ATSAUKSMES 2011.-2019,g

                                          Atsauksmes par profesionālo darbību

‘Celjaa uz miilestiibu’ graamata ir ljoti kvalitatiiva. Tajaa ir fakti, kas apvienojas ar autora A. Racja zinaashanaam, personisko izjuutu, saglabaajot pietaati pret cilveeka dabu. Gudri un maigi, un patiesi vienlaikus. Celjaa uz dziives liiklochu izpratni mums visiem!
Daila

Labdien!
Vēlējos pateikt lielu paldies par Jūsu jauno grāmatu "Ceļā uz mīlestību".
Vakar vakarā nopirku Origo Jāņa Rozes veikalā un jau pusnaktī ilgi lasīju.
Šodien domas daudz atgriežas pie izlasītā...
Ļoti dziļa un vieda, paldies.
Lūdzu, rakstiet vēl grāmatas, tas cilvēkiem ir ļoti vajadzīgs.
Ļoti patika arī "Zvaigžņu dimantiņi".
Paldies, Sandra.

 

Labdien!
2013.gadā aizbraucu kopā ar dēlu uz Gruziju.Toreiz pie Jums macījos un biju uz konsultāciju.(Man bija vajadzīgs apstiprinājums).
Jūs toreiz pateicāt aptuvenos datumus, kuros vajadzēja aizbraukt! Ta arī izdariju.
Kad aizbraucu jau pēc 2-3 dienam sāku strādāt.Lai gan Gruzijā darbu atrast ir grūti.Sākuma jau maksāja ļoti maz.Bet aptuveni pēc 1,5 gada atradu ļoti labu darbu kur nostrādāju visus šos vairāk ka 3.gadus.Naftas un gāzes kompānija atvēra savu spa.Es tur strādāju par kosmetologu,aizsūtīja viņi mani uz apmacībām Francijā,bija visādas apmacības.Brauca kruti pasniedzēji no dažādam valstīm.
Toreiz nevareju saprast, ko Jus ar to gribiet teikt? Nebūs vairāk tik smagi jastādā!
Tagad saprotu,stādāju darbā kur bija jābūt, cietā alga+ komisija no procedūram,bezmaksas pusdienas,apdrošinašana.8 stundu darba diena.Klienti jau nebija šausmīgi daudz,sevišķi sākumā pēc atvēršanas.Bet savācās jau arī ar laiku.Esmu masējusi pat (kādas)valsts prezidentu.Nāca tur visādi ologarhi,diplomati u.t.t.Bet pēc 3.gadiem kompānija izdomāja paņemt darbā dermatologu un mani pārcelt citā amatā,lai nebūtu jāatlaiž.Tur vispār nebija jāstrādā, uz darbu bija jāiet un jāatsēž savs laiks,ja priekšniecība nebija varēja iet majās atrāk!Traki garlaicīgi priekš manis!
...
Nu tā kaut kā!

Paldies Jums!
Jauku dienu vēlot Z...

Labdien!

Kopš mūsu tikšanās pagājis diezgan ilgs laiks un ir vēlme tuvākajā laikā pie Jums atnākt, lai izrunāto visu aktuālo!
Situācija sekojoša, Jūsu prognozes par otru bērnu piepildījās loti precīzi un nupat jau ir pienācis brīdis, ka man būtu jāatgriežas darba ...Paldies jau ieprieks.
Ar cienu,
Liene
 

Sveicināti god. A. Rača kungs!

Pirms 10 gadiem es Jums nosūtīju vēstuli par savu mazmeitiņu L. M. Un Jūs izveidojāt viņas personības raksturojumu. Ar apbrīnu varu apliecināt, ka ir piepildījies ļoti ļoti daudz kas no Jūsu raksturotās L. dzīves...
Paldies, ka uzklausījāt mani
Patiesā cieņā
Māra K.

Labdien!
Biju pie jums pirms diviem gadiem. Ir piepildījušās vairākas prognozes. Esmu uzbūvējis māju. Jūs prognozējāt, ka 2019.gada pavasarī jau varēšu pļaut zālienu pie jaunās mājas. Tā arī ir, zālīte paaugusies jau 15 centimetrus un tūlīt pļaušu!...

Raimonds

Sveiciens!

Kā solīts, mana atsauksme e-pastā par Jūsu darbu:


Esmu Andra Rača kliente jau vairāk nekā 10 gadus. Jautājumi un aktualitātes laika gaitā, protams, mainījušās, bet Andra atbildes un prognozes dažādās tēmās bijušas precīzas. Piemēram, viņš noteica 2008.gada otro pusi kā laiku mana dēla piedzimšanai tad, kad vēl nebiju gaidībās. Tāpat Andris teica, ka mans vīrs būs no "kaimiņiem", piebilstot, ka kaimiņi mūsdienās ir arī, piemēram, Zviedrija. Tā patiešām sanāca, ka drīz iepazinos ar vīrieti, kas dzīvo šajā valstī, un pēc gada mēs apprecējāmies.

Vēlāk, kad bija jāizšķitas par datumu operācijai, kas bija neliela, bet riskanta, palīdzēja izvēlēties atbilstošu datumu. Diemžēl noteiktaja datumā operācija nebija iespējama, tāpēc tika pārlikta uz citu datumu, kurš, pēc Andra sacītā, nebija tik labs, jo solīja nelielas komplikācijas. Tas patiešām ta notika. Pēc operācijas nācās cīnīties ar iekasuma sekām.

Andris prognozēja, ka būs pārrāvums darbā. Tā patiešām notika, ka viena no manām darba vietām reorganizējās, un mans darba apjoms uz īsu laiku samazinājās.

Andris Račs sniedz precīzu cilvēka raksturojuma aprakstu, palīdzot labāk saprast sevi un apkārtējos. Man tas palīdzējis saprast manus bērnus, cienot atšķirības, kādas ir starp mums, līdz ar to nevērtējot viņus vienmēr tikai pēc savas uztveres un sapratnes.

Visu labu!
Māra
 

...Biju pie jums pirms 10 gadiem. Toreiz prognozējāt man vīru tieši tādu, kādu satiku un pirmo bērnu. Otru teicāt, ka ātrāk kā 40 gados neredzat. Tā arī notika, jo nekādi ātrāk nevarējām tikt pie bērna. kad palika tieši 40 gadu, paliku stāvoklī:)...

Ilze...
 

Paldies Andris Račs par iedvesmojošo lekciju! Daudz lietas izdevās pārdomāt un sevī saskatīt potenciālu ieviest laimi savā dzīvē vairāk, kā tā jau ir. Laimes nekad nevar būt par daudz. Paldies!

Monta Strūberga

Labdien!
Biju pie jums pirms apmēram 10 gadiem. Toreiz mani pārsteidza prognoze, kuru izteicāt. Biju plānojusi mācīties un veidot karjeru, bet jūs teicat, ka pēc gada es sēdēšot mājas ar bērnu un maksāšot hipotēku. Kad izgaju pa durvīm, mani tur gaidīja draudzene, kura jautaja: nu kā? Es atbildēju: nekā, nekā sakarīga. Taču pēc gada viss tiesam notika tā kāteicāt...
Tagad....
Ar cieņu, Inta.

