Sinastrijas. 3.daļa. Aspekti starp vīrieša un sievietes kartēm

                                                                


Šajā izdevuma sīki aprakstīti visu planētu visa veida aspekti starp sievietes un vīrieša planētām. Dziļi izskaidrots psihologiskais un karmiskais iemesls, kādēļ šie cilvēki ir satikušies un pie kā tiem jāstrādā. Labākais zināmais izdevums pasaulē par sinastriju tēmu.

Fragments ieskatam

Veneras kvadrāts ar Veneru
Šeit vīrietis identificējas ar sievieti, bet viņa partnerī saskata tikai vēl vienu sievišķības izpausmi. Zemapziņas līmenī viņš var izjust neveiksmes sajūtu, jo viņa centieni izveidot saikni ar partneri šķiet pārlieku centīgi. Kā rezultātā šis aspekts rada grūtības ilgstošām attiecībām. Vīrietim jāiemācās atkāpties, ja viņš vēlās atturēt sevi no valdonīguma mīlestībā.
 

Vīrieša Veneras kvadrāts ar sievietes Marsu
Gan vīrietis, gan sieviete izjūt lomu maiņu, jo viņiem raksturīgs spēlēt vienam otru, tādējādi cenšoties nodibināt kontaktu viens ar otru, atklājot neapzinātas vajadzības. Vīrietim, cenšoties izpausties caur sievieti ar savu enerģisko dabu, jāsaskaras ar savu paša pasivitāti. Tā kā viņš redz, ka partneri pievelk viņa maigums, viņam varbūt ir grūti saprast, ka viņa caur viņu vēlas sasniegt pati savu sievišķību. Kaut arī šis aspekts rada seksuālu pievilkšanos, abiem partneriem nepieciešams vienam otru saprast, ja attiecībām lemts saglabāties.
 

Sievietes Veneras kvadrāts ar vīrieša Marsu
Pateicoties spēcīgam seksuālam magnētismam šīs var būt kaislīgas un intensīvas attiecības. Sievietes instinkti var izsaukt „neapstrādātus” vīrieša instinktus. Tā kā abi partneri kontaktējas zemākajā līmenī, attiecībām, visticamāk, trūkst cilvēciskās uzmanības. Katrs redz iespēju remdēt savas seksuālās tieksmes, bet var nebūt kontaktā ar civilizētām pieklājības normām, kā rezultātā attiecībām var pietrūkt iekšējās morāles vai standartu, kas nepieciešami, lai katrs indivīds varētu otrā saskatīt personību.
 

Vīrieša Veneras kvadrāts ar sievietes Jupiteru
Vīrietis saskaras ar atvērtu un ekspansīvu sievietes dabu. Viņš var censties viņas prātu piepildīt ar savu mīlestību, bet partneres iekšējā brīvības sajūta un tieksme pēc apziņas atvērtības var kaitināt viņa pašmīlīgo dabu. Viņa var sevi saskatīt partnerī, bet nespēj atklāt to sievišķību, kuru tik ļoti meklē, kā rezultātā var bēgt no vēlamās mīlestības vai izjust vilšanos. Atsakoties no savas brīvības, viņa varēs atrast savu sievišķību, tomēr tanī pat laikā zaudēs neatkarīgo uztveri, kas veido viņu par personību. Tādējādi šis aspekts rada personisko dilemmu, kas apgrūtina ilgstošas attiecības.
 

Sievietes Veneras kvadrāts ar Jupiteru
Šis aspekts sievietei liek justies nepārliecinātai. Cerot saņemt mīlestību, viņa var atklāt, ka vīrieša ekspansīvā daba meklē dzīvē ko vairāk kā tikai attiecības viens pret viens. Kad viņa cenšas sniegt mīlestību un pieķeršanos, viņa identificēšanās ar filozofiskām nostājām un tālām idejām var kļūt par pastāvīgu aizkaitināmības iemeslu. Nepareizi izprotot viņas nolūkus, vīrietis var censties to pārsteigt ar zināšanām vai cēlsirdīgu, bruņniecisku attieksmi, bet nesniedzot mīlestību un maigumu, ko viņa gaida. Ja vīrietis ir gatavs atteikties no sava izpratnes troņa, viņš var sākt uztvert visu, ko partnere cenšas viņam pateikt.
 

