Horoskopa interpretācija

                                                               

Pieredzējušas amerikāņu astroloģes ieteikumi horoskopa dziļā un efektīvā interpretācijā. padomi konsultējiošam astrologam un ikvienam, kurš vēlas saprast kas visupirms ir jāapskata dzimšanas horoskopā.

Fragments ieskatam

Retrogrādās planētas

Retrogrādas planētas padara cilvēku subjektīvāku, planētas nozīme ir vērsta vairāk uz iekšieni. Esmu atklājusi, ka tai ir daudz tādu pašu īpašību, kā planētai divpadsmitajā mājā. Divpadsmit māju sauc par sevis atraisīšanas māju. Tas ir jūsu skapis; visu ar ko nevēlaties saskarties jūs iemetat divpadsmitajā mājā, aizslēdzat durvis un izliekaties, ka tā nemaz nav. Tad tas sāk satraukt un tirdīt, jo ja jūsu kartē ir kaut kas, ko jūs nelietojat, tad tā enerģija kļūst neapmierināta. Tas sāk radīt jums problēmas. Tā kā jūs esat aizcirtuši un aizslēguši durvis, jūs sakāt, ka tas neeksistē, tādēļ tas uzradīsies un liks sevi manīt tiešām savādos un dīvainos veidos. Tādēļ tā ir sevis atraisīšanas māja. Retrogrādas planētas rada līdzīgu reakciju, jūs nevis ar nodomu noliekat tās patālāk un aizslēdzat durvis, bet tās ir tik subjektīvas, ka jūs neredzat, kas patiesībā ar tām notiek. Tas ir svarīgāk, ja retrogrādās planētas ir Merkurs, Venera vai Marss, jo šīs ir vispersoniskākās planētas. Urans Neptūns un Plutons var būt retrogrādas mēnešiem un mēnešiem ilgi, tādēļ daudzi cilvēki ir dzimuši ar tām retrogrādām. Tomēr, tās var būt nozīmīgas, jo, kā jau iepriekš teicu, tās ir vadošas planētas un jūs visdrīzāk nevarat tās kontrolēt.

Mana ezoteriskā interpretācija jebkādai retrogrādai planētai ir, ka jūs esat iepriekš izpildījuši šo numuru un darīsiet to atkal. Ja retrogrādā planēta iet tieši jūsu dzīvē, cerams, tas nozīmē jūs apgūsiet principu. Jūs nevarat šo pielietot, ja esat dzimis ar retrogrādu Merkūru, jo tā nāks tieši, ja dzīvosiet līdz divdesmit piecu gadu vecumam, bet tas ir taisnība attiecībā uz citām planētām. Manuprāt, tādēļ, ka retrogrādās planētas vērstas uz iekšpusi, tās ilgtermiņā ir daudz spēcīgākas nekā tiešās planētas.

Stacionārās planētas

Ja runājam par planētu kustību, visspēcīgākā no visām ir stacionārā. Esmu lasījusi – ja redzat stacionāru planētu, ignorējat to. Tas ir smieklīgi. Viss visums ir plūsmas, pārmaiņu un kustības stāvoklī un šī lieta jūsu kartē nekustas! Jūs saprotat cik neparasti tas ir, kad aptverat ka viss visums ir izmaiņu un kustības stāvoklī. Tādēļ es domāju, ka stacionārai atpakaļejošai vai tiešai planētai ir ārkārtīgi liela nozīme cilvēka dzīvē.