Sveicināts, Andri! Paldies par vakardienas jēgpilno vēstījumu, kas kā uztvēru ir Jūsu pašu apjausts, radīts un gūst turpinājumu mūsos. par Jūsu sarunu Pozitīvajos vitamīnos, no kluba biedriem dzirdu dažādas atklāsmes. Tas patiešām iegrieza mūsu domāšanu uz labo pusi!
Andri! Lūdzu uzrakstiet kādu atziņu vai vēlējumu tieši klubam POZITĪVIE VIATMĪNI, kuru ar Jūsu atļauju ieliksm facebook.
Paldies!
Veiksmi visumā!
Cieņā, Gunta
 

Labdien, Rača kungs!

Laimīgu Jauno Gadu! Paldies, kad Jūs esat:)
...
Paldies jau iepriekš.

Ar cieņu

Liene
 

 

Labdien, pirms vairākiem mēnešiem es biju pie jums uz konsultāciju un biju ļoti apmierināta ar to. ...
Paldies, gaidīšu uz jūsu atbildi,
Agnese
 

Labdien !
Esmu Jums pateicīga par precīzām prognozēm un noderīgām norādēm. Šoreiz atkal ir jautājums – .... Vai process noslēgsies man labvēlīgi ?

Ar cieņu,
I.
 

Добрый вечер Андрис!
Я бы хотела получить у вас консультацию... буду отдыхать на взморье с 22 по 29 августа.
Немного о себе... была у Вас на консультации 3 раза.. достоверность просто удивительная, до 75-80%.Если Вы найдете на меня время, отзовитесь.
С уважением, Янетте

Labdien!
Vakar atradu manu piezīmju lapiņu par konsultāciju pie Jums 2016. gada pavasarī.
Un tikai vakar ieraudzīju mazos zaļos burtiņus, kas aicina uzrakstīt.
Pārlasīju savus tāsdienas pierakstus, atcerējos mūsu sarunu un sapratu, ka gribu Jūs iepriecināt. Prognozes ir bijušas pareizas:)
Ja Jums ir laiks lasīt, tad varu uzrakstīt arī īsumā, kas atbilda katram no Jūsu teiktā. Tā bija mana trešā tikšanās ar Jums. Arī pirmajās divās sacītais piepildījās ( tādā vai citādā veidā es to varu sasaistīt ar Jūsu teikto) Tikšanās ar Jums man dod zināmu vieglumu un spēju tikt galā pašai ar savu galvu, kas visu laiku ģenerē kaut kādas raizes.
K.
Es pagājušo nedēļu iegādājos Jūsu grāmatu "Manas dzīves karte" un esmu ļoti patīkami pārsteigta! Gan par tēmu izvērsumu-no klasiskās, no vēdiskās astroloģijas skatu punkta, gan par planētu, stihiju skaidrojumiem.It kā tik daudz jau literatūras lasīts, bet atradu jaunas vēsmas un savādāku skatījumu/ interpretāciju.
Paldies,ka rakstāt, mācāt, dalāties!
Linda Arela
Labdien,
Liels paldies, ar Jūsu padomu izvēlētais datums tiešām bija ļoti labs :-). Viss izdevās veiksmīgi!
Liels paldies!
Kristīne
Labdien!
Gribu noteikti pateikt paldies par grāmatām, kur dalaties ar zināšanām. Tā ir lieliska informācija, kurai es varu uzticēties.
.....
Laimīgu Jauno gadu vēlo
Ar cieņu Dace

Labvakar ! Rakstu Jums , jo vēlos noskaidrot vai ir kāda iespēja Jums izveidot man astrologisko karti neapmeklējot Jūs ,jūsu darba vietā? Dzīvoju Anglijā tādēł arī ir sarežgīti pie Jums ierasties.Esmu gan pie Jums bijusi ..., bet gan łoti sen 12 gadus atpakał ja nemaldos . Jūs esat vienīgais astrologs kurš tiešām ir saredzējis manu dzīves gājumu . Ceru, ka varēsiet man izlīdzēt šoreiz , jo esmu tādā situācijā , ka īsti nesaprotu uz kuru pusi man doties !!!Protams, saprotu , ka lēmumus pieñemt nāksies vien man pašai , bet būtu pateicīga , ja Jūs man kaut nedaudz palīdzētu ar Jūsu redzējumu . Gaidīšu Jūsu atbildi Paldies Jums ...ar cieńu Evija .
Labdien!
Kā jau iepriekš minējāt, tad šogad tiešam saņemu uzaicinājumus ar darba piedāvājumiem.
Šobrīd esmu saņēmusi jau 4-to piedāvājumu un ...
Lai saulaina un pozitīva diena,
Inese V.

Sveicināts, Andri.
ir piepildijies daudz kas no Jūsu paredzētā un tagad vēlos vēlreiz pie Jums pieteikties uz konsultāciju. vai ir iespēja nākamajā nedēļā? ar sveicieniem Ieva

Hello Andris,
To thank you once again for organising this event and making it possible. I cannot remember a workshop that I have enjoyed more than this - a real pleasure. Very happy to come back whenever it can be arranged.
Best regards,
John
(Džons Froulijs, pasaulslavens astrologs, kura semināru noorganizēju Rīgā.)

Labdien!
... Gribēju jums pateikt, ka pirms 10 gadiem, kad biju uz konsultāciju, mums ar vīru bija grūtības tikt pie bērniem. Jūs prognozejāt, ka bērni būs, un ka tie dzims 2011.un 2015.gadā. Tā arī notika!
...
Zanda


Sveiciens!
Pirmkart liels cilvēcisks paldies par palīdzību man, kad pirms četriem gadiem ar jums runājām! Tas man ļoti noderēja un es rīkojoties pēc jūsu ieteikuma esmu sakārtojis attiecības ar saviem tuviniekiem.
...
Aivars
Labdien!
Biju pie Jums pirms 10 gadiem. Toreiz, izejot pa durvīm, padomāju, ka tas jau nu gan viss nav par mani. Man bja pavisam citi plāni. Taču tagad redzu, ka viss ir noticis tieši tā ka teicāt! Pilnīgi bail paliek...
...
Ar cieņu,
Laura

Andri!
Sirsnīgs sveiciens dzimšanas dienā!!! Lai Jums IR tas, ko Jūs visvairāk vēlaties!!!
...ziniet… es esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka man tika dota iespēja satikt Jūs kā Skolotāju! Ļoti, ļoti vērtīgas ir iegūtās zināšanas Jūsu skolā (es, ‘apskrienot’ vairākas skolas, patiesi novērtēju tieši to, ko ieguvu pie Jums!!! patiešām…) Un vēl Paldies par to, ka 2010. gadā atnākot pie Jums uz konsultāciju, Jūs mani iedvesmojāt izzināt astroloģiju cītīgāk un nopietnāk, ļāvāt noticēt, ka es to varu!
Jūs ļāvāt noticēt arī tam, ka kā Jūs toreiz teicāt: „Tev agri vai vēlu nāksies kaut ko pasniegt”! Un nu jau pus gadu es pasniedzu astroloģiju Paldies arī par to, ka arī toreiz ļāvāt noticēt tam, ka es varu būt kādam Mūza.. arī tas šobrīd ir piepildījies!!! (man ir uzrakstīta/veltīta/uzdāvināta dziesma)
Un arī grāmatu es uzrakstīšu, vēl nezinu vai par astroloģiju, taču uzrakstīšu!!
Paldies Jums, Skolotāj!
I.
Mēs ilgi nevarējām pārdot īpašumu, taču tas izdevās precīzi tajā laikā kuru prognozējāt. un kā teicāt, ka tas nenotiks ļoti izdevīgi, tā arī bija. Taču esam priecīgi, ka tas beidzot ir nokārtots.
....
Inese
Labdien!
Vispirms gribētu Jums pateikties par to, ka dažus gadus atpakaļ Jūs man ļoti palīdzējāt tikt galā ar sarežģītu dzīves situāciju. Nesen atradu savus pierakstus no abām konsultācijām un sapratu, cik ļoti precīzi viss bija teikts.
Un Jūs pat iedomāties nevarat, cik svarīgi toreiz bija šis atbalsts. Par to Jums milzīgs paldies!
...
Paldies jau iepriekš un jebkurā gadījumā!
Inna
Labdien, god. Raca kungs,
Gribetu pie Jums pieteikties uz konsultaciju Skype, jo nedzivoju Latvija. Shi bus jau otra konsultacija - pirmo reizi pie Jums biju 2013.gada augusta/septembri klatiene. Toreiz Jus arkartigi precizi ieskicejat notikumu attiistiibu mana karjera, par ko esmu pateiciga;
...
Paldies un ar cienu,
Dace

