās par to, kas viņi ir, kurp viņi iet un kas viņiem patīk. Lauva, tādēļ ka ir izsmalcinātāks, ļoti satraucas par to, ko citi domā par viņa partneri.

Strēlnieks ir visizsmalcinātākais no Uguns zīmēm. Visu Uguns zīmju Venēras un Marsa novietojums ir pakaļdzīšanās. Auns ir vistiešākais, Lauvas pieeja būs vīns un pusdienas. Strēlnieks valdzinās jūs ar savu inteliģenci. Cilvēki, kuru personiskās planētas ir Strēlniekā, ir muļķošanas meistari. Viņi stāstīs jums visādus fascinējošus stāstus, kuri izrādīsies muļķības. Ejot tālāk pa elementu triādēm, rodas problēma: kļūstot atšķirīgāki tie kļūst noteiktāki par to, kas ir valdzinošs vai apmierinošs. Īpaši Venērai Strēlniekā, pamata problēma ir tāda, ka tuvumā nav neviena, kam izrādīt pieķeršanos, vai no kā saņemt pieķeršanos, kas būtu (vēlētos labāku izteicienu) pietiekami filozofiski. Partnerim bieži nesakrīt intereses ar cilvēku, kura Venēra ir Strēlniekā. Tādēļ tas nozīmē, ka ir vairāk nekā vienas Venēras tipa attiecības. Venērai Strēlniekā var būt vairāk kā vienas attiecības. Kopumā Uguns zīmēm patīk pārmākt ar savu brīnišķīgumu. Bieži tam ir stiprs fiziskais komponents un pieskaņa.

Gaisa zīmes daudz vairāk pievērš uzmanību tam, kā tās runā ar jums, izrādot savu interesi par jums sociālos un verbālos kontaktos. Dvīņi, būdami Gaisa zīme, ir arī viena no mutablajām zīmēm. Bieži grāmatās lasāms, ka cilvēki, kuriem Venēra vai Marss ir Dvīņos ir nepastāvīgi. Tas izveido veselu shēmu cilvēka galvā, un vienalga jūs nekavējoties domājat, ka tas nozīmē, ka viņi flirtē. Varbūt tā tas izskatās, bet tas nebūt noteikti nenozīmē, ka viņi to vēlas darīt. Tādēļ, ka tā ir Gaisa zīme, šie cilvēki daudz vairāk ir ieinteresēti informācijas apmaiņā cilvēku starpā. Viņi vēlas zināt, kas notiek, kas jauns un par ko jūs domājat. Kad viņi dodas uz pasākumiem un runājas ar cilvēkiem, viņu pašreizējais partneris var justies bēdīgs. Dvīņi ir īpaši apburoša zīme un viņiem ir ļoti viegli būt apburošiem. Šķiet, ka viņi flirtē, bet patiesībā viņi tikai noskaidro, kas notiek. Viņi bieži noies no skatuves ar to pašu cilvēku, ar kuru ieradās uz pasākumu. Katru reizi, kad viņi dodas uz pasākumu, viņi to nebeidz ar kādu citu. Ir svarīgi, lai cilvēks, kuram Venēra vai Marss ir gaisa zīmē, paliktu intelektuāli ieinteresēts un Dvīņi interesējas par absolūti visu. Tam nav nozīmes: jūs varat runāt par akciju tirgu vienu dienu un par atombumbām citu. Visa veida informācija ir pieņemama.
Ar Svariem ir drusku citādi, jo viņiem patīk baumot. Tā kā šī zīme ir saistīta ar citiem cilvēkiem, informācija, kas tiem ir svarīga attiecas uz citu cilvēku aktivitātēm. Viņi labāk izvēlas nezināt, kas notiek pasaulē, jo viss, kas notiek pasaulē ir briesmīgi. Tas nav jauki, un virspusēji Svariem jābūt jaukiem. Ja nav informācijas un komunikācijas kvalitātes, Gaisa zīmes jutīsies apkrāptas. Ja viņi uz jums dusmojas, viņi ar jums nesarunāsies. Ja jūs viņiem kaut ko jautāsiet, viņi atbildēs ar „jā” vai „nē”, bet neko vairāk neteiks. Interesanti, ka tas vairāk šādi ir Svaru novietojumam nekā Dvīņu vai Ūdensvīra novietojumam. Svari ir attiecību un interaktivitātes zīme. Tie ir pakāpi augstāk pa spirāli Gaisa triādē un tas piedod noteiktu estētisko kvalitāti to dabai. Jūs atradīsiet daudzus cilvēkus ar Venēru vai Marsu Svaros, kas romantiski vai seksuāli ir ieinteresēti cilvēkos, kuriem ir sakars ar mākslu. Šiem novietojumiem nav obligāti nepieciešams fiziskais skaistums, kā Lauvas gadījumā, bet tāpat tie visdrīzāk neiesaistīsies attiecībās ar kādu, kurš ir acīmredzami neglīts.

Venērai un Marsam Ūdensvīrā ir īpaša reputācija, jo Ūdensvīri ir gadsimtiem pārliecinājuši cilvēkus par savu ekscentriskumu. Mēs automātiski, pieņemam, ka cilvēkiem ar Marsu un Venēru Ūdensvīrā ir tieksme uz dažādiem netradicionāliem seksa veidiem. Patiesībā tas ir atkarīgs no tā cilvēka, ar novietojumu Ūdensvīrā, izcelsmes. Ja viņš nācis no relatīvi vidējās klases vai vienkāršas ģimenes, tad viņam nebūs tieksmes uz dažādām perversām lietām, kas parādās avīzēs. Viņus pastāvīgi piesaista cilvēki ar citādu izcelsmi nekā viņiem pašiem. Lai kāda būtu viņu izcelšanās, Ūdensvīri nevēlas, lai viņiem būtu ar to kāds sakars. Tieši tajā slēpjas pievilcība un tieši tur arī ir attiecību problēma. Divi cilvēki, kas iesaistās attiecībās, sāk ar dažādiem pieņēmumiem un pievilcība palielinās tieši atšķirību dēļ. Sākot dzīvot kopā, tas var radīt problēmas. Viņiem nāksies pārbaudīt, vai viņu cilvēciskā daba saglabāsies situācijā viens pret vienu, un bieži tā nav.

Ūdensvīrs ir fiksētā zīme, un lai gan tam nepārprotami patīk brīvība un individualitāte, tas ir attiecībā pret sevi pašu, nevis pret partneri. Viņi var būt greizsirdīgi un privātīpašnieciski, gluži tāpat kā citas fiksētās zīmes. Bet tādēļ, ka Ūdensvīrs ir Gaisa zīme, tie iegulda daudz, lai nebūtu atklājams, ka tā ir patiesība. Ja viņiem ir kādas aizdomas par savu partneri, viņi kļūs greizsirdīgi, viņiem tas nepatiks un viņi nevēlēsies ne ar vienu par to runāt. Ja aizskarsiet šo tematu, viņi to neapspriedīs. Ir divi veidi, kā parādās Ūdensvīra daba. Viens veids ir liels sprādziens un aiziešana un otrs veids ir griezt zobus par to. Var būt nepieciešamas vairākas nedēļas, iekams viņi ar jums atkal sarunāsies. Šī lieta visām fiksētajām zīmēm var turpināties gadiem. Atcerieties to, neskatoties uz to, ka jums ir stāstīts par to, cik ļoti cilvēciski ir Ūdensvīri un kā tie mīl brīvību. Viņi meklē brīvību sev, bet tā ne vienmēr ir divvirzienu iela!
 

Atpakaļ

Seko: Facebook