Vīrieša Veneras kvadrāts ar sievietes Saturnu
Pieredzes karmiskā mijiedarbība var būt par iemeslu abu attīstībai. Vīrieti, savas zemapziņas līmenī neapzināti spēlējošs sievietes lomu, partnerē redz sava tēva valdonīgo nostāju. Tā kā sieviete apspiež viņa estētisko jūtību, viņš simboliski vēlreiz pārdzīvo mīlestības jūtas, kuras dāvājis tēvam – jūtas, kas, visdrīzāk, tika uztvertas tikai ar vēsumu. Tanī pat laikā sieviete var sevi sajust kā tēva lomas atveidotāju, lai palīdzētu nobriest vīrieša apziņai. Sieviete vēlas, lai viņš uzņemtos vairāk atbildības, nevis tikai koncentrētos uz skaisto un estētisko, kas neapzināti viņā izraisa vilšanos. Viņa, visticamāk, labprātāk izvēlētos šajās attiecībās spēlēt sievietes lomu, ja vien vīrietis viņu pārspētu ar savu spēku. Abiem partneriem jāizjūt smagas karmiskas mācības. Aizkaitināmība, vilšanas, jūtu bloķēšana un atkarības sajūta var būt par galvenajiem faktoriem attiecībās, kas tās veido līdzīgas leģendārajam Gordija mezglam.
 

Sievietes Veneras kvadrāts ar vīrieša Saturnu
Šeit sieviete būvē sev ceļu, izmantojot zemapziņas līmeņa problēmas, kuras viņa vēl joprojām nav atrisinājusi ar savu tēvu. Viņa var ieņemt meitas lomu un, caur attiecībām ar savu partneri, censties simboliski attaisnot sava tēva liktās cerības, attiecībā pret viņu. Vīrietis, tā vietā lai ar partneri kontaktētos vienā līmenī, tendēts nenovērtēt viņas īpašības, kuras vēlas mainīt un pārveidot, lai viņa atbilstu viņa saturniskajam standartam. Karma, kas ieslēgta šajā aspektā, izpaužas tādējādi, ka katram no partneriem jāiemācās saskatīt otrā cilvēkā indivīdu, neatkarīgi no spēlētās lomas, kā arī palīdzēt viens otram atrisināt pagātnes problēmas. Šis aspekts ir ļoti grūts, bet daļēji neieciešams tiem cilvēkiem, kam šāda veida pieredze vajadzīga kā daļa no viņu personības attīstības.
 

Vīrieša Veneras kvadrāts ar sievietes Urānu

Šim aspektam raksturīga spontāna pieķeršanās, kam parasti seko ļoti nemierīgas attiecības. Vīrietis cenšas noturēt sievieti, atspoguļojot tās sievišķo dabu, kuru, kā viņam šķiet, viņa meklē, jo viņa cīnās par savu psihisko telpu, kā rezultātā attiecībām raksturīga vienlaicīgi pievilkšanās un atgrūšanās. Abu partneru nepārliecinātība var būt akcentēta ar šī aspekta nepastāvību un nenoturību. Attiecībām var piemist spēja bez jelkāda redzama iemesla izvērsties vētrā.
 