Paldies!
Man tik ļoti patīk Jūsu konkrētās atbildes!
Jūs esat izcils astrologs un vienmēr palīdzat man.
PALDIES!
Jūs man arī ar padomiem esat palīdzējis, jo es tagad jau gadu veltu vairāk laiku ģimenei, es daudz mazāk strādāju un jūtos kā sieviete daudz vairāk emocionāli piepildīta.
Lai Svētīts Jūsu Ģimenei Jaunais Gads!
I.K.

Labvakar !
Vēlos iegādāties dāvanu karti- Ziemassvētku dāvana vīrietim.
2015. gada janvārī, ja nemaldos, viņs bija pie Jums, un Jūsu divu gadu prognoze viņam piepildijās.
Priecīgus Ziemassvētkus vēlot,
Ilona

Labvakar,
vēlējos pateikties par zināšanām, ko Jūs esat sniedzis otrdienas vakaros. Lekcijas ir bijušas ļoti interesantas un noderīgas. Liels paldies par Jūsu sniegto enerģiju un informāciju!
Un nedaudz pasteigšos - lai gaismas, siltuma un mīlestības pilni tuvojošies svētki! :)
Ar cieņu,
Agnese B.

Labdien!
Jūsu augustā sniegtā prognoze par manu vīru piepildījās un viņu aizturēja oktobrī kā bijāt teicis. Arī decembrī, kuru viņam iezimējāt kā ļoti negatvīvu, viņam pagarinaja aizturēšanas termiņu.
...
K.
Paldies Jums par to, ka iemācījāt mani ieklausīties un sadzirdēt daudz plašāku pasauli caur astroloģijas prizmu. Paldies par to, ka esat mans Skolotājs, cilvēks kurš ir veicinājis mani nobriest daudz pilnvērtīgākai dzīvei. Vislielākais paldies par tām Jūsu rakstura īpašībām kuras man liek uz Jums paraudzīties kā uz Vērtību.

Ieva.

Paldies par konsultāciju! Jūtos daudz labāk un sajūta, ka esmu apguvusi redzi uz to, kas tālāk jādara savā dzīvē un attiecībās ar vīru. Līdz nākošai reizei!
Patiesā cieņā,Larisa.
Labdien, Andris!
Starp citu, pirms trim gadiem tiesājos par izsolē nopirktu īpašumu, un jūs man teicāt, ka vēl pēc gada dzīvošu savā iepriekšējā mājā. Toreiz tas likās diezgan neticami, bet viss ir piepildījies – izsolīto māju atguvu pēc dažiem mēnešiem, bet tad ar savu bijušo vīru vienojāmies, ka es mainīšu to izsolīto māju pret pusi no mūsu kopējās mājas, un tā es joprojām dzīvoju savā mājā, bet to māju atdevu viņam.

Būšu pateicīga, ja palīdzēsiet man pieņemt lēmumu!

Ar cieņu,
Inga

Labvakar, Andri! Milzīgs paldies par padomu un ierosinājumu eksāmenu kārtot šodien! Nokārtoju pat ļoti labi! Jauku vakaru!
Ar cieņu, Jānis B.
Labdien,

biju pie Jums uz konsultāciju, kas mani iedvesmoja - sāku vairāk pievērst uzmanības dejam :) - paldies par to.
Rakstu Jums sakarā ar tādu jautājumu
....
Iepriekš ļoti pateicos!
Ar labiem novēļejumiem,
Jelena
...Pati saņēmu Jūsu iedrošinājumu, kad bija pārdomu brīdis. Jūs labi uztvērāt, ka iekšējā izvēle jau bija manī "gatava" pirms tikšanās. Tagad grūti precīzi pateikt - vai būtu to mainījusi, ja Jūsu sniegtā informācija būtu pilna ar negācijām, kas mani sagaida pēc šāda lēmuma...
Lai cik savādi tas manai racionāli/mistiskajai pasaules uztverei arī neliktos - ir "pareģojumi" (un labie :)! ), kas tiešām ir piepildījušies (vai gandrīz piepildījušies). Ne viss, protams :), kā tam arī vajadzētu būt... Ja jau uzskatām sevi par brīvām būtnēm, ja gribam paši radīt labo un izdzīvot savu dzīvi ar visu, kas tajā vajadzīgs, lai pilnveidotos.
Ar rudens kastaņiem azotē un brūnu siltu gaismu acīs,
Laima
Sveiki Andri,
Paldies par interesantu un jauku sarunu, sapratu pie kā jāpiestrādā.
...
Paldies jau iepriekš,
Jauku dienu vēlot,
Dina
Sveiki Andri,
Mums februari bija skaipe konsultacija, kura starp citiem jautajumiem man bija jautajums par izmainjam darbaa. Jaasaka, ka ljoti preciizi pateici, ka ap juuniju tas paaugstinaajums darbaa un lidz ar to lielaaka alga naaks dabiigaa celjaa un bez piepuules - man augstaakaa vadiiba pieskiira automaatisku paaugstinaajumu. :)
...
Paldies jau ieprieksh,
Ilze

Spasibo Vam ogromnoe!!!
Olesja
Labdien,
Trīs gadus atpakaļ biju pie Jums uz konsultāciju. Toreiz situācija bija tāda, ka draudzene ar kuru tikko biju iepazinies un kura ātri bija palikusi stāvoklī aizgāja pie cita un ierados pie Jums ar jautājumu vai bērns ir mans. Izmēģinājāt vairākas metodes kur atbilde palika miglā, līdz, manuprāt, ceturtā metode parādīja, ka ir.
Toreiz teicāt, ja kādreiz izdomāju veikt dns testu, lai uzrakstu Jums kāds rezultāts.
Dns testu nesen veicu, rezultāts pozitīvs savukārt tā rezultātā ar draudzeni atkal apvienojāmies un plānojam kāzas...
paldies Jums, jo, lai arī saruna mums bija sen, ieraksts bija un to klausoties no jauna dažādos dzīves periodos pamanītas tika jaunas lietas, kas nesa atvieglojumu.
Ar cieņu...
K.
Labvakar!
Vēlreiz vēlos pateikties par to, ka darbojāties kopā ar mums konferencē GANDRĪZ IDEĀLA SKOLA 2016. Turpinām saņemt daudz pateicības vārdu no skolotājiem par konferenci kopumā, un, protams, par Jūsu vadītajām meistarklasēm. Lielisks darbiņš. Lai arī turpmāk Jums neapsīkst darbaspars, idejas un vēlme dalīties savās zināšanās un prasmēs ar citiem.Cerot, ka Jums arī bija prieks būt kopā ar mūsu skolotājiem,
patiesā cieņā,
Diāna
Labdien!
Gribējās pateikt paldies par vakardienas lekciju.
Tik dziļa un tajā pašā laikā saprotama un uztverama informācija, vismaz man.
Maz ir tādu pasniedzēji, kas iet dziļumā. Lekcija bija plāksteris dvēselei. Kādam brīdim pietiks...
...
Vēlreiz paldies, par zināšanām, ko esi devis
Ar cieņu,
Dace