Ieslēgšana

Ieslēgtās zīmes. Bostonas tuvumā šķiet, ka ikviens lieto vienādmāju sistēmu. Te mēs nonākam pie problēmas ar māju sistēmu. Gadiem esmu lietojusi Placidus un nebiju ar to īsti apmierināta. Es atzīstu, ka vienādmājas strādā, bet es atzīstu arī, ka pārtveršana strādā. Ja lietoja vienādmājas, jums nebūs pārtveršanas. Pašreiz es lietoju Koch, un esmu vairāk apmierināta nekā ar Placidus, bet tās abas strādā.
Reizēm Placidus sistēmā divas zīmes tiek ieslēgtas, un Koch sistēmā divas citas zīmes tiek ieslēgtas, kas kopā sastāda četras. Ir iespējams lietot abas sistēmas interpretējot cilvēka karti, bet tas padarītu visu ļoti komplicētu. Tādēļ izvērtējiet māju sistēmas jūsu kartei un izvēlieties kura jums strādā vislabāk. Tieši šo sistēmu jums ir jālieto.
Ieslēgšana man nozīmē vienkārši to, kas, kā redzams grāmatās, tiek noklusēts. Tas ir noglabāts dziļi jūsos. Ir līdzība starp ieslēgtām planētām un retrogrādām planētām. Tās bieži vairāk strādā mājā, kuru pārvalda, nevis mājā, kurā atrodas. Tas nenozīmē, ka viņas nestrādā mājā, kurā atrodas, bet, ieslēgtas planētas gadījumā, jūs varat netikt tai klāt. Tās enerģija darbosies mājā, ko tā pārvalda, jo tā ir ieslodzīta mājā, kurā tā parādās
Tāpat personības kontekstā es jūtu, ka ja jums ir ieslēgtās zīmes, tas nozīmē, ka jūs neesat saskaņā ar šīs zīmes vibrācijām jūsos. Visiem ir visas divpadsmit zīmes viņu kartē, neskatoties uz to vai planētas tajās atrodas, vai nē. Ja jums ir ieslēgtās zīmes, tas var būt par iemeslu problēmām saskarsmē ar cilvēkiem, kuru kartēs šīs zīmes ir svarīgas (Saule, Mēness, ASC, stellium), tādēļ, ka jūs neintegrējat šīs zīmes patieso būtību. Tas nenozīmē, ka jūs nevarat, ja jums ir ieslēgta planēta, pievērsties mājai, ko šī planēta pārvalda. Tad var būt vieglāk to interpretēt.
Interesanti, ka ieslēgtajām planētām ir tendence samazināt problēmas saskarsmē ar cilvēkiem, kuriem attiecīgās zīmes ir spēcīgas. Ja jums ir ieslēgtas zīmes bez planētām tajās, jums būs vairāk problēmu saskarsmē ar cilvēkiem, kuriem ir planētas šajās zīmēs. Kad jums ir planētas ieslēgtajās zīmēs, tur ir kaut kas stiprāks, tādēļ ir mazliet vienkāršāk saskarsmē ar cilvēkiem, kas atbilst zīmēm, kurās jums ir planētas.
Ja jums ir ieslēgti spīdekļi, ir ļoti sarežģīti. Es zinu cilvēkus, kam ir ieslēgta Saule, kam ir lielas problēmas, pirmkārt, jau, lai saprastu, ko viņi vēlas dzīvē, otrkārt, lai pie tā tiktu, jo tos visu laiku kaut kas aiztur. Nav tādas lietas, kā retrogrāda Saule, bet ieslēgtu Sauli var uzskatīt par tās analoģiju. ASC, Mēness un MC būs vairāk izteikti tāda cilvēka personībā, kam ir ieslēgta Saule, tādēļ, ka Saule ir apslēpta. Šo pašu principu var attiecināt uz Mēnesi.

Kritiskie grādi

Kritiskie grādi ir punkts, kurā tranzīta Mēness ieiet Lunārajās mājās. Es uzskatu, ka jebkuras zīmes 0˚ un 29˚ ir sarežģīti. Ja kartē uzsvērti 29˚ tas ir tā it kā jūs visu laiku mēģinātu tikt pāri virsotnei un vienalga vai jums izdodas vai nē, jūs neticat, ka ir izdevies. Ja ir uzsvērti 0˚ jūs redzat ainavu sev priekšā, jo jūs esat tikuši pāri virsotnei, bet ir sajūta ka jums vēl jācīnās ar to, kas notika pirms tikāt pāri virsotnei, tādēļ tas arī ir sarežģīti. Visumā esmu atradusi citus klasiskus kritiskos grādus uzsvērtus to cilvēku kartēs, kas ir ļoti jūtīgi. Viņi vienmēr sajūt visu, kas notiek apkārt un parasti sagaida kādas problēmas, tādēļ ja jūsu kartē ir uzsvērti kritiskie grādi, sevišķi personiskajiem punktiem un personiskajām planētām, es jūs sauktu par personu, kas orientēta uz krīzēm.
 

 

Atpakaļ

Seko: Facebook