Aspekti,aspektu konfigurācijas, Džounsa figūras

                                                              

 Mācību izdevums.

Īsi aprakstīti aspekti, to matemātiskā veidošanās, nozīme. Apskatītas galvenās aspektu konfigurācijas. Otrajā daļā apskatītas Džounsa figūras. Izdevumā daudz attēlu ar 33 dažādām aspektu konfigurācijam un 10 svarīgākajām Džounsa figūrām. Astroloģijas skolu 1.kursa mācību materiāls. Var pielietot arī interesenti, kuri pēta savas kartes bez priekšzināšanām.
Pievienota A.Rača praksē lietotā aspektu orbisu tabula.

Fragments ieskatam:

Var veidoties konfigurācijas, kuras nav izdevies pielīdzināt kādai no Džounsa figūrām, piemēram,
Vainags. Šajā figūrā aizpildītās zonas ir pārāk nevienādas, lai varētu veidoties Šūpoles, savukārt Grozs vai Linga nevar veidoties, jo „roktura” pusē novietotas divas planētas. Horoskopā ir viena aizņemta zona, kur koncentrējušās daudzas intereses un darbības veidi, un divas planētas, uz kurām pārmaiņus tiek novadīta enerģija.
Taburete. Līdzīgi kā iepriekšējā figūrā veidojas aizpildīta zona un divas „kājas”. Tukšā zona starp tām ir mazāka par 120º, bet attālums no šīm planētām līdz malējām planētām aizpildītajā zonā ir lielāks par 60º, bet mazāks par 120º. Veidojas vidējs stāvoklis starp Vainagu un Lokomotīvi. Ir koncentrēšanās zona un divi enerģijas lietošanas, atbalsta punkti. Šī figūra, salīdzinot ar Vainagu, rada lielāku enerģiskumu un praktiskumu.

 

 

Atpakaļ

Seko: Facebook