Inese Pluse
Meistarklases tiešām ir īpašas - tās raisina dziļas pārdomas, kairina dažādu maņu orgānu kārpiņas un liek izvērtēt, ko ar šo informāciju un sajūtām darīt tālāk! Lieliski! Paldies! :)
2016. gada 11. februāris
Lelde S. par grāmatu <Mīlestības astroloģija>
Sveiki! Beidzot saņēmos Jums uzrakstīt pateicības vēstuli! Izlasīju Jūsu grāmatu. Esmu astroloģijas entuziasts un astroloģiju priekš sevis studēju gadiem, bet tikai pēc Jūsu grāmatas sāku izprast cilvēkus, sāku izprast viņu īsto dabu un saistību ar karti. Jūs man palīdzējāt saprast cilvēku dažādo dabu, ka ir tiešām šie cilvēki, kam nesaskan ne ar vienu un tā nav partnera vaina, vienkārši tāds ir šis cilvēks. Vai par dažādajām attiecību formām, kas pastāv starp cilvēkiem. Jūs palīdzējāt izprast ne tikai citus, bet galvenais sevi! Es tik ilgi biju sevi šaustījusi, ka neesmu tāda sieviete, kādu vēlas redzēt mani sabiedrība.. Tagad cenšos darīt to, kas man patīk, jo saprotu, man ir tāda daba un tāda nu reiz esmu. Lasīju Jūsu grāmatu un gribējās prasīt, kur Jūs bijāt 10 gadus agrāk ar šo grāmatu.. Ah, bet tik un tā esmu tik priecīga beidzot kaut nedaudz kaut ko saprast no šīs dzīves. Vēl vēlos piebilst, ka tā smējusies nebiju sen, jo tiešām atpazinu aprakstos sevi, savus draugus, radus un Jūs ar tādu fantastisku humoru atspoguļojāt šīs situācijas no savas profesionālās dzīves. Šī grāmata noteikti pievienosies manām īpašajām grāmatām. Liels, Paldies, ka dalījāties ar savu dzīves gudrību un astroloģijas zināšanām! Cerams, ka kādreiz šai grāmatai sekos vēl citas Jūsu grāmatas. PALDIES!

Labdien. Atceros, ka vienu brīdi Jums neliku mieru par to savu braukšanas eksāmenu, tad nu jūsu teiktajam, ka eksāmena diena man būs veiksmīga bija patiesība! Noliku bez problēmām :) Paldies!
...
Elīna J.
Labdien, Rača kungs,
biju pie jums pirms nu jau gandrīz trijiem gadiem, ar lauztu kāju, jo visi man toreiz sacīja, ka man jāpārdomā dzīve. Bet es ne nieka nevarēju izdomāt :) Toreiz jūs man palīdzējāt visu salikt pa plauktiņiem un principā viss ir noticis (vai nav) tā kā jūs teicāt.
...
Ar sveicieniem,
Gunta
Par Labo Dienu Kalendāru:
Paldies,
Google ir lielisks!
LABA un NELABA, protams, raupjš dalījums, tomēr vienkārši un acu priekšā! Čika laiki elektroniskajā plānotājā sen bija vajadzīgi!
Ivars
Labdien, ļoti atvainojos, ka traucēju! Pirms daudziem gadiem biju pie Jums uz konsultāciju. Jāsaka, ka daudzas lietas un notikumi bija ļoti precīzi prognozēti. Nezinu, vai drīkstu caur e-pastu jautāt, bet tomēr uzdrošināšos.
....
Inita
Labvakar!
Gribēju vēlreiz pateikties par šīs dienas konsultāciju. Saruna kopumā bija jauka. Un sajūta ir laba - kā pēc psihologa apmeklējuma :) Es gan nekad līdz šim neesmu tādu apmeklējusi, bet domāju, ka tas laikam man der. Kur vēl labāk, kā parunāt ar neitrālu cilvēku.
Jums sanāk Jūsu darbs. Paldies!....
Zinu to, ka pēc kāda laika, kad būšu nobriedusi pārmaiņām, noteikti došos vēlreiz pie Jums ciemos :) nākamreiz sagatavošos un vairāk koncentrēšos uz pārējām dzīves sfērām.

Lai viss labi sokas!
Cieņā,
Ginta
Labdien!
Liels paldies par piektdienas rīta konsultāciju.Tā viennozīmīgi bija ļoti informatīva un noderīga, kas sniedza atbildes uz aizsūtītajiem jautājumiem.
...
Ar cieņu,
Kārlis
Milzu paldies par konsultaciju! Daudz vielas pardomam un citreiz tik loti parsteidzosi trapigi ka paliek bail :-)
Ar cienu,
Julija
Labdien!
Biju pie Jums uz konsultāciju marta beigās, tāpēc gribēju padalīties, ka jūsu sacītais par Poseidona tuvumu ir piepildījies, jo tiešām, pilsēta, kurā šobrīd studēju Grieķijā, atrodas tieši pie jūras. Ūdens tuvums patiešām šeit ir.
Jūsu sacītais lika aizdomāties un ļāva man sakārtot domas, paldies par to.
Lai Jums veicas arī turpmāk,
Ar cieņu,
Arta.
Viena no daudzajām atsauksmēm par grāmatu <Mana Mīlestības Astroloģija> izd.Jumava
Paldies par grāmatu! Ar interesi izlasīju, grāmata raisa dziļas pārdomas gan par personiskiem jautājumiem, gan sabiedrības situāciju kopumā. Lieliski saliek pa plauktiņiem jau iegūtās zināšanas psihoastroloģijā un paver plašāku skatu, kas vēl jāapgūst un jāizpēta:)
Inga Dobele
Labdien Andri.
Gribeju uzzinat par konsultacijaam Skaipaa (par cik dzivoju UK). Si gada sakumaa konsultejos pie Jums par karjeras jautajumu. Gribeju pateikt lielu paldies - datumi bija pilnigi precizi: gan memesi, gan dienas!
...Labvakar Andri.
Cerams salabos Skype drizumaa jo sodien cik es saprotu bija lielas problemas visiem ar programme.
Ar darbu paslaik esmu loti apmierinata. Viss notika tiesi kaa Jus minejat :)

