Tagad arī Google Calendar formātā, kuru var lietot viedtālrunī!Pārbaudīts praksē jau vairāk kā 20 gadus, strādā! To apstiprina daudzgadīgās žurnāla <Zintnieka> lasītāju atsauksmes, kurā kalendārs katru mēnesi tiek publicēts. To apstiprina arī privātas lietotāju atsauksmes.
Maksā 5 eiro
SIA Astrologos
reg.n. 40103343941
konts LV60 UNLA 0050 0161 55800

Veiciet maksājumu un atsūtiet epastu uz andris@astrologos.lv.
Saņemiet kalendārau savā e-pastā PDF formātā un lietosiet savā datorā, telefonā  vai izdrukāsiet! Respektīvi saņermsiet gan pdf kalendāru, gan google kalendāra pieieju.
Lai daudz Labas Dienas!
Andris Račs

Ja vēlaties individuāli piemeklētu laiku sev svarīgam pasākumam, ielūkojieties šeit.   (maksa  35-45 eiro)

 

*************************************************************************
 LABO DIENU KALENDĀRS 2017. GADAM
Google kalendāra uzstadīšana


Lai cilvēks varētu redzēt „Labo dienu kalendāru 2017. gadam” Google kalendārā, viņam ir jābūt vai jāizveido Google kalendāra konts.

Lai izveidotu Google kalendāra kontu, nepieciešams reģistrēties/ieiet šeit:

www.google.com/calendar

• Ja cilvēkam JAU IR Google kalendāra konts, viņam jāatsūta sava Google kalendāra konta e-pasta adrese, lai viņa esošajam kontam varētu pievienot „Labo dienu kalendāru 2017. gadam”.

• Ja cilvēkam VĒL NAV Google kalendāra konta, viņš var vai nu iedot savu e-pasta adresi, ar ko plāno izveidot kontu, un viņam dodot pieeju „Labo dienu kalendāram 2016. gadam”, tiks atsūtīts automātisks uzaicinājums izveidot kontu (no Google), vai viņš var izveidot jaunu kontu un iedot sava jaunā Google kalendāra konta e-pasta adresi, kad konts ir izveidots.

Kad ir dota pieeja „Labo dienu kalendāram 2017. gadam”, cilvēks, ieejot savā Google kalendāra kontā no datora, redz savu kalendāra kontu, un zem sadaļas „Citi kalendāri”, ir redzami tie kalendāri, kas ar konkrēto cilvēku ir kopīgoti (skat. attēlu, ar sarkanu atzīmēts, kur redzams „Labo dienu kalendārs 2017. gadam”, kas ir kopīgots).

Visi jautājumi un atbildes par Google kalendāru ir pieejami zem „Uzstādījumiem”  „Palīdzība”. Šeit arī links:

https://support.google.com/calendar/?hl=lv

Cilvēks pats savā Google kontā izvēlās savu kalendāru attēlošanu un uzstādījumus. Piemēram, atgādinājumus par „Labajām dienām”, „Ne-labajām dienām” un „Čika laikiem” (kopīgotajam „Labo dienu kalendāram 2016. gadam” uzstādītie atgādinājumi nav automātiski aktivizēti cilvēkiem, ar ko kalendārs ir kopīgots, jo tie ir katra paša lietotāja ziņā, vai un kad viņš vēlas saņemt atgādinājumus par notikumiem kalendārā).

Ļoti parocīgi ir lejupielādēt Google kalendāra aplikāciju viedtālrunim vai planšetdatoram, tad kalendārs ir vienmēr pieejams pa rokai kā aplikācija, un ja ir uzstādīti atgādinājumi, tos var redzēt savā mobilajā ierīcē. Plašāka informācija par sava Google kalendāra konta sinhronizāciju ar viedtālruni vai planšetdatoru, var izlasīt te:

https://support.google.com/calendar/answer/151674?hl=lv&ref_topic=3417969


Lai lejupielādēto Google Calendar aplikāciju Android viedtālrunim, tā jālejupielādē no Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.calendar

Lai lejupielādēto Google Calendar aplikāciju iPhone viedtālrunim, tā jālejupielādē no App Store:

https://itunes.apple.com/app/google-calendar/id909319292

Lūk, kā izskatās „Labo dienu kalendārs 2017. gadam”, Google kalendāra aplikācijā, piemēram, iPad un iPhone

 

 

 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>