Astroloģijas pamatkurss

                                                                                    

Astroloģijas pamatkurss
Izdevums visiem, kuri vēlas apgūt astroloģijas pamatus. Ideāli piemērots kā mācību līdzeklis 1.un 2.kursa astroloģijas skolu studentiem. 

Saturs
I DAĻA ASTRONOMIJA 2.lpp
Ekliptika. Zvaigznāji 3.lpp
Zodiaka zīmes 3.lpp
Astronomiskās koordinātu sistēmas 3.lpp
Saules sistēma. 5.lpp
Astroloģija 6.lpp
II DAĻA PLANĒTAS 7.lpp
Planētu klasifikācija 8.lpp
Planētu kustība 9.lpp
Planētu krāsas un nedēļas dienas 10.lpp
Fiktīvās planētas 10.lpp
Asteroīdi 10.lpp
Magu zvaigzne 11.lpp
Planētu stundas 11.lpp
Planētas, to astronomiskais, mitoloģiskais un astroloģiskais apraksts. 12.lpp
III DAĻA ZODIAKA ZĪMES 19.lpp.
Precesija. Struktūra. 19.lpp.
Enerģētiskie krusti 21.lpp
Stihijas 21.lpp
Zodiaka zīmes 22.lpp
Planētas zodiaka zīmēs 29.lpp
IV DAĻA ASPEKTI
Aspektu klasifikācija 44.lpp
Aspektu konfigurācijas 48.lpp
Planētu aspekti 49.lpp
Planētas savienojumos 49.lpp
Planētas harmoniskos aspektos 55.lpp
Planētas saspringtos aspektos 59.lpp
V DAĻA HOROSKOPA MĀJAS 63.lpp
Astroloģiskās mājas. Klasifikācija. Aprēķini. 63.lpp
Horoskopa māju nozīme 66.lpp
Horoskopa māju izpausme zodiaka zīmēs 67.lpp
Planētas horoskopa mājās 79.lpp
 

Fragments ieskatam
II māja. Tās izpausme Zodiaka zīmēs.
Aunā-norāda uz to, ka cilvēks nopelna naudu ar jauniem projektiem. Naudu tērē impulsīvi. Visu laiku meklē jaunus ienākuma avotus.
Vērsī-norāda uz to, ka cilvēkam nav grūti pelnīt naudu un nebīstas cītīgu darbu. Līdzekļus var tērēt uz skaistumam, skaistām lietām.
Dvīņos-norāda uz to, ka cilvēks pelna naudu ar savu prātu, oriģinālām idejām. Šāds cilvēks nav ierobežots ar vienu ienākumu avotu.
Vēzī-norāda uz to, ka cilvēks pelna naudu pateicoties saviem apgriezieniem. Spējīgs instinktīvi just klienta vajadzības.
Lauvā-norāda uz to, ka cilvēks pelna naudu caur ietekmīgām personām vai caur tiekšanos iegūt augstu sociālo statusu. Pietiekami stabila situācija. Līdzekļus tērē savā izklaidēm, bērniem un ģimenei.
Jaunavā-norāda uz to, ka cilvēks pelna ar darbu birojā, valsts iestādē. Finansu darījumos izpaužas sīkumainība, ir pieticīgs, vēlas stabilitāti..
Svaros- norāda uz to, ka cilvēks pelna ar partnerattiecībām, mākslā, ar piedalīšanos riskantos finansu darījumos. Šis cilvēks pats piesaista naudas līdzekļus, bet ne vienmēr saprātīgi tos izmanto.
Skorpionā-norāda uz to, ka cilvēks pelna naudu nestandarta ceļā. Izmanto partneru līdzekļus. Šāds cilvēks no nekā var uztaisīt kaut ko. Naudas līdzekļi ātri tērējās.
Strēlniekā- norāda uz to, ka cilvēks pelna līdzekļus palielinot savu darbības sfēru, nodarbojoties ar zinātnisko pētniecību. Tie ir spējīgi ekonomisti, tikai makro līmenī. Finansu darījumos veiksmīgi. Daudz tērē.
Mežāzī-norāda uz to, ka cilvēks pelna līdzekļus smagi strādājot un ļoti atbildīgi attiecas pret nopelnītiem līdzekļiem. Lepojas ar spēju ekonomēt. Pieticīgi. Līdzekļus izmanto, lai sasniegtu stabilitāti dzīvē.
Ūdensvīrā-norāda uz to, ka cilvēks pelna neparastā ceļā, nodarbojoties kolektīvā daiļradē.Ne vienmēr praktiski izmanto savus līdzekļus. Dzīves otrā pusē situācija uzlabojas.
Zivīs-norāda uz to, ka cilvēks pelna vairākos veidos vai iegūst ienākumus no okultas darbības, ziedojumiem. Bieži paši nezin no kurienes viņiem ir nauda un cik tās ir. Naudas tērēšanā nepraktiski ,mīl skaistas lietas, bet neiekāro tās par katru cenu.
 

 

 

 

Atpakaļ

Seko: Facebook