....
Ar cienu
Alda
Vēlreiz liels paldies, Andri, par konsultāciju! Ierakstīju un noklausījos vēlreiz, tā bija ļoti vajadzīga un vērtīga saruna priekš manis! :)
Ar sveicieniem,
Elīna
Vērsos pie Jums 2007. gadā, lai gūtu cerību un noskaidrotu vai mums ar vīru ir iespējams kopīgs bērns nākotnē (neskatoties uz mediķu maz sološo slēdzienu). Un ziniet, dēls mūsu ģimenē piedzima 09.2009. tieši tā kā esmu pierakstījusi konsultējoties pie Jums, vēl vairāk - dēls piedzima 09.09.2009. :)
Paldies par precīzām prognozēm, padomiem un to, ka iedvesmojat ticēt.
Ar cieņu,
Liene
...
Inese
Labdien, Andri. Biju pie Jums pagajuso gadu, un jaatzist, ka parsteidzosi precizi sniedzat viedokli par tuvakaja laika gaidamo. Vai butu iespejams pie Jums pierakstities julija sakuma, uz konsultaciju. Mani interese tuvakie 3-4 gadi mana dzive.
Gaidisu kadu zinu,
Juris
Biju pie Jums pedejo reizi pagajusaja gada maijā, pieturoties ieteikumam uz septembri paliku stāvoklī. Šonedēļ, nākamnedēl mēs gaidam savu trešo mazo, ar iepriekšējiem konsultējāmies par vārdiņa izvēli. Sakiet vai būs iespēja arī šoreiz elektroniksi dabūt kādu ieteikumu, kad bērniņš būs piedzimis ...
Vita
Labdien!
Esat jau man palīdzējis ar konsultāciju par pirmo bērnu dzimšanas datumiem, tāpēc tagad, gaidot trešo bērnu, arī gribētu saņemt Jūsu konsultāciju par vēlamāko bērna dzimšanas laiku.
...
Labvakar!
Liels paldies par konsultāciju! Ceru, ka mazais neizdomās pieteikties agrāk par Jūsu ieteiktajiem datumiem :))
Patīkami saņemt atlaidi jau kā daudzbērnu mammai :) uz rudens pusi zvanīšu Jums par online konsultāciju, lai aprunātos par jauno pilsoni. Par meitām Jūsu raksturojums bijis ļoti precīzs un esmu to ņēmusi vērā. Tas arī palīdz saprast katras domu gājienu un dzīves funktieri :)
Paldies vēlreiz!
Uz tikšanos!
cieņā
L.
Sveiki!
Biju pie Jums janvāra sākumā, kā jau teicāt, 31. martā saņēmu apstiprinājumu par jauno darba vietu Rīgā.
...
Laura B.
Labdien,
No veiksmīgajām vizītēm un vēl veiksmīgājakiem zvaigžņu interpretējumiem 10 gadu garumā, esmu sapratusi, ka Jūsu padomi ir vietā, laikā un tie ir tieši man.
...
Māra A.
Sveiki,
vakar biju pie Jums uz konsultāciju un vēlējos Jums pateikt sirsnīgu paldies. Vakar pavadīju dienu pārdomās
un šķiet, ka esmu sakārtojusi savu prātu, jūtos mierīgāka par nākotni un sevi.
Runājot ar Jums, šķita, ka Jūs mani pilnībā pazīstat, jo pateicāt ļoti daudz lietu, ko biju sevī analizējusi, bet nebiju
nevienam īsti stāstījusi. Jūs darāt fantastisku darbu, palīdzot daudziem cilvēkiem. Lai Jums veicas, un dzīvē vienmēr pavada miers un prieks,
jo kā teicis I.Ziedonis, dzīves jēga ir prieks. Un, ja piepildīsies tas, ko teicāt par jūras tuvumu, tad noteikti Jums padošu ziņu.
Ar cieņu
Arta D...
Par to, ka no pastāvīgas(10 gadi) klientei negribēju ņemt naudu:
Paldies!!!
Es Jūs tik ļoti cienu, ka nesamaksāt nevaru! Tikko ieskaitīju naudiņu un noteikti nākšu klātienē ar papildjautājumiem.
P.S. Jūsu rakstītā finanšu prognoze, kura man vēl ir līdz 2016. gadam
precīzi pa mēnešiem arī piepildās. Un arī murgi ģimenē beigušies:) ESMU JUMS LOTI PATEICĪGA!
Paldies!
(Par Labo dienu kalendāru)
Paldies par kalendāru, tiešām laba lieta, izmantoju jau trīs gadus - strādā!!!
Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!
A.c.
Inguna
Sveicināts Andri,
esam runājuši telefoniski kādu laiciņu atpakaļ. Tas bija saistīts ar personīgo attiecību strupceļu. Pateicoties Jums, esmu atradusi mieru attiecībās ar vīru un esmu laimīga ar viņu.
...
Ar cieņu,
Dace

