Aspektu konfigurācija Likteņa Pirksts

 Aspektu konfigurācija Likteņa Pirksts

Izdevumā aprakstīti aspektu konfigurāciju Likteņa Pirksts un Velna Pirksts izpausmes. Likteņa pirksts veidojas no sekstila(60grādi) un diviem kvinkonsiem(150 grādi). Velna Pirksts veidojas no Kvadrata(90 grādi) un dieviem pusotrkvadrātiem (135 grādi). Dziļa psiholoģiska analīze palīdzēs labāk saprast cēloņus, izpausmes un risinājumus.

Fragments ieskatam


Bieži vien cilvēka mūža otra puse ar likteņa pirkstu horoskopā pašos pamatos ir atšķirīga no pirmās. Parasti tā nav apzināta izvēle, bet neparedzētu gadījumu rezultātā, pilnīgi izmainot dzīves pozīciju.
Daudzi likteņa pirksta cilvēki atraduši, kā viņi domā, savu miera ostu. Viņi stāsta, ka pirmā dzīves daļa pagāja nepārtrauktos meklējumos, viņi nodarbojās ar visdažādākajām lietām, strādāja visdažādākajās jomās, mācījās visdažādākajās mācību iestādēs ( nevienu nebeidzot). Otrajā dzīves daļā viņu dzīves pieredze, kuru tie guva iepriekšējās, ne pie kāda rezultāta nenovedušās nodarbēs, par izbrīnu viņiem pašiem, kļuva pieprasītas, pielietotas un integrētas. It kā caur šo mētāšanos būtu bijis izvilkts kāds neredzams pavediens, zemapziņā vadošs pa pareizo ceļu. Tomēr, nostājoties uz šī ceļa, cilvēkam ar likteņa pirkstu jāpiesargājas no likteņa pirksta negatīvās izpausmes – sevis žēlošanas un bezdarbības – citādi dzīves tecējums patiesi iegrozīsies smags.
Pateicoties tieši pastāvīgai tieksmei pēc meklējumiem likteņa pirksts spēj cilvēku darīt neparasti radošu. Lūk, kāpēc cilvēki ar likteņa pirkstiem ienes svaigas idejas un daudzējādā ziņa iet savam laikam pa priekšu. Tomēr viņi arī bieži sastopas ar apkārtējo nesapratni, it sevišķi savas dzīves pirmajā pusē. Otrā dzīves pusē viss mainās. Esmu satikusi cilvēkus ar likteņa pirkstiem, kuri dzīves laikā kardināli izmainījuši draugu loku, sarāvuši attiecības ar daudziem radiniekiem, un galarezultātā noformējuši pavisam jaunu vidi, kurā jūtas brīnišķīgi. Beigu beigās, cilvēki ar likteņa pirkstu horoskopā, var nokļūt situācijā, kurā viņus sapratīs, atzīs viņu īpašības, taču pie nosacījuma, ka viņi paši aktīvi tajā piedalīsies. Likteņa pirksts neko nedot par velti, tas piespiež jūs pašus veidot savu dzīvi.
Ja pievēršamies pazīstamu cilvēku horoskopiem, kuriem ir likteņa pirksts, mēs ieraudzīsim, ka tieši tas padarīja tos slavenus. Piemēram, Junga horoskopā Jupiters, Plūtons un Marss veido likteņa pirkstu. Jupiters pārstāv medicīnu ( un reliģiju), Plūtons – psiholoģiju, bet Marss norāda uz neapturamu mērķtiecību un enerģiju. Kolosāla pašapziņa, kuru arī simbolizē šīs planētas, noveda līdz īslaicīgai bezizejai: Jungs nespēja adaptēties ar citiem zinātniekiem un atteicās no mierīga darba perspektīvas un prestiža stāvokļa.
 

 

Atpakaļ

Seko: Facebook