15.10. Iztēles astroloģijas kurss

17.oktobris. KURSS NOKOMPLEKTĒTS, PIETEIKŠANĀS PĀRTRAUKTA!

 

Iztēles astroloģija- 4
Jauns nodarbību kurss 9.,16.novembrī un 7.,14.decembrī

Norises laiks
No 18.30-21.00
Ierašanās 18.00-18.15

Norises vieta
Nometņu iela 3-11
Pie durvīm jāspiež 111 un zvans, lifts uz 5.stāvu

Līdzi jāņem
Ērtas drēbes, svece

Sagatavošanās līmenis
Sākot no astroloģijas skolas 2.kursa studentiem

Kā notiek nodarbības
Nodarbībā piedalās kāds cilvēks, kura karti uz liela ekrāna mēs analizējam, uzdodam jautājumus un katrs dalībnieks izsaka savu vīziju par kādu uzdoto kartes planētu.

Maksa
Par visu kursu -Ls 25
Par 2 nodarbībām- Ls15
Par 1 nodarbību -Ls 10
maksāt var bankā vai uz vietas
SIA ASTROLOGOS
Reģ.n. 40103343941
Konts LV60 UNLA 0050016155800

Pieteikšanās
Līdz 6.novembrim.
Bez maksas var pieteikties 4 cilvēki, kuru kartes tiktu analizētas nodarbībās! Tie var būt cilvēki bez astroloģiskas sagatavošanās- Jūs varēsiet saņemt atbildes uz saviem jautājumiem no astrologiem bez maksas!
andris@astrologos.lv

Par iztēles astroloģiju 

Kad mēs apgūstam astroloģiju, sākuma iepazīstam burtus, tad zilbes, tad vārdus, teikumus. Pienāk laiks, kad mēs iemācāmies izlasīt stāstu. Bet vai tas vienmēr ir stāsts? Vai tas gadījumā nav neveikls un mehānisks atreferējums gluži kā kādā google tulkojumā no svešvalodas? Un kā būs tad, kad būs jāraksta stāstam turpinājums? Un tad, kad tas jādara uzreiz pēc klienta konkrēta jautājuma?
Mēs esam zvaigžņu tulki. Ko tas īsti nozīmē? Mums jāmāk iztulkot zvaigžņu simboli. Katrs, kurš to ir mēģinājis darīt, saskarsies ar problēmu, ka katrs simbols var nozīmēt ļoti daudzko. Vai Jūs variet pateikt droši, ka kāda konkrēta cilvēka kartē attiecīga planēta attiecīgā māja nozīme tieši to, nevis trīsdesmit citas variācijas, kuras astroloģiski visas būs korektas? Tad talkā var nākt vēl vairāk zināšanu, rokasgrāmatas un pieredze. Taču, pat ja 99 gadījumos no 100 attiecīgais simbols attiecīgā dzimuma un laikmeta cilvēkiem nozīmēs vienu un to pašu, Jums nevar būt ne mazākās pārliecības, ka simtajam tas nozīmēs to pašu. Es esmu caur to gājis. Es zinu, kā ir, kad ik dienas pieņemot daudzus cilvēkus, izveidojas gatavas frāzes, kuras 9 gadījumos no 10 būs pareizas un raksturos situāciju precīzi. Taču atnāk desmitais un es ar savām pareizajam idejām esmu trāpījis greizi, jo šim konkrētajam cilvēkam ir savs (protams, astroloģiski korekts) scenārijs kā attiecīgā planēta izpaudīsies tajā paša horoskopa vietā. Un kur nu vēl attīstības līmeņi! Mēs taču augam- to vairumā gadījumu var teikt par astrologu klientiem, kuri, atšķirībā no nemeklējošiem, attīstībā iestrēgušajiem, ir gatavi pārmaiņām un meklē atbildes uz jautājumiem- kas ir attīstības vien no priekšnoteikumiem. Jā, vakar tas Merkurs Skorpionā savienojumā ar Plūtonu 12.mājā nozīmēja atriebību visiem un visur, taču šodien tas jau nozīmē jogas nodarbību apmeklējumus u.t.t.
Kurš Jums pateikt priekšā, ko tas nozīmēs rīt? Un parīt?
Tādēļ ir pilnīgi skaidrs, ka bez intuīcijas, empātijas un iztēles astrologs ir ļoti, ļoti ierobežots savās iespējās. Es teiktu- tik ierobežots, ka labāk nemaz neķerties klāt cilvēka kartes nopietnai analīzei.
Dzīva, īsta astroloģija paredz to, ka mēs no mehāniskiem google tipa tulkotājiem pārvēršamies par īstiem Tulkiem, kuri spēj saprast un iztulkot Cilvēku, viņa dvēseli, viņa pagātni tagadni, nākotni, viņa apslēptos talantus, bailes, šaubas, ilgas un iemeslus, kuri to visu ir radījuši.
Tad mēs kļūstam par astrologiem, kuri spēj saprast cilvēka būtību. Tā ir atslēga uz visu pārējo, arī uz pareizām prognozēm.
Tad mēs izejam pavisam citā sava darba līmenī.
Iedarbināt iztēli var viegli- ir tikai jāļaujas tai…
Atpakaļ