Labdien. Ilgi gaidīju un nu sagaidīju vajadzību pēc padomiņa...
Ievadam. Sen, sen pirms gadiem 14 laikam, uzdevu jautājumu jums par perspektīvēm kādai avīzei un kādam klubam. Atbildi saņemot biju pateicīga. Bet pēc nepilna gada, kad precīzi piepildījās jūsu prognoze, biju patīkami pārsteigta. Un pēc gadiem apmēram 10, kad piepildījās precīzi otra prognoze, nespēju aizmirst un brīnīties par to...
Tātad...
Ar cieņu- Anita
Sveiki, Andri!
Biju pie Jums kādus divus mēnešus atpakaļ! Pagaidām viss notiek kā paredzējāt - kā zvaigznes rāda.
...
Paldies jau iepriekš,
Diāna
Labdien!
Šogad sākumā, izmantojot dāvanu karti, biju pie Jums uz konsultāciju. Iegūtā informācija bija ļoti vērtīga un daļēji ir mainījusi manu dzīvi pozitīvā virzienā.Paldies Jums ! :)
Pēc šī garā ievada.... Vēlos iepriecināt savu draudzeni dzimšanas dienā un "nosūtīt pie Jums" uz konsultāciju.
....
Ivanda
(Sarakste par laika izvēli dzīvokļa pārdošanai)
Klients:
Biju pie Jums pagājušā gada pavasarī, lai pirmām kārtām
jautātu par dzīvokļa pārdošanu. Bet viss bija tieši tā, kā
jūs teicāt, - pagājušais gads man bija romantiskais gads,
savukārt ar dzīvokli nekas nevedās, galu galā tas rudenī applūda
un visa pārdošana apstājās.
Kad būtu piemērotākais laiks pārdot dzīvokli?
Es: pārdošana sākas no paziņojuma par pārdošanu- to nevajadzētu atlikt! 10.marts plkst 11.45-12.15 ir ļoti piemērots laiks ielikt sludinājumu vai paziņot māklerim!
Klients: Labdien!
Paldies! Dzīvokli pārdevu zibenīgi. (....)
Inguna
Sveiciens!
Paldies par Draudzīgo nometni! Nometne kā Saulīte, kas iespīd Botāniskā dārza tauriņu mājā - tauriņi sāk ziedēt kā koši ziedi, gaisā virmo spārnu vēdas, smaržas un krāsas :) :) :) ...
Diāna
Labdien!
P A L D I E S, Andri, par iespēju trīs no mana mūža dienām pavadīt tik krāšņi !!! Ieguvu vairāk kā cerēts.
Patika viss - vieta jūras krastā, cilvēki ar ko biju kopā, bezgala interesantās lekcijas (vai īstais apzīmējums? - tas bija kas vairāk)... Ir atkal spārni lai lidotu, iedvesma lai strādātu ar sevi un dalītos savā laimē ar citiem. Lai radītā pozitīvā enerģija atgriežas un palīdz neapstāties!... Veiksmi it visā!
Ar patiesu cieņu,
Dina
Labdien, Andri,
Pirms dažiem gadiem biju pie Jums vīzītē, lai parunātos par dzīvi un uzzinātu tuvākā laika iespējas un izaicinājumus.
Ir pagājis laiks, esmu ņēmusi vērā Jūsu ieteikumus, kas man ir ļāvis maksimāli viegli tikt pāri situācijām, kuras bez Jūsu padomiem, iespējams, būtu uzskatījusi par dramatiskām.
Paldies Jums par to. ...
Cieņā,
Ilze M
Labdien!
Biju pie Jums uz konsultāciju pirms apmēram trīm gadiem, lai arī tobrīd viss, ko Jūs teicat, likās diezgan neticams, bet nepagāja ilgs laiks, un viss piepildījās. Un šobrīd man ir jāpieņem lēmums par darbu - ir divi piedāvājumi..., viens ar labāku perspektīvu naudas ziņā, otrs vairāk pie sirds, ko Jūs man ieteiktu? Kā arī šogad plānoju atsakt studijas, vai tagad būtu tam piemērots un labvēlīgs laiks?
Paldies Jums jau iepriekš par palīdzību!
Mans vārds - Jekaterina
Labdien,
biju pie Jums pirms pāris mēnešiem - 1.novembrī 2013. gadā. Gribēju atkārtoti pateikt lielu paldies par konsultāciju, daudz kas jau pamazām notiek, kā pastāstījāt.
....
Ar cieņu, Inga H.
Andri, labdien
paldies par tikšanos 06.12.2013.
Jums lieliskas atsauksmes arī klāt nebijušo uzņēmēju vidū.
Cerot uz tālāku sadarbību
Ar cieņu
SIA Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs
Pierīgas konsultāciju biroja
vadītāja
Kristīne Ragaine
Labdien!
Esmu bijusi pie Jums uz konsultāciju diezgan pasen. Laikam 2 gadus atpakalj.
...Esmu nonākusi diezgan sarezhgjita situācija, tāpēc nolēmu vērsties tieshi pie Jums. Man ljoti patika Jūsu konsultacija. Iesaku Jūs vienmēr visiem draugiem un paziņàm, kad vinji interesējas par astrologiem.
Man ir sekojoši jautājumi.
1. Ir tiesham noticis ka Jus teicāt - ka man gaidāms izrāviens 2013 gada, kur daudz ko iemācīshos. Pašlaik esmu praktikante Londonā ...
Būšu pateicīga par Jūsu atsaucību.
Karina
Labdien, Andri!
Es vēlos pieteikties konsultācijai.
Biju pie Jums pirms aptuveni gada - pilnīgi nesagatavojusies, bet tas, ko Jūs nolasījāt manā kartē, tieši tā arī notika.
Šoreiz man ir konkrēti jautājumi, uz kuriem gribētu saņemt atbildes un ieraudzīt iespējami labāko ceļu, pa kuru iet, lai "uzlabotu savu programmu":)
...
Ar cieņu,
Kristīne
Labdien, Rača kungs!
Pagājušo gad biju pie jums uz konsultāciju un atstājāt ļoti labu iespaidu par sevi kā profesionāli, tādēļ vēršos šobrīd pie Jums pēc padoma. ...
Ceru uz Jūsu padomu!
Jauku dienu vēlot,
Aija

Labdien!

Apmēram pirms 6 - 6.5 gadiem biju pie Jums uz konsultāciju. Jūsu teiktais ir piepildījies ļoti precīzi, par to paldies Jums!
Tagad man atkal ir nesapratne par mani pašu, par vīru, par mūsu attiecībām...
Vēlējos jautāt, vai man pierakstīties pie Jums uz konsultāciju vai arī aktuālos jautājumus ir iespējams nosūtīt Jums e-pastā?

Ar cieņu, Zane Z
Labdien Andri,
Man kaut kaa ljoti jaukas atminjas runajot ar jums, esmu ieteikusi juus arii paris cilveekiem, kuriem arii nu ir labas atsauksmes. Es buushu latvijaa nakamnedeelj un gribeeju sarunaat konsultaaciju pie jums shoreiz dzivajaa.
...
Thank you,
Agnija K., PHR
Labdien, a.god. Andri Rača kungs!
Novembrī biju pie Jums uz konsultāciju un biju tā meitene, kas pie Jums kabinetā aizmirsa sarkano lietussardziņu.
Patiesībā es biju sajūsmā par to, ko uzzināju Jūsu konsultācijas laikā, tik daudz kas sakrita ar to, kā ir patiesībā, kā arī tā bija liela viela pārdomām par manu turpmāko dzīvi.
Arī par jūliju Jūs izteicāt, ka iespējamas izmaiņas saistībā ar darbu. Tik tiešām, jūnijā aizgāju no iepriekšējās darba vietas un šobrīd esmu bijusi uzaicināta divās citās vietās uz intervijām...
... Gaidīšu ziņu no Jums.
Jauku dienu vēlot,
Aija
Sveiks, Andri!

Vēlreiz gribēju pateikt, paldies, par nometni, kurā guvu pārliecību par vēlmi studēt astroloģiju.

Kad atsāksies jaunā klātienes mācību grupa Rīgā?

Ar cieņu,

Lāsma K.
Labdien!
Vēlreiz milzīgs paldies par nometni! Tas bija baudījums dvēselei. Vēl joprojām nevaru atiet no gūtajiem iespaidiem. Esmu laimīga, ka milzīgā vēlēšanās būt tur, ļāva man noticēt saviem spēkiem nokļūt turp un atpakaļ , jo 500 km nav joks manā situācijā. Paldies, ka Jūs esat un spējat radīt šajā problēmu pārpilnajā laikā mirkli, kad viss pārējais paliek aiz svītras - ir tikai mežs, jūra un jauki cilvēki ar kopīgām interesēm :) PALDIES!
... Es arī "Draugos" izveidoju galeriju ar komentāriem - daudziem interesē.
Dzintra
Labdien, Raca kungs
Es loti atvainojos, ka rakstu bez garumzimem, bet sobrid man nav citu iespeju.
Pie Jums uz konsultaciju biju pirms aptuveni 4 gadiem. Sobrid esmu laimiga un pateiciga Jums par izsmelosho informaciju, kas palidzeja pienemt pareizos lemumus.
....
Patiesa ciena,
Baiba A.
Labdien,
Biju pie jums pagaisuša gada vasarā kad jautāju jums vai ir jēga pieņemt darba un vienlaicīgi ari studiju piedāvājumu Vācijā. Jūs toreiz teicāt, ka jums nesaprotamu iemeslu dēļ es aizbraukšu nevis vasarā bet tikai ap jauno gadu, ko nevarējāt toreiz negādīgi izskaidrot. Visu cieņu Rača kungs jums izrādījās taisnība, tiešām neaizbraucu vasarā bet gan šī gada pavasarī, tā kā nobīde mums sanāca pavisam neliela. Tā kā esmu Vācija netieku diemžēl pie Jums uz konsultāciju, bet man ir šaubas, kuras es ceru Jūs spēsiet kliedēt.

