Zodiaka zīmes

                                

Zodiaka zīmes

Izdevumā plaši un profesionāli aprakstītas zodiaka zīmes, to īpašības, psiholoģiskie tipi, rakstura iezīmes, dzīves veids, ķermeņa uzbūve u.c.
Tas ir 5 autoru kopdarbs- aprakstītas visdažādākās zodiaka zīmju rakstura iezīmes.
Noderigs gan profesionāļiem, gan vienkāršiem astroloģijas interesentiem
 

Fragments ieskatam

Auna tipa cilvēks (tāds, kuram šī zīme ir augšupejoša vai satur Sauli, Mēnesi, vai arī ir planētu sagrupēšanās) ietver sevī „ugunīgās” un „kardinālās” īpašības. Kā personība viņš ir viens no 12 dievišķajiem individualitātes pārstāvjiem un krasi atšķiras no citiem tipiem, no kuriem katram, kā viņam, īpaši akcentēts tas vai cits vispārcilvēcisko funkciju aspekts. Šis ļoti interesantais personāžs nekad neaizmirst par to, kas ir viņa privilēģija – „būt bara vadītājam” (neatkarīgi no tā, vai viņš vispār grib to izmantot vai nē). Sliktākā gadījumā viņš ir pārlieku pašpārliecināts. Labākā gadījumā – viņam piemīt vienreizīgas spējas iedvest (iestāstīt) uzticību citos cilvēkos un tiešām pie noteiktiem apstākļiem var izrādīties visai kompetents līderis. Viņam nekad neienāk galvā, ka kaut kam, kas ir pretrunā ar viņa paša izpratni, var būt kaut neliela vērtība, nozīme, tiesības uz eksistēšanu, un viņš var ļoti stipri kļūdīties, jo vienmēr tiecas izskatīt kādu konkrētu situāciju atrauti no citiem faktoriem. Parasti viņam piemīt reālistiska, objektīva pieeja lietām, un viņu nemoka sirdsapziņas pārmetumi, ja viņa darbība rada nepatikšanas pašam vai citiem. Viņam ir tieksme izmantot jebkuru viņam izdevīgu līdzekli un izdarīt neapdomīgu rīcību, ja neredz citu problēmas risinājuma ceļu, īpaši attaisnojoties vairums cilvēku priekšā. Uz jebkuru izaicinājumu viņš atbild tikai ar darbību – tāpēc reizēm arī paklūp uz gludas vietas.
Tukšas spriedelēšanas, veltīga (tukša) spekulācija un abstrakti ideāli izraisa viņā garlaicību – izņemot tos gadījumus, kad viņš var likt lietā dažas idejas, lai pavisam noskaidrotu konkrēto jautājumu (un dažkārt dara to ar īstenu spožumu). Viņu nevaldzina arī filozofiski vispārinājumi, plaša vēriena, apjoma plānošana, ilgs zinātnes meklējumu process, utt. Cilvēki viņu priekšstatā maz atšķiras no lietām un, tādēļ, nekam nav nozīmes ārpus konteksta, kurā viņš viņus satiek. Tāpēc viņš var likties pilnīgs bezsirdis katram, kurš nesaprot viņa īpašo psiholoģiju. Visu šo īpašību kombinācija nosaka absolūto brīvības pakāpi no virspusējā rakstura sociālajiem nosacījumiem. Auna tips veido pirmgājējus, līderus un galējos individuālistus. Viņi attēlo pašus spožākos piemērus tajā procesā, kurā cilvēks pakāpeniski pārstāj būt personība, kurai piemīt parastas cilvēciskas īpašības, un tādēļ jo vairāk kļūst par „personāžu”, t.i., kādas īpašas grupas likteņa personificēšana.
Auna personība – spēja vadīt, plānot darbības veidu un priekšā stāvošos notikumus. Mīlestībā neatkarīgs. Mīl iet savu ceļu. Laimīgi tikai darbībā un vadībā, cenšas nostāties galvgalī, uzņēmīgi un godkārīgi, stipri un apņēmīgi savos centienos, izteiksmīgi runā. Enerģiski, ja ir ieinteresēti, neganti, ja ir satraukti, spējīgi līdz zināmai pakāpei iedegties vai saspringt, izrādīt sašutumu par apvainojumu vai apmānu, var krist galējībās, bet tas ātri pariet. Izrāda apbrīnu par zinātnisko domu, ir ļoti filozofiski. Tos ļoti grūti izsist no sliedēm, jo tiem ir spilgti izteikts gribasspēks. To aicinājums parasti ir saistīts ar ātru darbību, ātru situācijas izpratni un ātru lēmumu pieņemšanu, administratīvām vai izpildspējām, atbildības uzņemšanos. Kustīgs temperaments. Mentālās tendences – godkārība, aktivitāte, enerģija, vīrišķība, uzņēmība, impulsivitāte, nesavaldība, kareivīgums, tiešums.
Āriene – vidēja auguma vai nedaudz virs tā, kalsnēja miesas būve, iegarena seja un kakls, sārta sejas krāsa, galva plata pie deniņiem un šaura pie zoda, smalki sejas vaibsti, plankums vai rēta uz galvas vai deniņiem, biezas uzacis, ass skatiens, acis no pelēkām līdz pelēki brūnām, cieti mati, bet jaunībā dažreiz tievi, matu krāsa no tumšas līdz rudai, dažreiz kaili deniņi, rudi bakeni. Spurainas uzacis, garš kakls, spēcīgi, vareni pleci. Sejas krāsa dzeltena vai melnīgsnēja. Mati melni vai smilšu krāsā. Raksturs neiecietīgs. Pirmajā zīmes pusē dzimušie ir ar spēcīgāku ķermeņa uzbūvi un attīstītāku muskulatūru, nekā zīmes otrajā pusē dzimušajiem. Auna simbols apzīmē spēka pārpilnību, un tas vienmēr tiek virzīts ceļam uz tādu stāvokli, kurš pārsniedz dvēseles spēkus. Šiem cilvēkiem ir milzīga uzņēmība (izziņas spējas), viņos attīstās graujošas kaislības un cīņas. Šie cilvēki ir bezbailīgi.
 

 

Atpakaļ

Seko: Facebook