Sievietes Veneras kvadrāts ar vīrieša Urānu

Spēcīgā magnētiskā pievilkšanās rada stimulu attiecībām. Sievietes instinkti, kas vērsti uz to, lai mierinātu, sildītu un, iespējams, valdītu pār vīrieti, krustojas ar vīrieša individualitātes un neatkarības garu. Viņš partneri skata kā vienu no saviem mērķiem, bet, kad beidzot viņu sasniedz, sāk uztraukties par personiskās brīvības idealizēšanu. Tādējādi no vīrieša puses jaušama bezkaislīga attālas apbrīnas sajūta, kuru viņš pats līdz galam neizprot.
 

Vīrieša Veneras kvadrāts ar sievietes Neptūnu
Vīrietis caur savu personīgo sievišķo būtību cenšas atrast savu sapni. Tanī pat laikā, lai skatītu sievieti tādu, kāda tā patiesībā ir, vīrietis viņš redz tikai paša ilūziju un īpašību kopumu. Sieviete caur savu partneri var izprast savu sievišķo būtību, tomēr nejūt šajās attiecībās zemi zem kājām. Kaut arī abiem partneriem piemīt jūtīgums, līdzcietība un maigums, saspringumu rada tas ka neviens no viņiem nezina savu patieso būtību, individualitāti. Attiecībām var pietrūkt intelekta klātbūtnes, kas prātu varētu nolikt pāri jūtām.
 

Sievietes Veneras kvadrāts ar vīrieša Neptūnu
Šis aspekts attiecībām visdrīzāk piedod depresīvu pieskaņu. Sieviete cenšas ieraudzīt visu to, ko viņa idealizē vīrietī. Viņš viņu intriģē ar savas personības radīto priekšstatu, kas beigu beigās aizēno un slēpj viņa īsto raksturu. Jo uzņēmīgāka viņa ir pret vīrieša noslēpumainību un valdzinājumu, jo ātrāk zaudē pati savu „sievietes” koncepciju. Jūtīgums, ķircināšana un magnētisko spēku pārbaude var slēpt patiesu mīlestību, kuru abi tā meklē. Šaubu elements, kas raksturīgs šīm attiecībām, liedz sievietei pilnībā uzticēties vīrietim, kaut arī viņa nepārtraukti pakļaujas viņa magnētiskajai noslēpumainībai.
 

Vīrieša Veneras kvadrāts ar sievietes Plūtonu
Maigajai, sievišķīgajai vīrieša dabai var tikt mests raupjo un neapzināto sievietes impulsu izaicinājums. Sieviete var radīt draudus viņa stabilitātes un pašpārliecinātības sajūtai, jo tā apgāž partnera vērtības – tās pašas lietas, kas, viņaprāt, varētu mīkstināt viņas attieksmi pret viņu. Jo vairāk viņš reaģē uz savu anima veidolu, jo vairāk izjūt pazemojumu. Kaut arī šis aspekts pastiprina seksuālo pievilkšanos, vīrietim tas vairāk saistās ar pārāk lielu savstarpēju trīšanos, lai šajās attiecībās viņš justos pietiekami komfortabli. Tomēr, pateicoties savam partnerim, sieviete var transformēties, iemācoties mazināt savu raupjo attieksmi, kļūstot mazāk mainīga, bet vairāk piemēroties spējīga.
 

Sievietes Veneras kvadrāts ar vīrieša Plūtonu
Sieviete izjūt viss, ko vīrietis sevī nespēj saskatīt. Kamēr vīrietis sievieti skata viņas patiesajā lomā, viņa redz to iekšējo uztveri, kas ietekmē viņa apziņu. Tanī pat laikā viņai var būt ļoti grūti tikt galā ar šīm attiecībām, jo viņa intensitāte izsit viņu no līdzsvara. Jo vairāk viņa cenšas viņam palīdzēt transformēties, jo vairāk sagrauj savas pagātnes paliekas. Šī aspekta ietekmē var notikt garīgā attīstība, bet nekārtības un pagriezieni, kas to izraisa, var būt pārāk smagi ilgstošām attiecībām vai laulībai.
 

Atpakaļ

Seko: Facebook