M.D Kristaps B
Sveicināti!
Kopš mūsu sarunas (konsultācijas) 2012.gada 4.oktobrī pagājis kāds laiks un tajā īstenojusies viena no Jūsu norādītajām pieturzīmēm, t.i., ar janvāri tiku paaugstināta amatā.. ...
Dziļā cieņā,
Zane
Labdien Raca kungs,
Nu jau gandriz gads ka pagajis,kad biju pie jums konsultacija.
Es dzivoju Vacija,un biju aizbraukusi uz Latviju,jo atrados gandriz uz skirsanas robezas ar savu viru......
Paklausiju jusu teiktajam un...mes ar viru esam kopa.......
Gribu pateikt jums lielu paldies !
...
Pateicos jau ieprieks par atbildi.
Ar cienu .Ilze L.
Labdien!
Vēlos pateikties par konsultāciju 2013.gada 29.janvārī, tā bija man dziedinoša un vēl joprojām turpinās manā dvēselē un prātā! Ar Jūsu palīdzību esmu spērusi vairākus soļus uz priekšu savās attiecībās, ģimenē, dzimtaskokā.
Palicis viens jautājums, ko neuzdevu - kā man ar savu vairāk gaisīgo un ugunīgo karti sadzīvot ar to, ka esmu piedzimusi sievietes ķermenī, man ir tuvs vēdiskais princips, ka sievietes sūtību un būtību nosaka viņas piedzimšanas par sievieti, bet ko darīt sievietei ar ne visai sievišķīgu karti? Vai tā izpaužas slikta karma? Manī ir daudz jautājumu par šo tēmu, piemēram tagad man piedāvā startēt pašvaldību vēlēšanās- no vienas puses es to vēlos, bet no otras puses es jūtu, ka ar to ir jānodarbojas vīriešiem, nevis jāveido traku sieviešu partija:) Negribu slāpēt savu iekšējo liesmu, ne arī sadedzināt visu, kas man ir apkārt. Kā atrast līdzsvaru?

Sirsnīgi pateicos! G.
Labdien,

Biju pie Jums 2011. gada oktobrī. Toreiz precīzi pateicāt par to, kad sākt plānot dēliņu un tas tieši tā arī piepildījās, 2012. gada februārī sākām un pēc 9 mēnešiem 2012. gada x. novembrī plkst. xxx piedzima mūsu dēliņš K. Paldies par precīzo prognozi! :) Tagad gribēju izveidot bērna individuālo horoskopu, vai tas ir iespējams elektroniski, pārskaitot naudiņu, vai būtu jādodas uz konsultāciju?

Paldies jau iepriekš.

Madara R.
Sveicināti Rača k-gs.
Te jūs traucē Ilze F. (ex. P.)
Traucēju Juūs atkārtoti.
Jau iepriekš esmu konsultējusies pie Jums, un visu, ko Jūs teicāt, piepildās, kā pēc grāmatas :)
....
Jau iepriekš pateicos.
Ar cieņu, Ilze F.

Labdien,
Biju pie Jums vasarā 2012. Teicāt, ka manī ir daudz dusmu. Pateicoties tam, ko teicāt par mani, es domāju, ka izdevās saglabāt attiecības ar E....
Šoreiz vēlos lūgt Jums izvēlēties piemērotāku datumu kāzām šajā gadā
Inna
Labdien, Rača kungs! Jūs traucē vecmāmiņa D.... Velejos sastādīt horoskopus saviem diviem mazbērniem.... Pirms vairāk kā desmit gadiem Biju atvedusi pie Jums savu dēlu un viss, ko Jūs teicāt ir piepildījies tiesi pa gadiem ka Jūs teicāt! Tagad viņam jau ir 34 gadi.....
Ar cieņu, D.....
Un velreiz paldies par VISU. Mans "murgs" privatajaa dzive patiesam
beidzas 7 oktobrii- nespeju Jus apbrinot, ka var pat datumu precizi
pateikt!!!! PALDIES!!!!
...
Inese K.
Labdien!
Paldies par izsmeļošo informāciju, ko saņēmu, kā arī sarunā guvu apstiprinājumu savai tālākai rīcībai. .....
Paldies!
Jauku dienu vēlot,
Ieva D
Sveiki!
es biju pie Jums uz konsultáciju sovasar. Gribéju pateikt ka Jums bija taisníba par bildinájumu- man puisis mani bildinája septembrí tiesi ká Jús teicát! tagad domájam visu prieks kázám un nesapéjam izlemt kad labák precéties- nákam vasar vai atlikt péc 2 gadien un kádá datumá!
...paldies jau ieprieks!
<ripitapa>

Labdien,
Biju pie Jums 2012.gada 02.maijā par darba maiņu. Patiešām, līdz iepriekšējai nedēļai iepriekšējais darbs, kurš bija ieminējies, ka gribētu redzēt mani atpakaļ tā arī neuzradās. Bet nu šis iepriekšējais darbs atkal uzradies, pie tam piedāvā ne tikai auditora darbu, bet arī viņiem kvalitātes sistēmas vadītāja darbu...
Un patiešām, augustā saspringums darbā mazinājās.
Vai šis piedāvājums darba maiņai ir jāpieņem?
Paldies.
Valters
Labdien!
Sākumā vēlos pateikt Jums paldies par iepriekšējo pieņemšanu, saruna iespiedās atmiņā un joprojām palīdz izprast situāciju dodot mieru.
....
Ar cieņu
Krišjānis K.
Labdien,
Esmu Māra , biju pie Jums kaut kad pavasarī un toreiz teicāt, ka, ja ir kāds konkrēts jautājums, varu pajautāt to pa e pastu. Vēlos izmantot šo iespēju.
Toreiz, runājot par darbu, teicāt, ka septembrī mani gaida būtiskas pārmaiņas un minējāt arī atlaišanas iespēju, kā arī kādu iespējamu piedāvājumu, ko saņemšu un izmantošu.Tobrīd tas nelikās iespējams, gaidīju cita veida pārmaiņas. Taču Jūs bijāt tuvāk patiesībai...
Labdien!

Jus man vairaakkart esat loti palidzejis un velreiz liels paldies!
Velejos lugt paskatit finansialo pusi pa gadiem isuma no 2014-2018
gadam (Jus man sastadijat pa menesiem isu aprasktu uz pieciem gadiem
lidz 2013 gadam - viss perfekti piepildijas)....
Jau ieprieks paldies!
Patiesa ciena, Inese
Labdien!
Pirms kāda pusgada biju pie Jums uz konsultāciju...
Jau iepriekš liels paldies par ieteikumiem un vēlējos pateikt, ka konsultācija man lika aizdomāties par daudzām lietām un saprast kāpēc ir tā kā ir.
Ar cieņu,
Inese V

Sveiki, Andri!
Lasot gan Jūsu rakstus, gan arī lasot astroloģijas forumus, esmu sākusi interesēties par astroloģiju.
Jūs arī bieži vien minat, ka it sevišķi sievietes interesē saderības jautājums. Jūs rakstāt, ka, piemēram, ...
Paldies Jums par to garīgo un dzīves gudro attieksmi!
Daila B.


