Mēness mezgli

                                                                

Lielisks augsta līmeņa izdevums par horoskopa māju būtību un planētām 4., 5. un 6. mājās. Aprakstīti dažādi līmeņi, uzdevumi, realizācijas iespējas, riski. Der gan kā smalks astropsiholoģijas materiāls, gan rokasgrāmata praktizējošam astrologam. Labākais līdz šim iznākušais darbs par šo tēmu.

Fragments ieskatam

Ziemeļu Mezgls 2. mājā – Dienvidu Mezgls 8. Mājā

Indivīds ar tādu Mezglu stāvokli izlieto lielu daļu dzīves enerģijas dzīves noslēpumainai pusei. No iepriekšējām inkarnācijām viņam ir noslēpumi, kuru rūpīgai sargāšanai viņš tagad tērē lielāko laika daļu. Viņa lielākās grūtības ir mēģinājums dzīvot nevainojamu dzīvi, , jo viņa zemākais „ES” ir ļoti stiprs.
Viņš alkst gaismas, bet pie katra soļa, kuru viņš sper tās virzienā, vainas sajūtas apņemtā zemapziņas sāpe bloķē šo ceļu.
Viņam bija iepriekšējā dzīvē liela pieredze aiz slēgtām durvīm, kur neizdevās ielūkoties brīvās sabiedrības acīm. Viņš pierada izveidot mānīgus apstākļus tur, kur viņu nebija.
Faktiski viņš pārbauda citu cilvēku vērtību robežas, un ,lai arī daudzi pazīst viņu tuvi, neviens viņu nepazīs labi.
Viņš baidās, ka citi atvērs viņa slepenās durvis, jo cik zina, viņš uzspridzina gandrīz visu, kam pieskaras. Neskatoties uz to viņam piemīt pašpaļāvība, lai ticētu tam, ka viss ies labi –pie tam nav svarīgi, kur turpina vest viņa šad un tad amorālie piedzīvojumi.
Tā kā šis indivīds vēl nav noskaidrojis savu personīgo vērtību sajūtu, viņš neatlaidīgi cenšas iepazīt citu cilvēku vērtības. Tā darot, viņš neapzināti nogrūž tos no ceļa un, sekojoši, var būt drauds visam tam , ko citi uzskata par tuvu un dārgu. Iepriekšējās inkarnācijās viņš ir sagrāvis daudzas savas vērtības, un tagad viņam ir grūti saprast, kāpēc citi cilvēki noteiktas mantas lolo un glabā. Viņam nav kodola šajā dzīvē , un tā kā viņam nav nekā , ko var pazaudēt , tad viņš jūtas tā it kā viņam būtu tiesības sagrābt to, kas pieder citiem. Parasti tas notiek tik viltīgi, ka to grūti atklāt.
Eksistē arī stiprs seksuāls ļaunprātīgas izmantošanas sens atlikums. Indivīds iemācījies domāt par seksualitāti kā par savu spēku, kuru izmanto kā atbalsta punktu, lai valdītu pār citiem. Sievietēm tas ir Dalilas vai Matas Hari stāsts, neparasts seksuāls spēks, kas apbūra un aizvilināja stiprākos vīriešus no viņu misijām. Vīrieši daudz dzīves enerģijas patērē seksuālās domās. Viņi neizmanto savu seksualitāti varas iegūšanai tādā nozīmē kā sievietes, bet viņiem tas ir apliecinājums, ka ar viņu ego viss ir kārtībā.
Interesanta īpatnība noslēdzas tajā apstāklī , ka šis sekss nekad nekļūst par mērķi, bet vienmēr ir līdzeklis. Bartera sistēmā atdot – ņemt, seksuālā vilšanās vai atsaucību kļūst par samaksu apmaiņai pret citu vērtību.
Indivīdi ar tādu Mezglu stāvokli ir ļoti greizsirdīgi. Viņi vienmēr grib apmainīties vietām ar to, kam zaļāks pagalms, un viņi pārāk bieži uzskata, ka sekss ir cienīga samaksa par visu , ko viņi ar laiku var iegūt.
Iepriekšējās inkarnācijās sabiedrība no viņa izvairījās. Tagad atzīšanas tumšā kaktā viņš līdzinās mazam sniegā pazaudētam bērnam, kurš lūkojas cerību namiņa apgaismotajā logā, ka kāds no turienes iznāks un ievedīs viņu iekšā.
Viņš nav izvēlīgs, jo vēlas tūlīt atbrīvoties no esošās sāpes, un viņam gandrīz nemaz nav nozīmes tam ka viņš lec no uguns .Viņš vēršas pie katra piekļūstama mierinājuma, jo viņa padevība vēl nevar skaitīties ka ieguvusi pilnīgu uzticību.
Bērnībā viņš izjūt bailes no nāves it kā pati nāve būtu loģisks sods par visām viņa kļūdām un ļaundarībām iepriekšējās inkarnācijās.
Indivīds turpina sajust, ka viņam jācīnās par visām lietām, kuras viņam ir nepieciešamas, jo viņam nav sajūtas, ka viņš tās jau ir nopelnījis. Kad viņam neizdodas sasniegt dzīves gaišās puses, viņš slepus vaino citus savās neveiksmēs.
Retos gadījumos šim indivīdam vajag pārvarēt iepriekšējās dzīves kriminālas tendences vai atliekas no burvestībām. Tikai caur pareizu Ziemeļu Mezgla stāvokli 2. mājā novērtējumu viņš var noskaidrot patiesību, kas aizvedīs viņu pie jaunas atdzimšanas.
Šeit atmiņas par iepriekšējām dzīvēm jāizved virspusē, pēc tam pilnībā jāiznīcina 8.nāves mājā , pirms dvēsele varēs pavirzīties uz priekšu jaunu vērtību uzkrāšanai.
Indivīdam jāiemācās attīstīt un veidot to, kas viņam īstenībā ir svarīgi, skaidri saprotot, ka tas ,kas iegūts negodīgā ceļā ir grūti saglabājams. Viņš nevarēs rēķināties ar izaugsmi pateicoties citiem cilvēkiem, jo, ja viņš grib šķērsot tiltu, viņam jāsamaksā nodeva no personīgās kabatas.
Kad viņš izaugs līdz šai apziņai, apgaismotās mājas durtiņas atvērsies viņa priekšā:, taču ne jau pateicoties citu cilvēku labestībai, bet tāpēc, ka viņš ir to nopelnījis.
Zīme, ko satur Dienvidu Mezgls, norāda ceļus, kuros iepriekšējās inkarnācijās indivīds pārāk daudz noņēmās ar citu cilvēku lietām.
Zīme, ko satur Ziemeļu Mezgls , norāda ceļus ,kuros viņš tagad īstenībā var veidot sev jaunu un nozīmīgu dzīvi, izveidojot pats savu vērtību sistēmu.

 

Atpakaļ

Seko: Facebook