Planētas zodiaka zīmēs

                                                                     

Planētas zodiaka zīmēs

Plašs apraksts par vienu no astroloģijas stūrakmeņiem- planētam zodiaka zīmēs. Vācu un krievu autoru viedokļi par šo tēmu. Aprakstītas visas planētas visas zodiaka zīmēs.
Fragments ieskatam:

Jupiters Svaru zīmē.
Mākslinieciskais Jupiters Svaru zīmē ir gatavs sadarbībai un pievilcīgs un nereti atklāj, ka viņam pieejams izaugsmes veids ir augt caur attiecībām ar citiem. Šīs zīmes Jupiters vairāk uzmanības pievērš morālei, un tam piemīt spēcīga taisnīguma izjūta, un Jupiters Svaru zīmē pret citiem vienmēr izrāda labvēlību. Tā kā šī noteikti nav vienatnē praktizējoša zīme, Jupiters Svaru zīmē aug sabiedriski. Jupiters Svaros ir nedraudzīgs. Saskaņa un harmonija ir tikai tad, kad citi cilvēki ir viņu novērtējuši labi. Saspringts Jupiters Svaru zīmē risinās jautājumus par cilvēktiesībām, saasināts taisnīguma jautājums. Jupiters parāda arī cilvēka viedokli par ideālo sabiedrību, svarīgi, lai visi būtu līdztiesīgi, lai būt patiesa demokrātija. Var izteikties teorētiski, bet cīņai nav gatavs. Galvenais, lai viss ir skaisti un labi. Lai būtu saskaņota darbība. Spēj ienest kolektīvā mieru, līdzsvaru. Laime tad, ja ir draugi, sakari. Attiecības kā laime, ne vienmēr tā ir laulība.
Mazliet pārlieku pašpārliecināts, bet atvērts mākslām un dzīvesstila izsmalcināšanai. Savā būtībā savaldīgs un ļoti mīl taisnību! Konstelācijas iedarbība ir piemērošanās un starpniecība. Brīnišķīga pozīcija advokātam, tiesnesim. Izdevīga arī līdzdalības darījumiem.

Jupiters Skorpiona zīmē.
Vērīgajam Jupiteram Skorpiona zīmē ir liela ticība sev, un tas uztver sevi ļoti nopietni, Jupiters Skorpiona zīmē izrāda spēcīgu nepieciešamību izzināt patiesību, kas slēpjas aiz reliģiozām doktrīnām vai ticību sistēmām. Šie cilvēki nereti ir iesaistīti liela mēroga pasākumos vai korporatīvās finanšu lietās, un viņiem var piemist spēcīga vēlme iegūt bagātību vai kontroli pār citiem. Jupiters Skorpiona zīmē aug ar spēku. Laime bez grūtību pārvarēšanu nav nekāda laime. Ja viss ir pārāk mierīgi, tad nav labi. Zemā līmenī vienmēr atradīs par ko ciest. Visai pasaulei jājūt līdzi. Veiksme tur, kur nepieciešama konfidencialitāte, tā bieži ir finanšu sfēra, psihoterapija. Tic, ka ar maģijas palīdzību var kaut ko izmainīt – ar gribu var izmainīt dzīvi. Labums caur klusēšanu nekā caur runāšanu. Laime ir ģimenes vienotībā, domubiedru vienotībā. Spēja mierināt, dot cerības citiem.
Ļoti pašpārliecināts savā iekšējā būtībā, mazliet ar noslieci uz augstprātību. Jupitera tendence šeit iedarbojas pārspīlējoši, kāpināti, īpaši attiecībā uz godkāri un tieksmi pēc personiskas pašapliecināšanās. Arī kaislības kļūst intensīvākas!
 

 

Atpakaļ

Seko: Facebook