Apsveicu Jūs, jo veiksmīgi skolnieki ir labu pasniedzēju izcila darba rezultāts!
Ar cieņu - Dzintra Goba


Citējot Astrologos.lv Jaunumi <no-reply@astrologos.lv>:
28. maijā LAstrAs sertifikātu veiksmigi nokārtoja 5 mūsu skolas absolventi:

Labdien!
Jums raksta Egija (18....., Bauska). Biju pie jums uz konsultāciju 21. maijā.
Vēlējos pateikt lielu paldies! Saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem, tagad tikai jāiegūts arī miers! ....
Vēlreiz paldies!
Jauku dienu vēlot,
Egija
Labdien, Andri!
Vēlējos Jums pateikt, ka Jūsu prognozes piepildījās un esmu apstiprināta jaunā darba vietā, gan ne gluži tajā, kurai biju pieteikusies, bet ļoti tuvu tam! Man tiešām paveicās, jo konkursa rezultātā netika pieņemts neviens cilvēks, bet mani viņi vienkārši noskatīja citam amatam! Tā kā nu visi lielie pērcelšanās jautājumi priekšā, bet par cik iespējas pārmaiņām ir labas, tad īpaši cenšos nesaspringt šajā lietā, ceru, ka visas lietas jau kaut kā pamazām pašas sakārtosies!
Vēlreiz paldies Jums, vēlu visu to labāko un ceru, ka gan jau vēl kādreiz tiksimies arī klātienē! Lai Jums veicas!
Liena
Labdien .Pie Jums biju 13 datumā,esmu Indra.
Vizīte bija ļoti interesanta,pamācoša ,ļoti patīkama.Laikam jau man ļoti interesēja šīs vizītes saturs un nevis forma.Es tiešām nezinu vai varu tā teikt,iepriekš atvainojos,bet mana jūtība sajuta ,ka Jūs ļoti saudzīgi,laikam redzot šo manu pastiprināto jūtību,uzdev āt jautājumus Jums vajadzīgos ,lai varētu mani labāk saprast.Ja es kļūdos tad man jābrīnās par cilvēkiem kam traucē viens vai otrs jautājums,jo tas taču ir tikai dabīgi,lai saliktu visus punktus uz i.Jā patiešām es kaut ko no tā visa zināju,bet kas no tā,es ar to netiku galā,man vajadzēja to visu sistematizēt,un daudz ko patiešām saprast ,ka man tas ir dots,un ,ka esto varu.
Nezinu vai varu teikt,bet :
1 Jūsu kabinetam ir ļļoti patīkama mierīga ,silta ,majestātiska aura.
2 Esmu daudz cilvēkus savā ceļā satikusi,bet tik ļļoti gaišu un ar tik ļļoti pozitīvu lādiņu,ja tā varu teikt,apveltītu cilvēku man reti kad izdodas satikt.Lai ko Jūs arī jautājāt tas nāca ļoti saudzīgi....
Mani pārsteidza Jūsu teiktais par manu meitu,jā patiešām viņa nav no tiem ,kas var uz vietas ilgi nosēdēt.?šodien teiktu tā saucasamais indigo bērns,un viņa jau sen zin ,ka mājās ar bērnu ilgi nepaliks.Pati izteica vēlēšanos aiziet pie Jums vizītē,kad dzīve to prasīs....
Laika trūkuma dēl nepateicu Jums vissirsnīgāko ,PALDIES,daži jautājumi palika pie manis,varbūt kādreiz atgriezīšos....
No sirds Jums pateicos,ar patiesu cieņu Indra.

Sveiki!
Esmu pie Jums bijusi jau ieprieksh - tas gan pirms daudziem
gadiem
(shkjiet 2004.gadaa peedeejo reizi).
....(Abi mani beerni piedzima Juusu "soliitajaa" laikaa, kad pie
JUms
biju pirmo reizi un par beerniem vispaar veel nedomaaju :))
......
Ar cienju, Sanita
Norveegju nr. 0047 9.....
Labdien!
Te Andris no Holandes. Biju pie Jums pirms 5 gadiem. Prognozes pielidijusaas fenomenali, apbriinojami preciizi! Pilnīgi viss!....
... Mums sarunaata tikšanaas 12.janvarii...
Labdien, Andri!
Esmu daudz dzirdējusi par Jūsu skaisto un informatīvo kalendaru.
Sodien apmaksāju rēķinu un vēlos to saņemt elektroniski.
Paldies
Ar cieņu,Ināra.

PALDIES! Cik burvīgi skaists kalendārs!!!
Meklēšu grāmatnīcās orģinālu, lai var pa īstam priecāties!
Jauku dienu,
Līva
Labvakar!
Es biju pie Jums pagājušajā februārī.Jus teicāt,ka varu Jums uzrakstīt. Līdz šim viss, ko Jus teicāt ir piepildījies!
Paldies.
Ar cienu - Ligita Z
Labdien!
Vairakkart esat man palidzejis, par ko liels paldies! ipasi par mana maza
delina dzemdibam, kuras pateicoties Jums notika dabiga cela nevis ar
keizergriezienu un viss beidzas loti labi.
tagad versos ar lugumu palidzet rast atbildes uz samilzusajiem jautajumiem,
kurus pievienoju pielikuma.
Jau ieprieks sirsnigs paldies!
Inese
Te Inga .... atceros,kaa sedeju tik iesmeju un teicu,nu labi un ja nopietni:)
reali viss ir pilniba noticis,kaa teicat,par to kadu man vajag virieti un ka reali tads bus utt. un pat datums iekrita labveligais tiksanas.
-----------------
Sveicinats, Andri!
Esmu Dace, ta kura joprojam Z..
Tikamies piecus gadus atpakal un viss, ka zvaigznes raksts ari notika.
Veletos zinat, ko zveigznes saka sobrid.
Ja ta lieta iet, veletos registret uznemumu Irija un jau tuvakaja laika.
Busu prieciga sanemt atbildi
Svetigu Adventes laiku!
Dace
Labdien, Andri,

Pēdējo reizi pie Jums biju šī gada janvārī, kad gribēju gūt apstiprinājumu savam nodomam par aiziešanu no konkrētās darba vietas. Tas nu jau kādu laiciņu kā ir izdarīts un tiešām ap sirdi ir vieglāk:) Paldies par to! ...
Paldies jau iepriekš un gaidīšu Jūsu atbildi par konsultāciju.

Jauku pēcpusdienu vēlot,
Evita B

Labdien!
Mani sauc Laura, biju pie Jums februārī. Prognozes ir piepildījušās ar APBRīNOJAMU, APBRīNOJAMU precizitāti! .....
Ceru uz drīzu tiksanos,
ar cieņu, Laura
Labdien, Andri!
Mani sauc Marita, dzimusi ... Es biju pie Jums uz konsultāciju 2009.gada 1.aprīlī. Man galvenais jautājums bija par bērniem. Paldies Jums! Šobrīd jau esmu māmiņa 1.9 gadus vecai meitiņai M.
Labdien Andri,
es ljoti veeleetos pieteikties konsultaacijai pie Jums. Mana mamma bija pie jums jau ljooooooti sen atpakalj - 1997. gadaa! Toreiz visu ierakstiija diktofonaa un juusu teiktais veel arvien shad un tad atpeld atminjaa. Lai gan toreiz shkjita, ka vairaakums lietu ir gandriiz pat neiespeejamas. Mana mamma iztaujaaja Juus par visiem gimenes locekljiem un viss teiktais ir piepildiijies! Tam, ko toreiz staasijaat par mani negribeeja ticeet neviens - dziivoshu aarzemees, viirs aarzemnieks un straadaashu uniformaa :) Bet taa arii ir - dziivoju Vaacija...Atpakaļ

© Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv